Bikini bölgesini neyle alıyorsunuz?

Efll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
11
1
Bikini bölgesindeki tüyleri hangi yöntemle alıyorsunuz?

Ağdayı hiç yapamıyorum, canım çok yanıyor. Yıllardır jiletle alıyorum ama o da çok kalınlaştırdı ve yaydı. Lazere gittim, 2. seansı zor bitirdim, 3.de yarım bırakıp çıktım, çok canım yanıyor dayanamıyorum.

Uyuşturucu kremleri denedim işe yaramadı.

Lazer çıkmadan önce yüzyıllardır kadınlar tüylerini nasıl alıyordu? Bir yöntemi var da ben bilmiyorum sanırım. Lütfen yardım edin.

Kuaföre gidersen hemen hızlı hızlı alıyor, çok da acımıyor ya.
Bence kuaföre bir şans ver^^

İğneli epilasyonla ömürlük kurtuldum.

Eldiven önermek isterdim ama ağdaya ve lazere katlanamıyorsanız o da çok fark ettirmeyecektir sanırım. Uyuşturucu kremler neden işe yaramadı ki, minör cerrahi girişimlerde bile tercih edilebiliyorlar aslında :/

Ben agda yapiyorum diğerlerini kullanmadım epilator hariç

şu eldiven olayını nasıl yapıyosunuz bir ben mi beceremedim. Ben de şimdi lazere gidiyorum öncesinde hep jilet yapıyordum çünkü ağda iyi güzel evet ama yeterince uzamadan yapılan ağda da yolunmuş tavuk gibi oluyor ya da tüylü tüylü beklemek gerekiyor benlik değildi.
Jilet yaparken ben ucuz marka saç kremi kullanıyorum aloe vera jeli de jileti kolaylaştırıyomuş. ağda-jilet dönüşümlü de yapabilirsin, daha az sert olur

Lazere gittim verim almadım, jilet kısa vadede koyu ve sert çıkarıyor. Normal ağdayı beceremiyorum ama el ağdaları hazır pakette satılanlar var ya elle ısıtıp yapıştır çek yapıyorsun haftada 1 tüyler çıktıkça onunla duş öncesi alıyorum ne acı ne ağrı çok pratik birşey tavsiye ederim. Tertemiz de yapıyor bacağa doğru dış bölgede kalan olursa tek tük onları da epilatör yada cımbız ile alıyorum.

Lazere gittim verim almadım, jilet kısa vadede koyu ve sert çıkarıyor. Normal ağdayı beceremiyorum ama el ağdaları hazır pakette satılanlar var ya elle ısıtıp yapıştır çek yapıyorsun haftada 1 tüyler çıktıkça onunla duş öncesi alıyorum ne acı ne ağrı çok pratik birşey tavsiye ederim. Tertemiz de yapıyor bacağa doğru dış bölgede kalan olursa tek tük onları da epilatör yada cımbız ile alıyorum.
Kuaförde ağda yaptiriyorum arada kendim çam sakızı ama bahsettiğiniz el agdasini merak ettim. Ağdam bitmişti ondan alayım. Marka var mı tavsiye edeceğiniz ?

Bikini bölgesindeki tüyleri hangi yöntemle alıyorsunuz?

Ağdayı hiç yapamıyorum, canım çok yanıyor. Yıllardır jiletle alıyorum ama o da çok kalınlaştırdı ve yaydı. Lazere gittim, 2. seansı zor bitirdim, 3.de yarım bırakıp çıktım, çok canım yanıyor dayanamıyorum.

Uyuşturucu kremleri denedim işe yaramadı.

Lazer çıkmadan önce yüzyıllardır kadınlar tüylerini nasıl alıyordu? Bir yöntemi var da ben bilmiyorum sanırım. Lütfen yardım edin.
En zorlu seansları tamamlamissiniz . 4. Seanstan sonra pek acimazdi.

Jilete nasil dayaniyorsunuz, hem tehlikeli, hem hemen çıkıyor, hem de kaşıntı yapıyor ve sertlestiriyor

X