Şampuan ve Saç Kremleri Bildiğiniz sülfatsız (sodyumsuz ) sampuan markaları neler?

gubu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
38
0
ben evde bakım yapmak için sodyumsuz sampuan arıyorum.ama neler oldugunu bılmıorum.

otacı olursa ıyı olur fıyat olarak da ıyı o diğeri 100 tl çokmus ya

otacı 400 ml 35 lira olması lazım benim dedigimde 400 40 lira yani pek fark yok . onda sülfat olmayabilir ama kuaförlerde kullanılan profesör bir marka ve ürün

evde brezilya fönü yapanlar ne aldılar acaba ya hangisini uygulasak otacı da iyi sonuç verir mi uygulayan cvp verse

Merhaba arkadaşlar,

Piyasada olan ve sadece kuaförelerde satılan GK Hair yani Global Keratin'in Bakım sonrası şampuanını tavsiye ederim. Saçı sakinleştirme yöntemiyle bilinen bu ürün grubunu senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum. Şampuanı kullanmak için illa bakımı yaptırmanız da şart değil. Ucuz bir şampuan değildir ama değer!
Bir de bu markanın serumları ve kalıcı kremleri var. Kerastas fln halt etmiş ,)

Organix diye bir marka var.Renk renk seçenekleri var.Eczanelerde satılıyor.İçeriğinde paraben ve sülfat yoktur yazıyor.Fiyatı da 28di.

Merhaba Arkadaşlar ben brezilya fönü yaptırdım ve cok sampuan araştırdım .Sülfat olmayan içinde hepsi çok pahalıı ama gratiste (gratise özel) giovanni şampuaı buldum internette uzun araştırmalar üzerine hemde fiyato o kadarda pahalı değil 17 tl ilgilenen arkadaşlar için kolaylık ben cok arştırdım bütün şampuanların içeriğine baktımm tek bunu buldum.:KK1:

sadece brezilya fönü için değil sülfatsız şampuanlar her zaman kullanılmalı, saçlarınızın bütün sorunlarından böylece kurtulursunuz. kızlar ben en son ankarada bir aktardan doa diye bir sülfatsız şampuan aldım 7,5 tl ye, 3. yıkamam ve memnunum...

Merhaba Arkadaşlar ben brezilya fönü yaptırdım ve cok sampuan araştırdım .Sülfat olmayan içinde hepsi çok pahalıı ama gratiste (gratise özel) giovanni şampuaı buldum internette uzun araştırmalar üzerine hemde fiyato o kadarda pahalı değil 17 tl ilgilenen arkadaşlar için kolaylık ben cok arştırdım bütün şampuanların içeriğine baktımm tek bunu buldum.:KK1:

Bu şampuanı brezilya fönü sonrası kullanabilirmiyim acaba?Şampuan araştırması yapıyorumda:KK62:

sadece brezilya fönü için değil sülfatsız şampuanlar her zaman kullanılmalı, saçlarınızın bütün sorunlarından böylece kurtulursunuz. kızlar ben en son ankarada bir aktardan doa diye bir sülfatsız şampuan aldım 7,5 tl ye, 3. yıkamam ve memnunum...

bu şampuan birtek ankarada var sanırsam, bende kullandım oldukça hoş bir şampuan hele senelerce o avm lerde şampuanlara avuç avuç döktüğümüz paraları düşündükçe ve o fiyata bu ürünü çekine çekine aldıktan sonra kızlara anlattım istanbulda arkadaşlar bulamamışlar. neyse güzel benim fönüm de bozulmadan devam ediyor. bu brezilya fönü harika birşey allah icat edenden razı olsun.

Herkese merhaba:KK3: 3 gün önce brezilya fönü yaptırdım. bu gün normalde yıkatmak için kuaföre gitmem gerekiyordu son bir kez düzleştirip yıkayacaklardı ama ilk gidişimde inatla ellerindeki şampuanla saç kremini gösterip bu şampuan ve saç kremi almak zorundasınız yoksa fönünüz tutmaz dediler.. sülfatsız şampuan+saç kremine 90 tl gibi bir rakam çıkardılar ve ikisini de kullanmak zorunda olduğumu söylediler..araştırdım ve sülfat içermeyen herhangi bir şampuan alabileceğimi öğrendim. bu yüzden kuaföre gitmemeye karar verdim.. Eczaneyi aradım sülfatsız şampuan var mı elinizde diye sordum organix mochayı söylediler.. Üretici firmasına sormuş eczacı brezilya fönü sonrası kullanımına uygun mu diye ...uygunmuş... Üstelik ben hem şampuanını hem saç kremini istedim eczacıdan, eczacı bana saçınız kısa saç kremine ihtiyacınız yok sadece şampuanla bir deneyin olmazsa krem burada gelip onu da alırsınız dedi...(bu arada saç kremi de 34 tl idi) Sadece 28TL ödeyip şampuanı satın aldım saçımda brezilya fönünün keratin ilacı var hala şu an . işten çıkınca eve gidip son bir kez düzleştireceğim ve ardından organix ile yıkayacağım..Eczacı mı doğru söylüyor kuaför mü göreceğiz..:KK20: Çok merak ediyorum tutacak mı saçım:/ şampuanla ilgili görüşlerimi yine yazacağım..

Ben istanbuldayım kartal ve pendikten alıyorum ihtiyacım oldukça.Canbeşler firmasıymış öyle yazıyor üzerinde.Adı sentor sülfatsız şampuan.sülfatsız kremi de var ikisi birlikte 24 TL öneririm memnunum

Herkese merhaba:KK3: 3 gün önce brezilya fönü yaptırdım. bu gün normalde yıkatmak için kuaföre gitmem gerekiyordu son bir kez düzleştirip yıkayacaklardı ama ilk gidişimde inatla ellerindeki şampuanla saç kremini gösterip bu şampuan ve saç kremi almak zorundasınız yoksa fönünüz tutmaz dediler.. sülfatsız şampuan+saç kremine 90 tl gibi bir rakam çıkardılar ve ikisini de kullanmak zorunda olduğumu söylediler..araştırdım ve sülfat içermeyen herhangi bir şampuan alabileceğimi öğrendim. bu yüzden kuaföre gitmemeye karar verdim.. Eczaneyi aradım sülfatsız şampuan var mı elinizde diye sordum organix mochayı söylediler.. Üretici firmasına sormuş eczacı brezilya fönü sonrası kullanımına uygun mu diye ...uygunmuş... Üstelik ben hem şampuanını hem saç kremini istedim eczacıdan, eczacı bana saçınız kısa saç kremine ihtiyacınız yok sadece şampuanla bir deneyin olmazsa krem burada gelip onu da alırsınız dedi...(bu arada saç kremi de 34 tl idi) Sadece 28TL ödeyip şampuanı satın aldım saçımda brezilya fönünün keratin ilacı var hala şu an . işten çıkınca eve gidip son bir kez düzleştireceğim ve ardından organix ile yıkayacağım..Eczacı mı doğru söylüyor kuaför mü göreceğiz..:KK20: Çok merak ediyorum tutacak mı saçım:/ şampuanla ilgili görüşlerimi yine yazacağım..
sonucta ne oldugunu yazdın mı okuyamadım ama ben de aynı durumdayım. yarın yıkayacaklar. benım kuaforum ısytersen max ı 50 lıraya getırırım deı. ama yo dersen de dalın kullan ıcınde sulfat oranı en az olan o dedı. sagolsun durust davrandı. bunun yanında ben fon olayını cok arastırdım falan deyınce urunlerın fıyatından haberdar oldugumu dusunup ısrar etmemıs de olabılır

kızlar sülfatsız tuzsuz şampuanlar iyidir, sadece fön sonrası değil saçlarımızı korumak istiyorsak herzaman kullanmalıyız. ama öyle 50 liralar falan çok ya, 300 gr birşeye. daha ucuzları var internetten bakın derim ben.

X