Bir ayda iki defa ovülasyon pozitif gebelik mi?

beyzadz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
38
13
27
Merhaba kızlar. Lütfen okuyup cevapsız geçmeyin eğer bi fikriniz varsa. 8 şubatta adet gördüm ama peçeteye pespembe damla damla leke gibi geldi ilk 1-2 gün, sonra gelen 3. ve 4. gün de günlük pedi bile doldurmayacak kadar geldi. En başta pembeyken sonra kahverengi geldi. Ovülasyon testşne başladım son günden yani 12 şubattan itibaren 22’sinde ovülasyon testim pozitif oldu (ilk resimdeki), öncesini o günü ve ertesi günü değerlendirdik. Ben tekrar teste devam ettim ve bugün yani 28’inde tekrar c’den silik ama belirgin t çizgisini yani çifti gördüm (ikinci resimdeki). Yani ilk ovülasyondaki ilişkiden 6 gün geçti. Beklenen adeti tarihime de 8 gün var. de Bir ayda iki defa yumurtlama normal mi? Yoksa ovülasyonda gebelik falan mı çıkıyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim ilk gebeliğim ve henüz yeni denemelerimiz oluyor. Teşekkürler şimdiden🙏🏼

Eklentiler

• 078F454F-EDA9-4997-8A4F-745D11EBA656.jpeg
    078F454F-EDA9-4997-8A4F-745D11EBA656.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 1.473
  • 3A5696C5-D6EC-47A9-B7E9-D3DDC2D3E907.jpeg
    3A5696C5-D6EC-47A9-B7E9-D3DDC2D3E907.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 1.463
Merhaba kızlar. Lütfen okuyup cevapsız geçmeyin eğer bi fikriniz varsa. 8 şubatta adet gördüm ama peçeteye pespembe damla damla leke gibi geldi ilk 1-2 gün, sonra gelen 3. ve 4. gün de günlük pedi bile doldurmayacak kadar geldi. En başta pembeyken sonra kahverengi geldi. Ovülasyon testşne başladım son günden yani 12 şubattan itibaren 22’sinde ovülasyon testim pozitif oldu (ilk resimdeki), öncesini o günü ve ertesi günü değerlendirdik. Ben tekrar teste devam ettim ve bugün yani 28’inde tekrar c’den silik ama belirgin t çizgisini yani çifti gördüm (ikinci resimdeki). Yani ilk ovülasyondaki ilişkiden 6 gün geçti. Beklenen adeti tarihime de 8 gün var. de Bir ayda iki defa yumurtlama normal mi? Yoksa ovülasyonda gebelik falan mı çıkıyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim ilk gebeliğim ve henüz yeni denemelerimiz oluyor. Teşekkürler şimdiden🙏🏼
İkinci fotoğraf pik değil

Ben birşey sormak istiyorum kızlar bende ovülasyon kullanıyorum bu ay ilk defa kullandım. Çift çizgiyi gördük silikleşene kadar değerlendirdik. Ama çift gördüğümüzün bir gün öncesini değerlendirmedik tutma ihtimali var mı ?

Ben birşey sormak istiyorum kızlar bende ovülasyon kullanıyorum bu ay ilk defa kullandım. Çift çizgiyi gördük silikleşene kadar değerlendirdik. Ama çift gördüğümüzün bir gün öncesini değerlendirmedik tutma ihtimali var mı ?
Tabiki var. Ben sadece sabahında pik gördüğüm günün gecesini değerlendirmiştim. Şimdi 37 haftalık hamileyim 🧿🙏 darısı size inşallah 🌸🌷

Spermler 3 güne kadar yaşayabildiğinden 3 günün sonunda dölleme olasılığı azalsa da yine de olasılık vardır. Yani yumurtlamadan 2 3 gün öncesinden itibaren değerlendirebilirsiniz. Tabi ben bilimsel konuştum. Tecrübeli olanlar daha iyi yönlendirecektir

Merhaba arkadaşlar benim adetime daha sekiz gün var ama beli ağrısı ve göğüs ağrısı var göğüs ucu kararma yok ama ayrıca çok sık idrara çıkıyorum bunlara bakınca gebelik belirtisi diyor ancak ovülasyon testi tek çizgi gösteriyor sizde de böyle olmuş muydu umut fakirin ekmeği her şeyi bebeğe bağlıyorum artık

Merhaba arkadaşlar benim adetime daha sekiz gün var ama beli ağrısı ve göğüs ağrısı var göğüs ucu kararma yok ama ayrıca çok sık idrara çıkıyorum bunlara bakınca gebelik belirtisi diyor ancak ovülasyon testi tek çizgi gösteriyor sizde de böyle olmuş muydu umut fakirin ekmeği her şeyi bebeğe bağlıyorum artık
Ay içerisindr yumurtlama gördünüz mü hiç testte..

Değerlendirdiyseniz belirtiler gebeliğe benziyor ama birde şöyle birsey duymuştum hamileykende ovulasyon testi hep çift çizgi çıkıyormuş koyu şekilde..yinede bir kan vermenizi öneririm en güvenilir🫠
Su an testte hep tek çizgi,
Ay icinde çift gördüm değerlendirdik 🙏🏻
Adete 8 gün kaldı ama bu belirtiler oluştu emin olamadım o nedenle sordum

O halde çift görürsem çizgiyi hamilelikten şüpheleneceğim ❤️

Aslında yumurtlama ve çatlama gördükten sonra Ovulasyon testi yapmayı bırakıp yumurtlamadan 17 gün sonra gebelik testi yapmanız gerekiyor şuanda durumunuz nedir kan verdiniz mi ya da gebelik testi yaptınız mı🌸

Hamile misin canım

Su an testte hep tek çizgi,
Ay icinde çift gördüm değerlendirdik 🙏🏻
Adete 8 gün kaldı ama bu belirtiler oluştu emin olamadım o nedenle sordum

O halde çift görürsem çizgiyi hamilelikten şüpheleneceğim ❤️
Sonuç ne çıktı acaba genelde uzmanlar hamileliği ovulasyon testiyle anlayamayacağımizi soyluyorlar

Sonucunuz ne cikti acaba 12arttra çift koyu oldu değerlendirdim ama bugin yine ovulqsyonda koyu çift vardı anladim neden

X