Bebek Beslenmesi Biberona ve mamaya nasıl alıştırıcam

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.023
4.438
Sütüm hastalıktan ve stresten azaldı bebeğim doymadıgı için huzursuzluk yapıyordu ve ben baya geç farkettim doymadıgını. Emerken 10 kere çekip öyle yutkunuyor neredeyse, ve aylık kilo alımı 200 gram malesef.. buzluktaki sütlerimi gün içinde içirmeye calışıyorum emzirdikten sonra ama bitti ve biberonu agzında geveliyor sürekli yarısı akıyor agzından. Mama aldım şimdi mamaya ve biberona nasıl alıştırabilirim :KK43:

Sütüm hastalıktan ve stresten azaldı bebeğim doymadıgı için huzursuzluk yapıyordu ve ben baya geç farkettim doymadıgını. Emerken 10 kere çekip öyle yutkunuyor neredeyse, ve aylık kilo alımı 200 gram malesef.. buzluktaki sütlerimi gün içinde içirmeye calışıyorum emzirdikten sonra ama bitti ve biberonu agzında geveliyor sürekli yarısı akıyor agzından. Mama aldım şimdi mamaya ve biberona nasıl alıştırabilirim :KK43:
BİBERON BAŞILIĞINI DEĞİŞTİREBİLİRSİN BELKİ KULLANDIĞIN BİBERONU SEVMEMİŞTİR

Biberona alışana kadar şırınga ile besleyin. Benim kızda ilk 10 gün çok kilo verdi. Sütüm yetmedi. Sonra mama takviyesi yaptık. Aç olunca çok huzursuz oluyordu.

Bebeğiniz kaç aylık? Emzik veriyor musunuz? Eğer emzirmeye ek beslemek gerekirse bile biberon dışı yöntemlerle besleyin, meme reddi olabilir

chicconun biberonunu oneririm

X