Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

derya2526

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
424
379
26
Birde bu konuşarla ilgili o kadar yazı ve yorum okıdım ki kimi idrar testinede adetine günler kala öğreniyor ve hamile çıkıyor. Kimi adet tarihinden 5 gün aonra yaptım negatif çıktı idrarda kanda pozitif çıktı diyor. Eğer bebek varsada bu kadar stresten düşmüştür. Diye düşünüyorum.
Adeti geçip idrar negatif kan pozitif varmı. Benim adetim 6 gün geçti öğlen bol su içip tuvaletimi zorla getirip yaptım negatifti etkisi varmıdır idrarın beklememesinin

derya2526

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
424
379
26
Kızlar selam benim size bir sorum olacak adetim bugün itibariyle 4 gün gecikti.aşırı derecede kasık ağrım var Test yaptım negatif çıktı çöpe attım akşam tekrar bi bakıyım dedim çok silik çizgi gördüm. 8,5 yıllık evliyim İnan’ın bu zamana kadar 300den fazla test yapmışımdır hiç birinde böyle bişey başıma gelmedi .böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı Eki Görüntüle 2759210
Tekrar test yaptınız mı

derya2526

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
424
379
26
Canım valla bn de gene gene test almaktansa kan vereyim dedim bu akşam ki değerim 4.8 çıktı ve ben adetimi 4 gün geçtim ama erken dedi doktor bır hafta bekleyelim dedi sende kan ver garanti olsun canım sence bnim değerim yükselir mi
adetiniz 4 gün geçtiği halde 4.8 mi çıktı sonucunuz benim 6 gün geçti test negatif

EdaSRC

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
57
24
22
Kaç yaşındalar benimde 2 kızım var biri 4 diğeri 2 buçuk yaşında bazen 3.yü düşünüyorum ama hemen korkup vazgeçiyorum sizin kızlarınız kaç yaşındalar
Benim kızlarımın biri Nisan’da 3 yaşına girecek diğeri 14 aylık daha çok küçükler..Biz 5 sene asla düşünmüyorduk korunuyorduk ama olacağı varmış..Şuan 10 haftalığız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-09-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aydsan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
273
147
23
Benim kızlarımın biri Nisan’da 3 yaşına girecek diğeri 14 aylık daha çok küçükler..Biz 5 sene asla düşünmüyorduk korunuyorduk ama olacağı varmış..Şuan 10 haftalığız
Maşallah ALLAH BAĞIŞLASIN BENDE BU AY 5 GÜN GECİKTİM DÜN KAN VERDİM AMA NEGATİF AMA HAYATIMDA BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM İLK DEFA ADETİM BÖYLE GECİKTİ

EdaSRC

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
57
24
22
Maşallah ALLAH BAĞIŞLASIN BENDE BU AY 5 GÜN GECİKTİM DÜN KAN VERDİM AMA NEGATİF AMA HAYATIMDA BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM İLK DEFA ADETİM BÖYLE GECİKTİ
Benim de adetim şaşmazdı.Ama ben adetimden önce anladım çünkü çok baş ağrım ve kasık batmalarım oluyordu birde 3. Olunca artık erken farkettim kendimdeki değişimi

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Aydsan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
273
147
23
Benim de adetim şaşmazdı.Ama ben adetimden önce anladım çünkü çok baş ağrım ve kasık batmalarım oluyordu birde 3. Olunca artık erken farkettim kendimdeki değişimi
Canım Ben anlayamıyorum çünkü zaten hep rahatsızım ama işte adetim gecikti bide adet gecikmesiyle birlikte göğüslerim ağrıyor ama kan neden negatif valla ben napıcağımı bilmiyorum korkuyorum başka bişey var diye

EdaSRC

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
57
24
22
Canım Ben anlayamıyorum çünkü zaten hep rahatsızım ama işte adetim gecikti bide adet gecikmesiyle birlikte göğüslerim ağrıyor ama kan neden negatif valla ben napıcağımı bilmiyorum korkuyorum başka bişey var diye
Stresten de olabilir kafaya takmayın bence