bir bebegin dogum ani ( +15)

suavea

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2007
689
5
81398610bi7.png

71538445sp1.png

56682665ab4.png

94406398bv2.png

95507787cg0.png

94406398bv2.png

ayy ne cirkiinnn:asigim: yerim onu beennn ... ne tatlilar yarabbim ya..allahim bizede ver yarabbim ... amin..

çok güzel bi görüntü insan bakınca hemen çocuk yapası geliyo paylaşımın için teşekkürler canım...

Ne güzel resimlerdir bunlar..
Rabbim her kadına tattırsın bunu inşallah...
:nazar:

81398610bi7.png

ayy ilk resimden cok etkılendım cokk :senağlama:
o bıle nasıl zorlanıyo yavrum dogumda bıtek zorlanan anne degıl
allahım en güzel şekilde bizede bu günleri göstersin rabbimmmm

Allahim Hayirlisiyla çabucak Geçir şu Günleride Bende Bebişimin Doğuşunu Görsem

ya ben çok korktum falla:1shok:
Anneler çok kutsallar değilmii:asigim:
ne kadar zorr

Bu resimler çok etkileyici yaa inşallah bende bu mutluluğu tadarım .bebek çok tatlısenağlama

kendimi tutamadım valla bebişi görünce

Son düzenleme:
kendimi tutamadım valla bebişi görünce ağlamaya başladım. senağlama
benimde bebeğim böyle doğacak umarım doğan bebiş gibi sağlıklı olur benimde bebişim.a.s.

kendimi tutamadım valla bebişi görünce ağlamaya başladım. senağlama
benimde bebeğim böyle doğacak umarım doğan bebiş gibi sağlıklı olur benimde bebişim.a.s.

İnşallaaaaaaaaaahhhhhhhhh, Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin canım. Darısı da sağlıkla bizlere olsun inş. O kadar güzel ki fotoğraflar, kucağıma alasım geldi, canım yaaaa.. Ama doktor bebişi neden öyle tutmuş, bebiş acı çekiyormuş gibi geldi bana..

ay cok guzel yaaa....bayildim...
Allah herkese böyle guzel bebekler versin insallah...

maşallah pekte kiloluymuş bu bebekte çok güzel bi duygu kızlar ben ikinci bebeğime hamileyim çokta mutluyum bi yavrum daha olacağı için Allah herkeze nasip etsin doğumdan sonra bebeğinizi kucağınıza aldığınızda herşeyi unutuyosunuz bu minik şey benimmi benim karnımdanmı çıktı diyosun tarifi yok bu mutlulugun

X