Bir çay kaşığı ağda ile çözüm buldum...

rKn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
76
0
31
arkadaşdan duymuştum.tyLerini yoLarak temzLeniyomuş kuru kuru :S bnde bi gece prmagımın ucunu ağdaya değdirdim ve koLumu ayağımı feLn aLmya bşLadım..aacı oLmadımı? oLdu ama o ağda kadar değiL inaninki.. kiii benim aLdıım ağda ruLoydu ve kötü bi ağdaydı normL kuLlndıgımda 1 hafta sonra tyLer çıktı :S ama yoLdum bckLarımı düşünn süresi 1 haftayken bi ay sonra çıktı bence en güzeli :S yok makineymiş,,yk agdada uzamasını bekLe yoL gitsinn..yoLunmuşş tavukkkk gibiii :KK70::d:

okurken gözlerim yoruldu be güzelim neden bir büyük bir kücük harf kullaniyorsun

rulo agda dedigin nasil oluyor ki

Bu yöntemi genital bölgenin en alt kısmına,en hassas olan kısmına uyguluyorum..Tabi vakit alıyor..

şeker ağda mı bu nası bişi?

kusura bkmayın küçük yazdığım ve " :s" ler için :)

rrulo ağda aman derim yeşil birşey .koluma denedim normal ağda gibi uyguladım bir hafta sonra çıktı sanki jiletlemişsin gibi . bunu normal ağda ilede yapabilirsin illa rulo olcak diye zorunluluk yok.ama çok kolay ve rahat yöntem vaktini alsada değiyor

kız sende yoksa EMO denen şeyden misin onlarda bir büyük bir küçük harf kullanırlarmış

ben hiçbi şey anlamadım bu yöntemden

ne var anLamayacak ?
eski çağlarda anne annelerimizin sakızla yaptığı yöntem işte. parmağına biraz herhangi bri ağda al.istediğin bölgenin tüyünü yol işte yerimseniben

yok kız ne emosu? "L" harfLerini büyük yazmıştım.ben ne diye konu açtım..ne diye yorum yazıldı CADIARZU:dance:

ne var anLamayacak ?
eski çağlarda anne annelerimizin sakızla yaptığı yöntem işte. parmağına biraz herhangi bri ağda al.istediğin bölgenin tüyünü yol işte yerimseniben

yok kız ne emosu? "L" harfLerini büyük yazmıştım.ben ne diye konu açtım..ne diye yorum yazıldı CADIARZU:dance:

çok dağınık yazmışsın da canım, cümle yapısı falan baya karmaşık geldi.dediğin yöntemi anladım sakız yöntemi diyince.ama bunun için tüylerin uzun olması lazım sanırım.CADIARZU

bi defasında genital bölgenin bi kısmını makineyle aldıktan sonra bi iki telin kaldığını gördm elimle alayım dedim aman allahım ne inatçı şey( jilete vurmamın sonucu olabilir) :kızgın: çekiyom çekiyom gelmio psikopat kıl -tatlicadiarzu- onu düşününce çekiniom bu yöntemi uygulamaya ama direk ağda yapamam o bölgeye. alıştırma amaçlı dediğini yapabilirim bazıları ameliyat eldiveniyle bunu yapıomuş. valla işim zor genelde jilete vurdum ve hassas :nazar:

valla ben geni,tal bölgeye bir defa ağda yapyım dedim anaaaaaaaaaaaaam anamdan emdiğim süt burnumdan geldi be. hemde sir ağdaydı benim ki ondan çok zorlandım sanıırm. yapamadımda zaten. yarım saat bir saat bakledi ağda orada. kocişi bekledim gelir çeker diye oda gelemedi bir türlü bağıra bağıra, ağlaya ağlaya kıyısından köşesinden çekerek olmadı, makasla keserek kurtuldum ağdadan, bir dahada tövbe ettim. ben makineyle alıyorum bir kısmını. gerisinide jiletle.
benim canım çok tatlıdır öyle yolmaya falan gelemem. ama ameliyat eldivenini bende duydum. çok acı hissedilmiyormuş öle diyorlar uygulayanlar. hiç denemedim, belki bir ara denerim.

paylaşımın için sağol hayatım:KK43:)))

emo lar öyle miymiş

parmagına yapışkan birşey sürüp yoluyo işite :dance:

aynen öyle canım :)

ya genital bölgeyi ağdayla temizlemek cesaret ister :bbo:

"youthanasia7" uzun olmasına gerek yok öyle olsa normal ağda yaparsın kısalarıda alıyorsun bu yöntemle yerimseniben

Geçenlerde bende bacaklarımı alırken ağda kaldı bacağımda ama tüyler alınmadı elimle yoldum hiç acımadan tereyağından kıl çekmek gibi bişey oldu :dance:

valla ben geni,tal bölgeye bir defa ağda yapyım dedim anaaaaaaaaaaaaam anamdan emdiğim süt burnumdan geldi be. hemde sir ağdaydı benim ki ondan çok zorlandım sanıırm. yapamadımda zaten. yarım saat bir saat bakledi ağda orada. kocişi bekledim gelir çeker diye oda gelemedi bir türlü bağıra bağıra, ağlaya ağlaya kıyısından köşesinden çekerek olmadı, makasla keserek kurtuldum ağdadan, bir dahada tövbe ettim. ben makineyle alıyorum bir kısmını. gerisinide jiletle.
benim canım çok tatlıdır öyle yolmaya falan gelemem. ama ameliyat eldivenini bende duydum. çok acı hissedilmiyormuş öle diyorlar uygulayanlar. hiç denemedim, belki bir ara denerim.

paylaşımın için sağol hayatım:KK43:)))

mesajını okurken kahkahalara boğuldum allah senide güldürsün emi :roflol: ne macera yaşamışsın öyle kafamçokkarıştı
bende eldiven kullananlar kervanındayım hatta 2 sene önce bu yöntemi ilk tanıtanlardan sayılırım :1rolleyes: çokta memnunum 5 senedir kullanıyorum acı bölgeye göre değişir hele benim gibi ağrı eşiği yüksek birine vız gelir zemuszemus
ama çok temiz ve kökten bir çözüm kırılma gibi bir dert yok en azından ama bu tüylerin kökten çözümü şimdilik yok sanırım yeni çıkan bir ilacın takibindeyim inş bu sefer işe yararda bizde kurtuluruz yerimseniben

Arkadaşımız ne yaptığını tam anlatamamış ama ben yaptığım için anladım :)

Özellikle uzun tüylerimde elime bir miktar ağda alıyorum. Tüyleri kökünden tutup tutam tutam koparıyorum. Bir süre sonra acı hissedilmiyor.

Bacak için uğraşmak uzun süre ama özellikle genital bölge ve aferdersiniz popo arasındaki tüyleri almak için çok iyi bir yöntem. Ben hep bu şekilde temizliyorum ve gerçekten çok pratik.

X