Bir de KIZIMIZ OLSUN diyenleri bekliyorum...

Yumurtlamadan onceki iliskide bebeginizin cinsiyeti nedir?

• KIZ

OY: 226 62,8%
  • ERKEK

OY: 134 37,2%

• Ankete Katılan
    360
Hiç cocugu olmayanla aynı durumda olduğunuzu sanmanız bile cidden tuhaf. Sayfaya baktim oyle bir dert edinmissiniz ki konu açmalara kadar rabbim hic vermeseydi ne yapacaktınız afiş falan asardınız heralde amacım size kötü söz soylemek degil sadece sasirdim

Dua ediyorum isteyen herkese zaten. Kinamak haddim değil kırdıysam özür dilerim mübarek günde.
Rabbim sizede en kısa zamanda nsip etsin kimin gönlünden ne geçiyorsa herkese nsip etsin ama inanın sz nsil istyorsaniz bnde tabiki ogllarm için şükrediyorum ama insan oğlu olmayanı istyor ve bnm hayalim hep bı kızım olması olurmu olmzmi bilemem ama keşke dememek için sadece dyduklarimi denedim her zamn sukrumu ve duamı ihmal etmedim

Rabbim sizede en kısa zamanda nsip etsin kimin gönlünden ne geçiyorsa herkese nsip etsin ama inanın sz nsil istyorsaniz bnde tabiki ogllarm için şükrediyorum ama insan oğlu olmayanı istyor ve bnm hayalim hep bı kızım olması olurmu olmzmi bilemem ama keşke dememek için sadece dyduklarimi denedim her zamn sukrumu ve duamı ihmal etmedim
insallah cok guzel bir kızınız olur hayirli bir evlat olur💜

Hiç cocugu olmayanla aynı durumda olduğunuzu sanmanız bile cidden tuhaf. Sayfaya baktim oyle bir dert edinmissiniz ki konu açmalara kadar rabbim hic vermeseydi ne yapacaktınız afiş falan asardınız heralde amacım size kötü söz soylemek degil sadece sasirdim.
Kıymetli vaktinizi neden bu kadar saçma bulduğunuz bir konu üzerinde yorum yaparak, yapılan yorumları okuyarak harcıyorsunuz? Neyi merak ederek bu konu başlığına geldiniz, ben de buna şaşırdım açıkçası.

Kıymetli vaktinizi neden bu kadar saçma bulduğunuz bir konu üzerinde yorum yaparak, yapılan yorumları okuyarak harcıyorsunuz? Neyi merak ederek bu konu başlığına geldiniz, ben de buna şaşırdım açıkçası.
Siz de okuyup bunu sorun diye sizin yorumunuzu merak ettiğim için hanımefendiciğim. Yanlış anlamışım yazdığı şeyi sonrasında özür diledim zaten. Siz niye yükseldiniz

Siz de okuyup bunu sorun diye sizin yorumunuzu merak ettiğim için hanımefendiciğim. Yanlış anlamışım yazdığı şeyi sonrasında özür diledim zaten. Siz niye yükseldiniz

Ben de sizin yorumunuzu yanlış anlamışım, kusura bakmayın💐

Yumurtlama öncesi sonrası olayı ne kadar doğru emin olamiyorum.O yüzden bunlarda erkek olursa diye dedim .siz ikinci oglunuzda yumurtlama dan kaç gün önce oldu ilk ilişki sanırım yumurtlama dada olmustu
Yani syle 29 Ekim öğlen yumurtlama
27 Ekim akşam
28 Ekim akşam
29 Ekim sabh 8 de oldu
Öğlen 1-2 arası yumurtaa oldu ck ağrım vardı çünkü 5 te test yapmıştım silnmisti artk ama kaset test kesinlikle tavsiye etmiyorum innovita kullndm bunlarda 4-5 ay ck gzel yakalıyor yumurtalama bunlardada
7 Şubat akşam
9 Şubat sabh 9 da oldu
11 Şubat 10 gbi yumurtlama oldu
Yani iki gün önce olmuş oldu oglullarimda bu teori tuttu bnde bklm bunlar kiz olrsa önce nsip SnrA teori tutuyor 🥰

Yumurtlama öncesi sonrası olayı ne kadar doğru emin olamiyorum.O yüzden bunlarda erkek olursa diye dedim .siz ikinci oglunuzda yumurtlama dan kaç gün önce oldu ilk ilişki sanırım yumurtlama dada olmustu
Yumurtlamadan 36 saat öncesi birliktelik ile şu an kızıma hamileyim, bende tuttu bu teori💐

X