Şampuan ve Saç Kremleri Bioblas / Aşırı Saç Dökülmesi

falanist

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.284
7
hanımlar dün ilk defa bioblas'ın testerini kullandım hem şampuanı hem de saç kremini. saçlarım zaten dökülüyordu bu aralar ama banyodan çıktıktan sonra ve bugün neredeyse avuç avuç dökülmeye başladı. Aranızda bioblas kullanan ve böyle bir sorunla karşılaşan var mı, çok endişeleniyorum.

hanımlar dün ilk defa bioblas'ın testerini kullandım hem şampuanı hem de saç kremini. saçlarım zaten dökülüyordu bu aralar ama banyodan çıktıktan sonra ve bugün neredeyse avuç avuç dökülmeye başladı. Aranızda bioblas kullanan ve böyle bir sorunla karşılaşan var mı, çok endişeleniyorum.

Bu şampuanın testerini bir gün kullanıp hemen sonuç vermesini bekleyemezsiniz herhalde. Ben farklı şampuan kullanınca kepek yaptığından şampuanımı değiştirmedim; ama saç dökülmesi problemim olduğundan ve serumun içeriği bakımından, bu sorun için daha güçlü bir tedavi edici olduğuna inandığımdan Bioblas'ın saç serumunu kullanmaya başladım, hem 12 lisi hem de 24 lüsü var. Üstelik bir serumu 1 seferde kullanıp bitirmiyorsunuz.İçinde kullanım kılavuzu oldukça basit anlatıyor.Benim de tam ön tarafımda açılma vardı ve bu yüzden saçlarımı hep topluyordum.Geçende fön çektirdiğimden saçlarımı açık bıraktım ve saçlarımla uğraştığımı bilenlerden biri gördü ve vallahi fark etmiş dedi.Aslında kişinin kendi değişimini farketmesi zordur; ama bende o bölgede bir sıklaşma gözlemliyorum.Ben de bir ara bu işi kendime çok dert edindim dökülüyor dökülüyor diye,sonra bir dermatologla konuşma fırsatım oldu ve dedi ki: öyle stres yaptıkça daha çok dökülür,biraz da psikolojiye bağlıdır saç dökülmesi dedi. Şimdi hiç dert etmeden serumu düzenli kullanıyorum.Kendinize panik ve sıkıntı yaratmayın.içinizi rahat tutun kendimde gözlemlediğim bir şeyi aktarmak istedim.İyi günler dilerim.:icecream::icecream:

Roxelanne telaşlanma. ben de bioblas ı nerdeyse 6 aydır kullanıyorum,
hiç bir zararını görmedim. açıkçası etkisini tam olarak anlayamadım
çünkü saçlarım epey bi uzun, malum saç uzadıkça zayıflıyor.
ama korkma, hava değişimleri bile saç dökülmesini tetikliyor.

casulet; teşekkürler cevap için canım

gul001; elbette 1 kez kullanıp sonuç almayı bekliyorum, sadece daha ilk kullanımda normalde dökülenden 2 kat daha fazla saçım döküldüğü için kullanan kişilerden deneyimlerini paylaşmalarını istedim, siz de paylaştığınız için teşekkürler

merhabalar mesajınızı görünce alıntı yaptım bende yaklaşık 2 aydır bioblas şampuan kullanıyorum dökülmeyen saçlarımı şiddetli derecede döktü sonunda kel de oldum suan şampuanı aldıgım yer ve bioblas bu konu üzerinde duruyorlar ne yapsalarda olan oldu tekrar gelmeyecek saçlarım bitkisel diye aldıgım şampuan sıradan şampuanlardan çokkkkkkkkk daha kötü cıktı kimseye tavsiye etmem paranızı sokaga atmayın derim...........Çok üzgünüm çoook

arkadaşım bende 1 aydır kullanıyorum bioblası saç dokulmem durdu yıkanırken ama tararken acısını çıkarıo sanki:KK43: saç derimdede sürekli kaşıntı ve beyaz kepek yaptı düşünüorum tedavi edici özelliğinden belki.... saç uçlarımı birazda kırdı bunun içinde saç diplerimi güzelce köpüklüorum durularken saç uçlarını fazla kopuk yapmadan hemen duruluorum....

nişanlım tresan ısırgan otlu şampuan kullanıor çok memnun saç dökmüo ama bende etki hiç etmedi

Şampuan değiştirmeye karar vermiştim bioblas da almayı düşündüğüm şampuanlar arasındaydı ama eledim artık.Şu an sarımsak şampuanları üzerinde yoğunlaştım siz de araştırın kızlar.Tresanı da çok önceden doktor önermişti bana ama zamanla saçlarımı kazık gibi yapmıştı belki arada bir kremleyerek tresanı da kullanabilirim diye düşünüyorum.Ayrıca organicum önerenler var.Bilmiyorum nolcak bu saçlarımız.Ben de restorex kullanıyorum ama şu an memnun değilim başlarda faydalı gibi gelmişti.Şampuan konusunda kararsızım ama saç diplerime sarımsak sürüp bekleticem sarımsağa güveniyorum:)

sampuan değiştirmeye karar vermısdm bnde gittim bioblas aldm suan ilk yıkamam ve saçlarm keçe keçe oldu

aaaa neden öyle olduki?bende aylardır bioblas kullanıyorum çok memnunum.ne saçımı keçe gibi yapıyor nede dökülmesi hızlandı.valla bir ara bırakmıştım baktım saçlarım dökülmeye başladı gidip hemen birtane daha aldım ve şuan çok memnunum Roxelanne.bana çok iyi geldi ama tabi herkese aynı etkiyi göstermeye bilir.

sampuan değiştirmeye karar vermısdm bnde gittim bioblas aldm suan ilk yıkamam ve saçlarm keçe keçe oldu

valla benim saçıma kepekte yapıyor tararken dökülüyorda ne kullanacağımızı şaşırdık iyice yaaaaaaaaaa:çok üzgünüm::uhm:

Arkadaşlar bende bu zamana kadar bir çok şampuan denedim ısırgan otlu şampuanlar pantene, dove.. bioblastıda kullandım ama en çok mennun olduğum şampuan blendax oldu. Saçlarımı blendaxla yıkadığımda daha geç yağlandığını bile farkediyorum ve ikinci güne saçlarım sönük sönük durmuyo_Onu da bir deneyebilirsiniz diyorum. Ayrıca şampuanıma çam terabentini koyuyorum onun da uzamaya etkisi oluyohihoyyyt

bioblas şampuanını bnde aldım ve neredeyse bitmek üzere..

ben memnun kalmadım ve dün gece ki duşumda kullanmadım tamamıylada bıraktım.
saç dökülmeme hiç iyi gelmiyor aksine daha da kötü yapıyor saçlarım daha da dökülüyor.
tabi bu kişiden kişiye değişir ama ben memnun kalmadım
ayrıca hayatım boyunca saçlarım yağlanmazdı bu şampuandan sonra yağlanma yapmaya başladı
2 günde 1 yıkanmam gerekti bu şampuan yznden..
ayrıca saçlarımı hem kurutuyor hemde krem sürmesem mahvediyordu..
ve kokusuda berbat...

bnm yorumlarım böyle tşkler ...

bioblas şampuanını bnde aldım ve neredeyse bitmek üzere..

ben memnun kalmadım ve dün gece ki duşumda kullanmadım tamamıylada bıraktım.
saç dökülmeme hiç iyi gelmiyor aksine daha da kötü yapıyor saçlarım daha da dökülüyor.
tabi bu kişiden kişiye değişir ama ben memnun kalmadım
ayrıca hayatım boyunca saçlarım yağlanmazdı bu şampuandan sonra yağlanma yapmaya başladı
2 günde 1 yıkanmam gerekti bu şampuan yznden..
ayrıca saçlarımı hem kurutuyor hemde krem sürmesem mahvediyordu..
ve kokusuda berbat...

bnm yorumlarım böyle tşkler ...

aynen bende bıraktım kepeğe karşısını almıştım öneri üzerine hiç iyi gelmedi şimdi schauma kullanıyorum bakalım umarım iyi gelir kepeğime yaa

bende bioblas kullanıyorum ve memnunum.. dökülme kesinlikle durdu.. tek kötü yönü saç kremi kullanılmadığı sürece saçı keçe gibi yapıyor.... dökülmesinde ben krem kullnamaya razıyım.. :))

bioblas benimde saçlarımı döktü, 2-3 aydır kullanıyorum ve dökülemsi arttı. bioblasın saç balsamından memnunum saç kremi niyetine kullanıyorum. ama şampuandan mıdır yoksa balsamdan mıdır bilemiyorum dökülüyor. bende yeni bir şampuan araştırıyorum.mafoldumbenmafoldumben

tam sonucu görmek için en az 4 ay kullanın yazıyordu sanırım. ben 6-7 falan kullandım dökülmeyi durdurmuştu, ben bide çamterebentin ve bakım yağları da kullanıyordum ama. sonra bi röfleyle eski dökülmeme geri döndüm. yaramıyorsa kullanma demek ki her saça iyi gelmiyormuş.

arkadaşım aynı sorun gerçekten bndede var anlayamadım aşırı dökülme oluyor değiştiricem ben bioyu :S

ben de bioblas kullanıyorum ve çok memnunum. bu sayfada okuduklarıma baya şaşırdım. herkeste farklı etkiler yapabiliyo demek ki. ben saç kremiyle beraber kullanıyorum. o olmayınca saçı keçe gibi yapıyor orası kesin. ama ikisi beraber muhteşem sonuçlar verdi. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum önceden tutam tutam elime gelen saçlar zorlasam bile bir tel dökülmüyo. yıllarca şampuan değiştirmekten sıkılmıştım. insanın saçına uygun şampuanı bulması cidden zor

arkadaslar bioblasın sackremı saclı derıye masaj yapılarak mı suruluo yoksa sadece uclarına mı derıye sursem dokulme yaparmı ben bıtkısel sampuan dıe hep sac dıplerıme suruodumm

X