Bi türlü bulunamayan gelinlik..

Evet benim nezdimde iğrenç. Kv'denin yaninda şakada olsa seks muhabeti benlik değil. Sen ve bu sitede diğer üyeler komik bulabilir tabi, sorun degil.

Hanımefendi orada geçen yatmak fiil olan yatmak anlamındaydı. Hani her akşam eşimizle yatıyoruz, yatakta yatıyoruz anlamında olan fiil. Bunu buradan bir seks konuşması olarak çıkarıyorsanız kalbinizi temiz tutun derim.

Siz bu cümleden seks konusu çıkarıyorsanız size göre elele tutuşmak, yanaktan öpmekte seks demek 😅 yani gülmüşüz, eğlenmişiz böyle yoruma ne gerek var ? Bu konunun içinde o kadar yorumun arasında buna takılmanız çok komik 😅 asıl konuya dönün hanımefendi yorumunuz konu sahibine olsun bana değil.

böyle konuları gördükçe kendi hayatıma şükrediyorum. bi hafta sonu gittim nişanlımla, gelinliği aldım. daha annemlere söylemedim laf açılmadığı için. o gün akşam da kayınvalideme fotoğrafını gösterdim bunu aldım diye. güzel olmuş dedi, beğendi. bu kadar yani fiyatını dahi sormadı. nişanlım ödedikten sonra kayınvalideye ne oluyor diyeceğim ama beyaz eşyamızı kayınvalidem aldı. yine de bizimle gelmedi mağazaya. biz gittik beğendik. ne bileyim hiç böyle kayınvalide ile gelinlik parası yüzünden kavga edecebileceğimi düşünmüyorum. anlaşamıyorsam kendim alır öderim daha iyi. çok değişik hayatlar bunlar ya.
Ya benim kızım gelinlik alacak bana hala söylemeyecek lafı açılmadı olacak bi de öyle mi. Tebrik ederim

Ben sen aldatılmıştın affettin mi dedikten sonra eski konusunu da silmiş.

Takılacağın en son şey gelinlik olmalı.
Zaten böyle bir şeyi affetmişsen gelinliğinden de taviz verebilirsin yani.Ne olacak ki?

Afedersiniz ama neden kayinvalideniz bu kadar burnunu sokuyor sizin giyeceginiz gelinlige? Ve nisanliniz da kalkip 500 lira daha ucuz olsun diye size 20 saatlik yola mi git diyor? Yani bilemedim..Evlilik surecindeki tum bu alisverislere ailelerin de dahil edilmesi hep bir sorun cikariyor. Ben gelinligimi ilk girdigim magazadan begenmistim ve nisanlimla birlikte gidip aldik. Kayinvalidem ilk defa nikahta uzerimde gordu gelinligimi.

X