Bilboarda reklam vereceğim fikirlerinize ihtiyacım var :)

LivreAmour

C'est la vie
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
18.351
3.217
Arkadaşlar kuşadasında ki reklam panolarından birini kiralayıp erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Doğumgünümde 2 kamyon gülü evimizin kapısına yığdı, inanılmaz çok sevinmiştim bende onu mutlu etmek istiyorum, bu iş için görüşebileceğim bir reklam ajansı biliyormusunuz? İlan da ne yazmalı sizce?:asigim::jeyyar::asigim:

Bilboard filan bişi değilde aman gözünü seveyim koluna bacağına alnına ismini filan kazıttırma. Sonra sildirmek içinde bir sürü eziyet, ne gerek var.sengözlerimebaksanab

Hey be hiç evimin önüne bir gamyon gül yığan kimsecikler olmadı.Eşimin bana verdiği gülü bilem eve girene kadar ,saklamak için 40 takla atardım:nazar:

iki kamyon gül,vay vay vaaayyyy
Peki bilboard da kaç gün kalacak sizin süpriziniz,
biliyorsunuz ki,günlükleri çok pahalı...buradan ajans ismi verilmesinde,
siz bilboardun altında yazan firmayı arayın,çünkü direk onlarla muhatap olursanız
aracıya da para ödememiş olursunuz...
sevgiler...

Kızlar ben kocaelinde oturuyorum ama panoyu kuşadasında kiralamam gerekecek CADIARZU o yüzden pano daki telefona ulaşmam mümkün değil. Birkaç firmayla görüştüm, bilboardlar günlük kiraya verilmiyormuş en az 1 hafta veriliyormuş bakalım araştırıyorum :asigim: Daha orijinal bir fikri olan varmı?

Hey be hiç evimin önüne bir gamyon gül yığan kimsecikler olmadı.Eşimin bana verdiği gülü bilem eve girene kadar ,saklamak için 40 takla atardım:nazar:

hehe aynı ben ,kaydirigubbakcemile3
eşim Sakarya dan kocabuketle gelırdı benı okuldan almaya ,
ben o bukette bulunan cıceklerın kafasını kopartır,defterın arasına saklar oyle sokardım içeri..
eşim ciceklerin kafasını kopmuş buketle gerı gıderdı :kedi:

cok kavgamız olmuştur sankı buzdolabı aldıkta nasıl goturucem eve dıyorsun dıye..

heyt ne gunlerdı :nazar:

lafla peynir gemisi yürüse :gitme:
ben gerçek gül istiyorum, hem de bu hatunu geçmeliyim, 3 kamyon :umursamaz:

Geçemezzzzkiiiii :dance::sm_cool:şakkıdı
Şaka bir yana ne olur birşeyler söyleyin ya nasıl halledeceğim bu işi?

iş neydi ki kaydirigubbakcemile3 ben orayı atlamışım :roflol:
nasıl halletcen, bastırcan parayı, arıcan olcak bitcek :umursamaz:

kız sen iki kamyon gülün fotosunu koy bak ben sana ne iade-i ziyaret şekilleri buluyom:1closedeyes:

o ben mi 2 kamyon gülü kim bilir kaç kere birarada görmüştür :nazar:
ilk görse çeksin fotosunu tabi :umursamaz:

ahhhh...ahh... 2 kamyonu bırak bi tenecik gül alıp gelse öpüp başıma koyucam adamı... nerdeeee.....:umursamaz:

benim ne kamyona ne kamyoncuya ne güle param yeterdi be:nazar:
bilboard nasıl kiralanır bilmem de sizin ordaki bilboardların telini al bellkim yaptıracağın yerde de iş
yapıyorlardır ya da yönlendirrler.
Böle züprüzler yapamıozki işte bizde bilmiyoz o yüzden be gülüm:gitme:

X