Bilboarda reklam vereceğim fikirlerinize ihtiyacım var :)

Bir tane bilboard a 1 haftalığına reklam vermek 165 TL+ KDV dir. istersen sana ozelden ajansın numarasınıda verırım..yanlız bısı sorcam nasıl bı foto yayınlıycaksın yanı bunuda erkek arkadasın yapsa sana daha hoş olurdu bence..

2 kamyon gülmüüüüakannehirakannehir
nen 1 dene gül alsa bayram ediyorum 2 kamyon gülllllakannehir

bak sen allahtan kapını önünde yokmuşunuz gülleri dökerken
altında kalsan mazallah cık cıkakannehir
gel pazarlıkta anlaşalım şunu bi kamyona indirvereliniortak

Geldimmmm kızlar geldimmmm, bu olay geçen sene oluyor, şöyleki o kadar fazla para harcadığını zannetmiyorum arkadaşının hem serası hemde gül bahçeleri var ıspartada, daha ne söz ne nişan olduğu için aramızda ve de direkt siteye geldiğinden güller mahallede 2-3 ay konuşuldu sanırım :umursamaz: annemin yüz ifadesini ve kızgınlıgını anlatamam sizlere mahalleye reklam ediyorsun bizi diyekaydirigubbakcemile3
annemin çenesinden kurtulmak için en kısa zamanda yok ettim zaten...

Reklam panosuna da fotoğraf koyamam öldürür beni kaydirigubbakcemile3
Aklım da bir yazı var onu yazacağım...Altınada sadece kendi ismimi yazıcam...
''Üç yanlışın bir doğruyu götürdüğü bu dünyada, binlerce yanlışı götüren tek doğrumsun...''
Nasıl?

vay anası ya cok sanslısın kuzummm benimkısıyle senelerdir birlikteyim bana sadece bir kez gul almıstır ooof ooooof

ben merak ediyorum o 2 kamyon günü kuruttunuz mu..
ya da çöp arabası gelip süpürdü mü ne yaptı..

yani ne bileyim daha dün gece evlilik yıldönümümdü ben sadeec tek bir gül görebildim de.
hayal edemedim bi an 2 kamyonluğunu..

herif herif elin adamları neler neler yapıo..
sen otur öle kös kös...
marul kafa...

Güller çöp kamyonunda sonsuzluğa gitti :) hepsini barındıramazdım evde-60 70 tanesini kırmızı kurdela ile kuruttum odamda duvara asılı duruyor hala...Konumuza dönelim ne olur yaratıcı fikirlerinize ihtiyacım var :uhm:CADIARZU-tatlicadiarzu-

reklam kokan hareketler bunlar:lepi:

güller çöp kamyonunda sonsuzluğa gitmiş ya yazık olmuş :umursamaz:

değerlendirilebilirdi arkadaşın dediği gibi reçel falan:roflol:

ne gerek var 2 kamyona:dilcikar:

bir demet gül yetiyor bana yanında küçük bi hediyeopuyorumnanaktan

israftan hoşlanmıyorum hediye bile kalıcı olmalı:1closedeyes:

mutluluklar dilerim

ne yaptın kız pekı o ıkı kamyon gülü,

reçel yapsaydın da boşa gitmseydi bari kaydirigubbakcemile3

reklam kokan hareketler bunlar:lepi:

güller çöp kamyonunda sonsuzluğa gitmiş ya yazık olmuş :umursamaz:

değerlendirilebilirdi arkadaşın dediği gibi reçel falan:roflol:

ne gerek var 2 kamyona:dilcikar:

bir demet gül yetiyor bana yanında küçük bi hediyeopuyorumnanaktan

israftan hoşlanmıyorum hediye bile kalıcı olmalı:1closedeyes:

mutluluklar dilerim
al bendende o kadar, reçel yapılmasını destekliyorum ama yazık szayi olmuş koca iki kamyon gül.
Peki neden iki kamyon? neden bir değilde iki

Bende abartıyı sevmiyorum aslında ve zaten erkek arkadaşıma oranla ben resmen duygusuzum kaydirigubbakcemile3 Çok seviyorum çok özlüyorum tamamda romantizm sıkıyor beni bazen, fazla ilgide sevmiyorum, kaşınıyorum biliyorum :sinifsinif: Bir anda bırakıp gitse beni senelerce ağlarım sanırım ama dedim ya fazla ilgi yoruyor beni, o da sevgisini bıkmadan usanmadan gösteren biridir, aslında bizim rolleri değişmemiz gerekirdi ben erkek o kız olmalıydı :1rolleyes: Ama ben fikirlerinizi bekliyorum hala :sinifsinif:

gül mül değilde ben kuşadası deyince tuhaf oldum 4 senemi verdim oraya 2. memlektim senin vermek istediğin ilan gibi de çok rastlamıştım orda

2 kamyona dokecegi paralardansa onun parasini versin de gidip alisveris yapayim,ciciler alayim kendime:)))) ya da altin bilerzik,kolye ve s gibi seyler isterim.gule verilen paralara yazik oluyor.e tabi ben romantik degilim,anlamam ole seylerden :KK70:
konuyu saptirdigimin farkindayim ama madem kusadasina gitme imkanin yok orda arkadaslarin falan da mi yok?gordukleri bilboardda yazan numarayi sana vere bilen birileri olsaydi bu kadar ugrasmak zorunda kalmazdin.

Bende abartıyı sevmiyorum aslında ve zaten erkek arkadaşıma oranla ben resmen duygusuzum kaydirigubbakcemile3 Çok seviyorum çok özlüyorum tamamda romantizm sıkıyor beni bazen, fazla ilgide sevmiyorum, kaşınıyorum biliyorum :sinifsinif: Bir anda bırakıp gitse beni senelerce ağlarım sanırım ama dedim ya fazla ilgi yoruyor beni, o da sevgisini bıkmadan usanmadan gösteren biridir, aslında bizim rolleri değişmemiz gerekirdi ben erkek o kız olmalıydı :1rolleyes: Ama ben fikirlerinizi bekliyorum hala :sinifsinif:

ben de oyleyim canim,duygusuzum.bizim de rolleri degismemiz gerekiyor kocamla::)))

Arkadaşlar kuşadasında ki reklam panolarından birini kiralayıp erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Doğumgünümde 2 kamyon gülü evimizin kapısına yığdı, inanılmaz çok sevinmiştim bende onu mutlu etmek istiyorum, bu iş için görüşebileceğim bir reklam ajansı biliyormusunuz? İlan da ne yazmalı sizce?:asigim::jeyyar::asigim:

gül dalında güzeldir yazmalısın derim:)

kaydirigubbakcemile3 Allah cezanı al güllerini kafana çal dese dah iyiydi töbe yakaydirigubbakcemile3
bu arada konu sahibi arkadaşım o yazcağın yazıyı pek beğenmedim ben 13-14 yaş grubu şeysi gibi:eek:lmaz:
hani aşk bi vişne ye ye kişne gibi enteresan şeyler var ya onlara benzettim kaydirigubbakcemile3
daha yaratıcı bişeyler bul bence:umursamaz:
anasını satıyım millette ne para var ya.şakkıdı

gül dalında güzeldir yazmalısın derim:)

Son düzenleme:
X