Bilge Türk Bilen ‘in yüzümü mahvetmesi

serena4495

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
19
3
26
22 Mayıs ta çenemde küçüklükten kalma bir eğrilik vardı . Küçükken bisikletten düşüp çenem yarılmıştı ordaki kemik çenemde hafif bir eğrilik yaptı. Bende Malatya’da Prof doktor Bilge Türk bilen e bu ameliyatı yapması için 14 bin TL ödedim , yanlış olmasın hem burun ucum hemde çene ucum. Kendis ben sanki çenemi 2 kat büyütün demişim gibi çeneme kemikler eklemiş şekilsiz çirkin bir çene oluşturdu . Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı ödem dedi . 6. Ayımda Farklı şehirlerde Farklı doktorlara gösterdim hepsi de bana bunu yapan doktor olamaz senin çeneni büyütmüş dedi. Tabiri caizse temel reis in çenesi gibi bir çene yapmış. Aynalara küstüm . Allahtan korona virüs varda maske takıyoruz diyorum yoksa ekmek almaya bile giderken tiklenirdim. 0.5 milim orayı törpüleyin dedim 1 buçuk cm çenem uzatılmış. Ne hatasını kabul etti nede başka bir doktora ameliyat olacağım diyince en azından biraz maddi destek olurum senden aldığım parayı iade ederim dedi. Aksine hakkında çok Farklı dedikodular duydum bunları söyleyince ben artık senin doktorun ta değilim nereye verirsen ver gibi tavırlar sergiledi. Ben şimdi bir çene ameliyatına 25 bin TL daha vereceğim . Avukat parası 10 bin TL kendisine 14 bin TL verdim bu süte zarfında başka şehirlerdeki doktorların yanına gittiğimde harcadığım parayı hele 6 aylıkki psikolojimi hiç saymıyorum bile . Kısacası bu doktorun adının geçtiği ortam dan bile uzak durun . Lütfen bir kere düşünün bu doktora ameliyat olmayı düşünüyorsanız .

weeaboo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
26
51
Yaşadıklarına gerçekten çok üzüldüm. Umarım olacağın yeni ameliyat iyi geçer ve memnun kalırsın. Doktorların yaptıkları hataları kabul etmemeleri korkunç sonuçta burada bir insanın hayatı söz konusu. Eminim bu durum seni çok yıpratmıştır. Ben de benzer süreçlerden geçtim seni anlıyorum. Lütfen bize süreçle ilgili bilgi ver çok merak ediyorum yeni ameliyatın nasıl olacak...

serena4495

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
19
3
26
Kızlar ameliyatımı oldum :) Ali Mezdeği yaptı ameliyatımı ve istediğime en yakın şeyi yaptı diyebilirim profilimi düzeltti . İşin ilginç yanı Malatya daki Bilge bey beni tır çarpmışa çevirmişti. 14 güne yakın yemek yiyemedim ağzımdaki dikişler açıldı filan aynı süreci yaşayacağımdan çok korktum . İnanır mısınız Ali Mezdeği bu ameliyatı yaptı bir tane ağrı kesici kullanmadım 22. Günümdeyim sanki çene ameliyatı değilde burun ameliyatı oldum . Helal olsun diyorum eğer ki çene ameliyatı düşünceniz varsa Ali Mezdeği yi şiddetle tavsiye ediyorum . Diğer doktorla alakalı yazacaklarım sizi şok edecek.

serena4495

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
19
3
26
Kendisinden bu ameliyatı olduğum için 15 bine yakın param gitti lütfen size verdiğim parayı bana iade edin beni mahvettiniz dediğim anda o efendi adam gitti bana ağza alınmayacak küfürler bana ve aileme inanılmaz hakaretler etti . Bu pazartesi günü babamla kliniğine gideceğiz bakalım ne olacak? Yazdığı mesajların hepsinin ss ni aldım . Hakkımı ona bırakmak gibi bir niyetim yok . Bana resmen işkence etti resmen

serena4495

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
19
3
26
Evet değişen birşey olmadı aldığım SS leri ekliyorum . Artık kendisiyle dava sürecini başlatıyorum . Heryere gerekli şikayetlerde bulunacağım .
EDEE5AB0-21D8-4413-98C5-A0CB717BB172.png
3B76DFC8-6BE6-4E2F-93BA-800B8B3561A6.png

fakatmuzeyyen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
219
121

Rapunzelea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
817
361
Ben bu adama burun estetiği için gitmiştim. Özel bir klinikte çalışıyordu adını tam hatırlamıyorum. Konuştuk ettik ,fiyat sordm evirip çevirdi ,sekreter bilgi verir dedi. Sekretere sordum aralarında bi şeyler döndü 😅 sekreterde biz size sonra dönecez dediler, sonra ne dönen oldu ne yazan. Burnum çok zor bir burunda değildi ama demek cesaret edemedi. İyi ki de olmamışım ona tabiki, iyi ki de dönmemişler. Şu mesajlara çok şaşırdım ama ya fake hesap olmsn nasıl öyle küfürler etmiş 😯

serena4495

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
19
3
26
Hala mesajlar instgram hesabımda kayıtlı kendisinin o ara Alkollü olduğunu düşünüyorum . Allah’a haval ettim , bu tarz doktorlar hastayı ameliyatlarda öldürüyor hiçbir ceza almadan devam ediyorlar . Biliyoruz bunu zaten o kadar yıprattı ki beni adalet sisteminin olmadığı bir dönemde ben daha fazla savaşamayacagım ama bildiğim tanıdığım herkese bu mesajlar diğer filmler vs vs. Herkesi uyarıyorum . Aman uzak durun aman uzak durun diye

aniston24

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2015
2.243
3.648
Hala mesajlar instgram hesabımda kayıtlı kendisinin o ara Alkollü olduğunu düşünüyorum . Allah’a haval ettim , bu tarz doktorlar hastayı ameliyatlarda öldürüyor hiçbir ceza almadan devam ediyorlar . Biliyoruz bunu zaten o kadar yıprattı ki beni adalet sisteminin olmadığı bir dönemde ben daha fazla savaşamayacagım ama bildiğim tanıdığım herkese bu mesajlar diğer filmler vs vs. Herkesi uyarıyorum . Aman uzak durun aman uzak durun diye
siz dava açmadınız mı neden adalet sistemi olmasın

renksizgokkusagi

Bardağın dolu tarafı beni ilgilendirmiyor.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
4.416
13.066