Biberiye yağı ile göbekten kurtulalım

günaydın kızlarrr :))))

dün mecitefendi'nin biberiye yağını aldım.aktar 'bunu tek basına kullanamazsınız zeytin yağı, kekik veya badem yağı gibi yağlarla karıştırıp kullanmalısınız' dedi. nedinini sordum aldığım yağ %100 biberiye yağıymış diğerleri su eklendiği için direkt kullanabilirsiniz ama bunu yağlarla karıştırmanız lazım dedi. benim aldığım küçük bi şişe sprey başlığı falan yok nasıl uyguluyosunuz. bi de dediği gibi yağlarla karıştırıyo musunuz?

canm bende şöyle bir şey duymuştum biberiye uçucu yağ olduğundan sabit bir yağda içine koymak gerekiyormuş

ben sadece biberiyeyi bilmiyordm ama yine bu sitede maranki tarifini görmüştüm biberiye, menekşe, hardal, portakal kabuğu yağı ve bademi karıştırıp sürdüm etki gördüm

yalnz sana aktar acı badem yağını mı yoksa tatlı badem yağını mı önerdi??

canm bende şöyle bir şey duymuştum biberiye uçucu yağ olduğundan sabit bir yağda içine koymak gerekiyormuş

ben sadece biberiyeyi bilmiyordm ama yine bu sitede maranki tarifini görmüştüm biberiye, menekşe, hardal, portakal kabuğu yağı ve bademi karıştırıp sürdüm etki gördüm

yalnz sana aktar acı badem yağını mı yoksa tatlı badem yağını mı önerdi??

canım acı mı tatlı sormadım bademyağını kullanmayı düşünmediğimden küçük sarı tüylerimizi besleme ihtimali yüksek diye. aktara sormadım ama lahana yağıyla birlikte kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
kızlar biberiye yağını denedim ama bugün kafama esti ve acı kırmızı biber yağı aldım size şuna anlatayım normalde biberiye yağı ile çok yanma terleme olmuyordu sadece ilk 15 dk etkisi sürüyordu
acı biber yağı 1 saattir yakıyor ve bu terleme gibi değil sanki göbeğimin içinde ateş varda o içten yakıyor gibi ve lehana yağı ile karıştırmama rağmen böyle etkili

merhabalarr gerçekten incelen var mı acaba?:KK8: kullananlar şu kadar zamanda şu kadar inceldim dese çok mutlu olcam :13:

günaydın kızlarrr :))))

dün mecitefendi'nin biberiye yağını aldım.aktar 'bunu tek basına kullanamazsınız zeytin yağı, kekik veya badem yağı gibi yağlarla karıştırıp kullanmalısınız' dedi. nedinini sordum aldığım yağ %100 biberiye yağıymış diğerleri su eklendiği için direkt kullanabilirsiniz ama bunu yağlarla karıştırmanız lazım dedi. benim aldığım küçük bi şişe sprey başlığı falan yok nasıl uyguluyosunuz. bi de dediği gibi yağlarla karıştırıyo musunuz?

merhaba bende dün başladım inşallah faydasını görürürüm.. kutunun üstünde de zaten sabit yağlarla karıştırıp kullanın diyo bende zeytin yağı ile kullandım badem yağını tavsiye etmiyorum çünkü saçlarımı beslesin diye kullanıyorum onu göbek kılı falan çıkarsa cinnet geçiririm herhalde :KK1: bi kaç damla biberiye bi kaç damla da zeytinyağı ile karıştırıp uyguladım ben canım bakalım nolcak mutlaka yazcam burdan :KK16: :KK16:

Arkadaşlar biberiyeyi,susam yağı,okaliptus yağı,tatlı badem yağından birer tatlı kaşığı karıştırıp sorunlu bölgeye sürüp streçleyin varsa korse kullanin tüm gun aktivite de bulunun akşama dus alırsınız etkisini surekli kullanirsaniz goreceksini z ...ben memnunum sonucundan

Bende herspor yaptığımda göbek bölgeme biberiye yağı sürüyorum ve streç ile sarıyorum üzerinede tekrar göbek bölgesi için bant takıyorum ve 1 saat kadar yürüyüş yapıyorum inanılmaz derece terletiyor ve göbeğiniz kısa süre içersinde eriyor bunların yanında yeşil çay beyaz çay ve limonlu suyu eksik etmiyorsunuz. :)

arkadasla bunu uygulayarak yaklasık 2 haftada bacak bolgemden 5.5 cm gıttı :)
ve arada bır surmedıgım gunlerde olmustu :) fakat ben genelde spordan yada yuruyusten once surup streclenıyodum :)
kesınlıkle tavsıye edıyorum :)

Gercektenmi???? Bacakmi baldir kısmınami sardin lutfen detayyyyy

bende buradaki yazıları okuyunca zaten evde vardı deneyim dedim 2 gün yaptım öğleden akşama kadar zaten diyetteyim hazır belimde ağrıyor incelmesem de ona iyi gelir dedim fark 5 cm ee bel kütük gibi olunca 5 cm az bile valla 2 günde yağ erittiğini sanmam vücutta ödem olduğuna göre karın bel bölgemizde de var terle o gidiyor inceliyorsun zaten bu kadar incelmeye tartıda kiloda eksilmesi lazım ama uzun vadede ne olur geçici bişeymi yoksa gerçekten faydası varmı bilemiyorum neyse sıkılmazsam devam edeceğim bakalım görcez hepimize kolay gelsin:KK16:

bende buradaki yazıları okuyunca zaten evde vardı deneyim dedim 2 gün yaptım öğleden akşama kadar zaten diyetteyim hazır belimde ağrıyor incelmesem de ona iyi gelir dedim fark 5 cm ee bel kütük gibi olunca 5 cm az bile valla 2 günde yağ erittiğini sanmam vücutta ödem olduğuna göre karın bel bölgemizde de var terle o gidiyor inceliyorsun zaten bu kadar incelmeye tartıda kiloda eksilmesi lazım ama uzun vadede ne olur geçici bişeymi yoksa gerçekten faydası varmı bilemiyorum neyse sıkılmazsam devam edeceğim bakalım görcez hepimize kolay gelsin:KK16:
bir kaç kere daha yaptım ama en fazla 3 - 4 saat duruyor ve düzenli yapmama rağmen 2 cm daha fark etti ve kalıcı geçici bir incelme değil kesinlikle işe yarıyor belini kapayamadığım kotum artık kapanıyor ve sanki karnım daha sıkılaştı gerçi ben diyet ve sporada devam ediyorum ama öyle çok sıkı spor yapan biri değilim yürümeye çalışıyorum bazende dans işte ama kesinlikle yapın ben kalça bacak üst bölgemede yaptım 2 kere orda 1 cm fark etti belki daha düzenli yapmak lazım baya moral oldu bana bukadarı bile kolay gelsin

arkadaşlar merhaba ben bu ferudun kunağın 7 cm kürünü yaptım hiçbir işe yaramadı deneyipte fayda gören varmı ? acaba tarifi yanlışmı yaptım

bir kaç kere daha yaptım ama en fazla 3 - 4 saat duruyor ve düzenli yapmama rağmen 2 cm daha fark etti ve kalıcı geçici bir incelme değil kesinlikle işe yarıyor belini kapayamadığım kotum artık kapanıyor ve sanki karnım daha sıkılaştı gerçi ben diyet ve sporada devam ediyorum ama öyle çok sıkı spor yapan biri değilim yürümeye çalışıyorum bazende dans işte ama kesinlikle yapın ben kalça bacak üst bölgemede yaptım 2 kere orda 1 cm fark etti belki daha düzenli yapmak lazım baya moral oldu bana bukadarı bile kolay gelsin
Canim hangi marka yag kullandin

X