Bir akıl verin

Onu bende düşünüyorum ama küçük çocuk değilya yine hergün görüyor annesini gidiyor yanlarına of bilmiyorum aklım almıyor
Eşiniz ailesinden kopamamış belli ki, hiç alttan almayın güzellikle filan da anlatmayın artık, bir daha ailesiyle aynı evde yaşamamakta kararlı olduğunuzu anlasın çünkü şu an yıldırma politikası uyguluyor eşiniz size karşı bana öyle geldi, surat eder böyle davranırsam dayanamayıp geri dönecektir diye düşünüyor gibi. Siz gayet net olun hiç umursamayın eşinizi bir süre sonra normale dönecektir. Aslında en büyük hatayı kayınvalidenize çok yakın eve taşınmakla yapmışsınız daha uzağa gitmeliydiniz.

Eşiniz ailesinden kopamamış belli ki, hiç alttan almayın güzellikle filan da anlatmayın artık, bir daha ailesiyle aynı evde yaşamamakta kararlı olduğunuzu anlasın çünkü şu an yıldırma politikası uyguluyor eşiniz size karşı bana öyle geldi, surat eder böyle davranırsam dayanamayıp geri dönecektir diye düşünüyor gibi. Siz gayet net olun hiç umursamayın eşinizi bir süre sonra normale dönecektir. Aslında en büyük hatayı kayınvalidenize çok yakın eve taşınmakla yapmışsınız daha uzağa gitmeliydiniz.

Yok
Kararım net canım kesinlikle geri dönmem
Yakın oturduk bilemedim işte

Ben 13 yıllık evliyim 10 yıl eşimin ailesiyle yaşadık anlaşamadık dayanamadım artık çok dışlanıyordum neyse ayrı eve çıkmaya karar verdik çıktıktan yıldır ayrı evdeyiz ama çıktığımızda beridir eşimle koptuk birbirimizden resmen eşim pişman olduğunu tekrar ailesinin yanına dönmemiz istiyor ama anlaşamadık bikere ikinci defa gitmeye gerek yok diyorum bende aynı evin içinde iki yabancı gibiyiz konuşmuyor varmıyım yokmuyum bilmiyor 3 çocuğum var en küçüğü 6 aylık daha bende taşıyamıyorum artık düşünmekten deliye döndüm akıl verin lütfen ne yapacağımı bilmiyorum
6 aylık olan çok küçükmüş o olmasa boşa ablacım ne uğraşıyosun dicektim :KK43:

X