Bi türlü bulunamayan gelinlik..

smgeeee

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
152
76
29
Aylardir gelinlik bakiyorum deniyorum cikariyorum sadece biri icime cok sindi tam aklimdaki diyebilirim ama 4 bucuk milyar fiyat verdiler..
Kaynanam da ucuzsa cok guzel oldu diyo pahaliysa aaa cok kotu durdu diyo beni benden aliyo. Bu 4 bucuk miyar dedikleri modeli ben baska bi gelinlikciye diktirmeye sordum 3 bucuga dikeriz dedi.. simdi eminim kaynanam ona da pahali dicek ama napim piyasa gercekten bu en az 10 tane denedim hepsi ayni civarda 3 bin altı yok..
Ankarada abim yasiyo orda tanidik gelinlikci var o da bindalli icinde 3000 e veririm ayni modeli dedi simdi kaynanamla nisanlim ankaraya git diyo yaklasik 20 saat.. simdi abim evli cocuklari var yengem zaten butun gun onlarla ugrasiyo onlara yuk olmak istemiyorum gidip benimle gelcekelr gelinlikciye mecbur..
Yani baya kararsiz kaldim bi yandan da cok kiziyorum kaynanama. Surekli zorluyo beni uygununu seceyim diye ben baska hicbisey istemedim sadece gelinligim icime sinsin istiyirum ondan bile kısmaya calsiyo.. ailem de hicbisey istemedi ne icinizden geliyosa o dedi.
Gercekten insanlara yuz verince astarini istiyolar yani. Millet almalara doyamaz benimki utanmasa gekinlik giyme dicek. Neyse sizce baska sehre gitmeliyimiyim ucuza gelsin diye? Kararsiz kaldim tabi baska sehir demek benim icin de ekstra para demek calismiyorum su an..
Kaynanam konusunda yanlis anlamayin beni grcekteb herseye tamam anne diyorum gönlü olsun diye ama abartti artik bi süre sonra bana hicbiseyi sormadan yapmaya basladi. Kendi şöyle yapariz diyip konuyu kapatiyo ve bu da benim zoruma gidiyo.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
6.606
15.698
Nerede yaşıyorsunuz?

Benimki de bana kendi gelinliğini giydirmek istemişti. :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Payment00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.500
3.883
Valla bana gelinlige o kadar fiyatlar vermek gereksiz geliyo cunku 1 kere giyiyosun.ben ilk denedigim gelinligi almistim hemde markali biyerden bayada uyguna.simdi baza altinda bekliyo.baska sehirden gidip almanda mantikli deil cunku yol parasiyla yine ayni fiyata gelicek.sen bilirsin.

mabel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
955
1.498
Ankaraya hadi gittin diyelim provalara nasıl gideceksin?gidip helmek orda kalışın bedava mı yoksa senden çıkacak diye o sorun değil mi?
Ayrıca hazır üstüne göre olanı bulmuşsun dikilen çoğu zaman hayaldeki gibi olmuyor.kımaşı başka dikişi başka oluyor aynı olmayınca da hayal kırıklığı yaşanıyor.Bir gelinlik içine sindiyse aklın hep onda kalır zaten.Nişanlınla konuş ve begendiğin hazırı al tek istediğin buysa alsınlar.

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.911
3.462
9 aylık evliyim. İnan gelinlik için çok para. Ne kadar arttırırsan gelinlikten balayında çatır çatır harca

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
25.027
73.659
34
Nerede yaşıyorsunuz?

Benimki de bana kendi gelinliğini giydirmek istemişti. :KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben hamileyim,Lohusa için pijama bakıyorz dedim gecen.Kvdem aa benim nisanımdan pijamam var,hic giymedim.Onu vereyim sana giy dedi:KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 834 gün geçti.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
6.606
15.698
Konu sahibi Balıkesir liymiş.
Ben eşimle gidip bakmıştım.
Alındıktan sonra kv sadece görmeye geldi, ağladı. :KK70:

Kendi gelinliği de hala sandıkta sarı renk olmuştu artık.:kusmuk::KK70:

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
6.606
15.698
Bu arada çok para verilmesine bende karşıyım.
Bir kere giydim şuan bazanın altında :KK70:
Ben bir de ucuza almıştım.

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.911
3.462

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
25.027
73.659
34
2.el gelinlk dusunmedinz mi?
Bazı insanlar gelinliğe cok buyuk anlamlar yukluyor.
1 gece giyiyorsn ,kösede duruyor.
Kvdeler hep öyle ,nerde ucuzu var onu beğenirler.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 834 gün geçti.