Bir bosanma hikayesi de benden

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
13.645
24.384
O istesin bakalim velayeti, tazminati bakalim alabiliyor mu? Darp raporun var, yani o agir kusurlu. Kusurlu taraf tazminat oder yani eger senin ondan tazminat talebin varsa o sana oder bu kusurlarla. Velayeti de sen kendin vernek istenedigin surece alamaz. O yastaki cocuk anne sefkatine muhtac oldugu icin annenin velayetine veriliyor cocuk. O sadece hakimin belirledigi gunlerde gorme hakkina sahip. Takilarini aldi ise dugun cd sini delil olarak sunup takilarini da talep edebilirsin. Esyalarini da talep edebilirsin istedigi kadar vermeyecegim desin. Kisisel esyalarini polis esliginde mahkeme karari ile polise tutanak tutturarak alabilirsin. Kapiyi acmazsa cilingir cagirarak actirabilirsin, istedigi kadar vermeyecegim desin. Sen herseyi avukatina birak. O halleder. Bu pisligi de her yerden engelle, bundan sonra muhatap olma. Camur gibi bir adam. Niyeti kotu, özü kotu. 5 para etmezin teki. Dengesiz bir ruh hastasi. Kurtulmussun. Gecmis olsun.
 

Loxy

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2016
1.142
2.942
Annene o cümleyi nasıl kurabildin şok oldum ya, çok üzücü. Resmen cahiller topluluğu kusura bakma o adam zaten cahil tamam da sende cahillik etmişsin. Bu kadar acele küçük yaşta evlenecek ne var hiç anlayamıyorum burda ki kadınları. Hemendr çocuk yapılır mutlaka Allah.m ne cahil bir milletiz yazık. Boşanırsın inşallah.
Bence en çok, ciğeri 5 para etmez insanların yanında annesini rencide etmesine çok üzüldüm

Umarım size bu dünyada cehennemi yaşatan kişiliksiz kocanıza tekrar dönmezsiniz

Herşey gönlünüzce olsun
 

simeyra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
900
1.328
Velayet zaten sende kalır, altınları da alırsın, cocuk ıcın nafakayı da işi olsun olmasın. Ortak mal aldıysanız onun yarısını da. Darp raporun uzaklaştırman var bırak tazmınat ödemeyi tazmınat da alırsın kendıne nafaka da. Eğer avukatın bunları soylemedıyse bence ya uyar ya değiştir