Popüler Konu Binnaz Abla

Lizyaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
2.894
5.032
yüz yüze baktırıp memnun kaldığınız var mı peki hiç
Ben yuzyuze baktirmiyorum uzun zamandir ama Istanbul topiginde konusulan 1-2 falciya baktirmistim onlardan memnun kalmadim. Az cok bildiler ama nokta atisli degildi hicbiri ozlelikle Trans Zeynep mi nedir hayatimda baktirdigimen kotu faldi, bombos ve o kadar da unlu. En cok ona verdigim paraya acidim, bilemedigi gibi basimi agritti resmen surekli aynis eyi tekrar ediyor bir de anlamsiz seyler soyluyor deli gibi.

Kanatlarimdantutma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
721
1.447
Falcı marsa geçen sene ekim ayında baktırmışım; uzun vadede çok olumlu şeyler söylemiş. Aradan geçen 1 seneye rağmen olumlu giden çok da bişey yok. Hatta demiş ki: yıllarınızı alabilir…… Seneler hangi zamanı verir kahve de belli değil.
Durum böyle olunca çıktı yada çıkmadı diyemiyorum. Mantıklı makul bir yorummuş genel olarak

Lizyaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
2.894
5.032
Falcı marsa geçen sene ekim ayında baktırmışım; uzun vadede çok olumlu şeyler söylemiş. Aradan geçen 1 seneye rağmen olumlu giden çok da bişey yok. Hatta demiş ki: yıllarınızı alabilir…… Seneler hangi zamanı verir kahve de belli değil.
Durum böyle olunca çıktı yada çıkmadı diyemiyorum. Mantıklı makul bir yorummuş genel olarak
Ben sevdim bakım tarzını, yazılı bakmış uzun degil ama netti soruma da şimdi birkaç sey sormuştum atlamadan cevap vermiş eger fiyatını arttırmazsa artık ona baktırırım aralıklarla.

melisabagatur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
77
85
falcı mars hep böyle geç mi dönüyor
Ben sevdim bakım tarzını, yazılı bakmış uzun degil ama netti soruma da şimdi birkaç sey sormuştum atlamadan cevap vermiş eger fiyatını arttırmazsa artık ona baktırırım aralıklarla.
ama biraz geç dönüyor sanki, 4 saat oldu hala aynı sıradayım

Lizyaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
2.894
5.032
Bana da soruma geç cevap verdi, herhalde tam odaklanmadan bakmıyor bence ki ben boyle yapan falcıyı daha cok seviyorum, hemen yarım saat-1 saatte bakan falcı guven vermiyor nedense cunku ne zaman odaklanıyor da yazıyor fal bakmak için once iyi yogunlaşmak enerjiyi yonlendirmek lazım.

melisabagatur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
77
85
Hem almiraya hem falcı marsa fal yolladım bakalım fallarım yanıtlanınca yorum yaparım tekrardan
İkisi de aynı konu hakkında olumsuz yorum yaptı.
Bu konu hakkında firuze şanlı, serkan tek olumlu konuşmuştu

Hangisi olur hangisi patlar bilmiyorum ama ben falcı marsı çok sevemedim. Bence üstün körü bakmış baya sanki havuzdan bedava fal baktırmışım hissiyatı oluşturdu
Sorularıma da eksik cevap vermişti ve anı da bilemediğini düşünüyorum çünkü daha birkaç hafta önce tanıştığım insan için aylardır sevgiliymişiz de ayrılmışız gibi davranarak bakmış falı, O yüzden bana benle baya alakasız geldi fal

Almiraya gelirsem anlık tespit değil geleceğe dönük tespitlerde bulundu o yüzden gelecekteki vadeleri gelmediği sürece iyi olup olmadığı hakkında yorum yapmam doğru olmaz

Sahradan

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2010
98
136
Kızlar selam, kısa bir iş seyahati yüzünden izmirdeyim. Yüzyüze katina baktırmak istiyorum. Var mı tavsiyesi olan? Yüzyüze fal baktırmayalı çokça zaman olmuştu, hazır tam yerine gelmişken katina istiyorum çünkü şimdiye kadar hep online baktırdım
Karşıyaka çarşıya girerken Akbank dan sağa giden yola gir biraz ileride Ravazza cafe var orda bir kadın vardı Tarot bakan 60 yaşlarında. Eğer havasındaysa çok tutuyor diyorlar.

yes happy35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2017
1.042
1.730
Kızlar burda marşın adı geçince daha önceden baktirdiğım yorumu okudum. Sorum için uzun vade vermiş kim öle kim kala.. anlık kafamdan geçenleri söylemiş ben ona falda belirtmemiştim zihin okuma gibi ilginçti boş bir falcı değil

hayaller3434

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
445
705
kızlar, daha önce black friday indirimi yapıyor muydu binnaz
yine çok az kaldı blackfridaye beklesem mi beklemesem mi bilemedim
elfine baktırmak istiyorum ama 300tl çok ya
kızlar bildirim girince konuya girdim. elfine arkadaşım baktırmıştı sevgilisi için. işte hiç düzelmeyecek bi gelip gidecek eskisi gibi olmayacak o başka biriyle olacak sen bunu öğreneceksin falan demiş. çok kısa süre sonra her şey düzeldi evlendiler :) ikisi de hatalarından ders aldı ve kendilerini toparladı. o zaman baktırdığında bayağı para vermişti diye hatırlıyorum. şimdi 300 yazmışsınız bayağı pahalı ya.boşuna para bayılmayın diye yazdım :)

Lizyaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
2.894
5.032
Kızlar burda marşın adı geçince daha önceden baktirdiğım yorumu okudum. Sorum için uzun vade vermiş kim öle kim kala.. anlık kafamdan geçenleri söylemiş ben ona falda belirtmemiştim zihin okuma gibi ilginçti boş bir falcı değil
Ben de soruda belirtmedigim halde zihnimden gecenleri soylemis ayni seyi dusundum acaba beyin mi okuyor diye. Gelecek bana da 5 ay kadar zaman verdi daha once de olavbilir dedi bakalim gelecek cikarsa, 2-3 kucuk sey soyledi en azindan oradan anlariz anlik zihin mi okuyor biliyor mu gelecege yonelik.

melisabagatur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
77
85
Ben de soruda belirtmedigim halde zihnimden gecenleri soylemis ayni seyi dusundum acaba beyin mi okuyor diye. Gelecek bana da 5 ay kadar zaman verdi daha once de olavbilir dedi bakalim gelecek cikarsa, 2-3 kucuk sey soyledi en azindan oradan anlariz anlik zihin mi okuyor biliyor mu gelecege yonelik.
bana niye öyle yapmadı ya :KK43:
sadece sorduğum kişinin beni zamanında çok yorduğunu ve hala yorduğunu söyledi ve benim o dönsün diye kendimi değiştirmeye çalıştığımı
ama sorduğum kişiyi ben daha 1 aydır tanıyorum
enerji meselesi işte bana çok alakasız geldi falı
ya da başka fincanla karıştırdı bilmiyorum :KK70: