Bıktım bu kilolardan

Toprak2516

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
265
161
28
Sevgili Kadinlar Kulübü ailesi 1 bucuk yildir evliyim ve evlenmeden önce 48 kiloydum boyumda 1.58 gayet guzel bir fizigim vardi kendim de guzeldim ama simdi 62 kilo oldum her seferinde diyet yapicam yapicam diyorum olmuyor yapiyorum 55 kiloya dusuyorum sonra bunaliyorum geri kilo aliyorum esim istahli bir insan degil bende yemek yapmayi asiri severim o da tabaginda bir seyleri yarim birakinca onunkileride yedim sonra boyle oldum o kadar bunaldim ki napicam bilmiyorum biraz oncede yine bir seyler yedim gece vakti esimde gozume cok iradesiz gelmeye basladin artik dedi ve bana yazik sana der gibi baktigini hissettim ben bir seyler yerken. Kendimi cok kotu hissettim ve yedigim seyde kursagimda kaldi. Yemek yemeyi asiri seven bir insanim surekli zayif hallerime özlem duyuyorum motive olamiyorum kilo vermek icin her gun uzuluyorum. Uzulup bir de utanmadan hala yiyiyorum bir fikriniz var mi benim icin?

Sevgili Kadinlar Kulübü ailesi 1 bucuk yildir evliyim ve evlenmeden önce 48 kiloydum boyumda 1.58 gayet guzel bir fizigim vardi kendim de guzeldim ama simdi 62 kilo oldum her seferinde diyer yapicam yapicam diyorum olmuyor yapiyorum 55 kiloya dusuyorum sonra bunaliyorum geri kilo aliyorum esim istahli bir insan degil bende yemem yapmayi asiri severim o da tabaginda bir seyleri yarim birakinca onunkileride yedim sonra boyle oldum o kadar bunaldim ki napicam bilmiyorum biraz oncede yine bir seyler yedim gece vakti esimde gozume cok iradesiz gelmeye basladin artik dedi ve bana yazik sana der gibi baktigini hissettim ben bir seyler yerken. Kendimi cok kotu hissettim ve yedigim seyde kursagimda kaldi. Yemek yemeyi asiri seven bir insanim surekli zayif hallerime özlem duyuyorum motive olamiyorum kilo vermek icin her gun uzuluyorum. Uzulup bir de utanmada hala yiyiyorum bir fikriniz var mi benim icin?

Bana çokta yediğin kursağında kalmış gibi gelmedi :KK70:

İşe önce gece yemeyi bırakarak başla. Bir de eşinin yarım kalan tabağını niye sen yiyorsun. Sen çöp öğütücü değilsin ki.. ya kaldır sonra yesin ya da dök. Yapılacak başka bir şey yok.

Bedenine yazık günah

Bana çokta yediğin kursağında kalmış gibi gelmedi :KK70:

İşe önce gece yemeyi bırakarak başla. Bir de eşinin yarım kalan tabağını niye sen yiyorsun. Sen çöp öğütücü değilsin ki.. ya kaldır sonra yesin ya da dök. Yapılacak başka bir şey yok.

Bedenine yazık günah
Esim gobegini saklamaya mi calisiyorsun bir de dedi belli etmedim ama kendimi cok kotu hissettim belkide gercekten iradesizimdir. Evet hep esimin tabagindakileride ben yedim gunahtir cope gitmesin yaptim o kadar kafasindaydim😔

Sevgili Kadinlar Kulübü ailesi 1 bucuk yildir evliyim ve evlenmeden önce 48 kiloydum boyumda 1.58 gayet guzel bir fizigim vardi kendim de guzeldim ama simdi 62 kilo oldum her seferinde diyet yapicam yapicam diyorum olmuyor yapiyorum 55 kiloya dusuyorum sonra bunaliyorum geri kilo aliyorum esim istahli bir insan degil bende yemek yapmayi asiri severim o da tabaginda bir seyleri yarim birakinca onunkileride yedim sonra boyle oldum o kadar bunaldim ki napicam bilmiyorum biraz oncede yine bir seyler yedim gece vakti esimde gozume cok iradesiz gelmeye basladin artik dedi ve bana yazik sana der gibi baktigini hissettim ben bir seyler yerken. Kendimi cok kotu hissettim ve yedigim seyde kursagimda kaldi. Yemek yemeyi asiri seven bir insanim surekli zayif hallerime özlem duyuyorum motive olamiyorum kilo vermek icin her gun uzuluyorum. Uzulup bir de utanmadan hala yiyiyorum bir fikriniz var mi benim icin?

Öncelikle eşine kilolarınla alakalı yakınmayı kes bence, o ne biçim yorum öyle, senin bu muhabbetinden sıkılmış sanırım.

Zayıflama gruplarından birine üye ol bence

Öyle bis yazmışsınız ki görenler 150 kilo sanar 62 kilo fazla degil 55 de fazla degil boyunuza göre ideal siz fazla takılı kalıyorsunuz demek ki kendiniz le barışık değilsiniz bilemedim 48 kilo da neymiş yaaa 10 yaşındaki kizim 43 kilo abartmayin
+1 Aynen öyle..

Kilo bu alınır verilir ama eşinizin tavrı hiç hoş olmamış . Kilonuz kaç olursa olsun bu sizi ilgilendirir , böyle kırıcı yorumlar yapmasına izin vermeyin bence. Siz kafanızda kilo verme işini bitirmedikten, motive olmadıktan sonra bu tarz yorumlar sadece stres kaynağı maalesef☹️

1500 kalori 10bin adım diyeti deneyin diyet başarı öykülerinde konum var, balarsanız size fikir verebilir, inşallah amacınıza ulaşırsınız

Öyle bis yazmışsınız ki görenler 150 kilo sanar 62 kilo fazla degil 55 de fazla degil boyunuza göre ideal siz fazla takılı kalıyorsunuz demek ki kendiniz le barışık değilsiniz bilemedim 48 kilo da neymiş yaaa 10 yaşındaki kizim 43 kilo abartmayin
Haklisiniz fakat daha once zayif oldugum icin suan kiyafetlerimin hic biri olmuyor bir tek kiyafetim bile ustume olmuyor aliskin degilim kendimi boyle gormeye ve bu halimle hic barisik olamadim 😔

Öncelikle eşinizin yarım bıraktığı şeyleri yemeyin. Nimeti çöpe dökün demiyorum bir kapa koyup sokak hayvanları için kullanabilirsiniz. Geceleri yememeye özen gösterin. Akşam belli bir saatten sonra yemek sindirim için büyük yük. Sağlıklı beslenin. Az porsiyonda sık sık yiyebilirsiniz. Acıktığınızda ara öğün olarak yulaf öneririm. Gün içinde de yürüyüş evede ufak spor gereçleri alabilirsiniz. Öyle büyük aletlere gerek yok. Pandemi sürecinde evde sguat mekik vs iyi olur. İnternette bir çok video var. Bir yerden başlarsanız vereceğinize inanıyorum

158 boya 62 kilo cok mu kilolu diyosunuz bence siz pofpoflanmak icin konu açmişsiniz gayet balik etlisiniz işte dertlenecek kadar kilo görmemişsiniz anlasilan
Kilo aldigim inanilmaz farkediyor gobegim kalcalarim cok buyudu ve kendimi boyle gormeye aynada aliskin degilim ve bu durum beni 1 yildir uzmeye basladi ve uzuldukce strese girip daha cok yedim

Öncelikle eşinizin yarım bıraktığı şeyleri yemeyin. Nimeti çöpe dökün demiyorum bir kapa koyup sokak hayvanları için kullanabilirsiniz. Geceleri yememeye özen gösterin. Akşam belli bir saatten sonra yemek sindirim için büyük yük. Sağlıklı beslenin. Az porsiyonda sık sık yiyebilirsiniz. Acıktığınızda ara öğün olarak yulaf öneririm. Gün içinde de yürüyüş evede ufak spor gereçleri alabilirsiniz. Öyle büyük aletlere gerek yok. Pandemi sürecinde evde sguat mekik vs iyi olur. İnternette bir çok video var. Bir yerden başlarsanız vereceğinize inanıyorum
Yorumunuz icin cok tesekkur ederim fikirlerinizi deneyecegim insallah motive olurum yoksa hayati kendime zehir etmeye basladim

Kilo bu alınır verilir ama eşinizin tavrı hiç hoş olmamış . Kilonuz kaç olursa olsun bu sizi ilgilendirir , böyle kırıcı yorumlar yapmasına izin vermeyin bence. Siz kafanızda kilo verme işini bitirmedikten, motive olmadıktan sonra bu tarz yorumlar sadece stres kaynağı maalesef☹️
Evet kilolarimdan dolayi uzuldukce esim de bu konu hakkinda cok yorum yapmaya basladi iyice kafaya takar oldum

Benim de yarım kalanlarımı eşim yer ben de ona çöpçü balığı diyorum 😂

Diyet yapmayın dengeli düzenli ve sağlıklı beslenin. Porsiyonlarınızı küçültün ve bunu belli bir süre yapmayın yaşam biçimi haline getirin. Ben doyduysam tek lokma koymam ağzıma mesela.
Ben tabakta asla yarim bir sey birakamiyorum. Universitede yurtta kalirken arkadaslarimin tabagindakileride yerdim bu huyumdan nasil vazgecmeliyim bilmiyorum

X