Bir anne nasıl olur da erkek evladını kız evladından daha çok sever?

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.553
104.604
Helal olsun güzel..
Akraba akrep derler. Iyi gibi görünüp arkadan iş çevirirler.. Bende sizin gibi yaptım sildim çoğunu.. kotu günleri olur mu olur oda cenaze baska sey degil gitmem .. insan insanı cok yıpratıyor taviz verince herseye he deyince..
Aynen oyleler. Hele bir de bizdekiler hirsiz,dolandirici,yalanci ve iftiracilar net sekilde. Sadece annemi ve bir teyzemle cocuklarini biraktim kendime akraba olarak. Gerisini tamamen sildim. Onlar yokken huzurlu ve mutluyum cok sukur.

Annemin de 3 uvey 1 öz cocugu var. Benim hic umrumda degil istedigini sevsin,ben en cok onu seviyorum. Allah basimdan eksik etmesin ♥️

Esrin mine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
1.523
4.285
Başlığa istinaden yazıyorum. Var böyle anneler. Benim annem de onlardan biri. İşin ironik tarafı babamın tam tersi bir insan olması. Kızlarına karşı oğullarından daha iyi ve anlayışlıdır. İkisi de ataerkil bir düzende yetişmiş ama annemin kraldan çok kralcılığı, erkeği hep en tepeye koyması bana hep çok itici ve sinir bozucu gelmiştir. Babam da aynı tarzda yetişmiş ama vicdanını, empatisini yönetebilmiş. Babam annemin bu etkisinde kalmasaydı, bu kadar hanımcı olmasaydı eminim ki daha iyi ve eşit bir hayatımız olabilirdi. Bu da kaderin bir cilvesi

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :91.8 Kg. Şimdiki Kilom :87.7 Kg.