Bilgisayar başında ek iş 👩🏻‍💻

adifeklc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
264
378
32
Merhaba hanımlar evden ek iş yapmak istiyorum. Bir süredir internetten araştırma yaptım ne yapabilirim konusunda ama pek de bişey bulduğum söylenemez. Satış yapma bana göre değil. İnternetten makale yazma ya da anket doldurma işleri daha uygun geldi. Ama hangi siteler güvenilir bilemiyorum. Özellikle internet üzerinden iş yapanlar yardımcı olabilir mi?

Anket doldurmak için yabancı siteler var , ama paypall üzerinden yatırıyolar yani Türkiye’de işe yaramaz. Anca yurtdışında hesap açıcan da ordan çekicen de..
Türk anket siteleri de var, ama onlar da kazandırmıyolar ki.. 1-2 tl gibi komik rakamlar veriyolar. En az 20 tl falan olunca çekebiliyosun.. ona da kaç ay geçse de ulaşamıyosun. Ya anket gelmiyo, ya anketin ortasında eleniyosun bi sebepten, ya da sistem hata veriyo falan.
Diğerlerini bilemiyorum. Ama anket olayı yalan.

Anket doldurmak için yabancı siteler var , ama paypall üzerinden yatırıyolar yani Türkiye’de işe yaramaz. Anca yurtdışında hesap açıcan da ordan çekicen de..
Türk anket siteleri de var, ama onlar da kazandırmıyolar ki.. 1-2 tl gibi komik rakamlar veriyolar. En az 20 tl falan olunca çekebiliyosun.. ona da kaç ay geçse de ulaşamıyosun. Ya anket gelmiyo, ya anketin ortasında eleniyosun bi sebepten, ya da sistem hata veriyo falan.
Diğerlerini bilemiyorum. Ama anket olayı yalan.
Evet anket olayında dolandırma paranı vermeme olayı çok oluyormuş çoğu da para yerine kupon veriyormuş zaten.

Bugun ben de bunlari dusundum.Ders videolari hazrlayip atsam dedim ama onlarin reklamini vs nasl yapyorlar? Nasil insanlar haberdar olacak ki bizden?

Bugun ben de bunlari dusundum.Ders videolari hazrlayip atsam dedim ama onlarin reklamini vs nasl yapyorlar? Nasil insanlar haberdar olacak ki bizden?
Video işinden para kazanmak kolay değil ya bi sürü abonen olması lazım bilmem kaç bin saat izlenmen olması lazım işin kötü tarafı kaliteli videolar için de kaliteli ekipman yani sağlam para lazım 😁

X