Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

• evet

OY: 11 19,0%
  • hayır

OY: 47 81,0%

• Ankete Katılan
    58
onlarınki aşk filan değil.

sadece birbirlerine yasak oldukları için aşk gibi geliyor.

bihter bekar olsaydı behlül onuda eskitip atardı.

birsis kendisini çok seven kocasını , diğerine kendisine emek veren amcasını aldatıyor.

AŞK değil sadece İHANET....

aynen katılıyorum gerçi hoş romandada behlül sıkılıyor kaçıyordu bihterden dizide yüce aşk müthiş aşk yaptılar :mymeka:

hayır bunu aşk diye savunanlar kendi eşleri babaları amcaları böyle aile içinde yasak aşk yaşasa ayy ne güzel aşk mı diyecekler aman yarabbim evlerden ırakakannehir

aşk masumdur aşk kimsenin mutsuzluğu üzerine kurulmaz :1no2:

bence behlülünde bihterinde yaptığı şerefsizlikti nankörlük tü belki bihter bi parça olsun sevdi behlülü onunla olduktan sonra aylarca kocasıyla olmadı ama yinede bu yaptıklarını haklı çıkarmaz boşansaydı kardeşim illa azdıysa adnan az geldiyse biraz ceviz bal süt pekmez verseydi kesmedi mesir macun yedirseydi sempatiksalakcinni

yanlış şıkkı işaretledım HAYIR dıycektım..

bu dizidekı Aşk değil di hiçbir zaman ..

yasak olanı insanoğlu herzaman ister..onlar bırbırlerıne yasak oldukları için çekici geldiler,heyecan korku hoşlarına gitti..
Normal olarak tanışsalardı behlul karakterı bıhter karakterıne hafıf kaçardı yapamazlardı

ben olsaydım : şeytan işte aklıma boyle bısey düşürseydi önce kocamdan boşanırdım..
sonra dusunurdum gerisini ..

aşk ,neyi göze alıp almayacağını sogulamadan, sinsice apansız giriveriyor yüreğine...
dolayısıyla, aşk'a teslim olduğumu hissettiğim an, Adnan dan boşanmayı tercih ederdim ...

X