bir aylık ilişkim bitti/ Başak burcu erkeği

incesaz3506

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
1.751
3.026
34
Merhabalar

Yeni başlamış bir ilişki, gereksiz yere çok tartıştık, doğru dürüst bir şeyler yaşayamadan 2 kere çok gerildik. Benim de çok fazla korkularım vardı anlaşamıyoruz diye ama çok seviyorum. En son tartışma da olmadı gerildikçe gerildik. Ayrıldık. Konuşalım seviyorum bitmesin böyle dedim. Kabul etmedi, yıprandım dedi. Tam bir başak burcu erkeği. Geri döner mi? İkimizde hala seviyoruz.

bu ara konularda kadinlar ne cok "geri döner mi"sorusunu kullaniyor.beraber karar vermediniz mi?sizde istemissiniz anladigim kadariyla ayrilmayi. neden onun donmesi gerektigini dusunuyorsunuz?zaten cokta mutlu degilmissiniz.ben olsam sizin yerinizde o beni kazanmaya calissin.döner mi diye o düşünsün hatta kafayi yesin düşünmekten derdim.mutlu degilsem ben yine dönmezdim..

Bu kadar çabuk vazgeçtiyse dönmesi zor üstelik dönmesi için yalvarmışsın ..sevdiğini sanmam seven adam mücadele eder ..

Başaklar saygıya çok önem verir. Kendine olan saygın öyle belli olmalı ki ışıl ışıl parlamalısın:))) Özgüveni yüksek aynı zamanda da naif olabilmeli başağın sevgilisi.
İnatçıdırlar, eğer gerçekten soğuduysa dönmez.
O yüzden sende bak hayatına.

X