Bir derdim varr

Keskede kavgada bu dahar sakin dusunebilsek ortada sorun olmaz ben sinirli bir kadınim ve evlilikte iste kadin alttan alir lafina tamulum yok buna ragmen ona kiyamadigim icin cunku isleri agir yogun alttan aliyorum onu
alttan almayin tabi ama normal zamanlarda kendinizi telkin edin
bende cok sinirli bir insandim hatta sinirliyken agzindan cikani kulagi duymayan bir insandim ve bu huyum yuzunden cok insani kaybettim hic yoktan sebepler yuzunden kendimi daha sakin oldugum zamanlarda surekli uyardim kavga edince olay lehine degil aleyhine donuyor yine uzuluyosun yine uzuluyosun diye zamanla duzelttim bu huyumu sizede oneririm bu alttan almak degil kendi davranislarini kontrol altina almak dizginlemektir

alttan almayin tabi ama normal zamanlarda kendinizi telkin edin
bende cok sinirli bir insandim hatta sinirliykennagzindan cikani kulagi duymayan bir insandim ve bu huyum yuzunden cok insani kaybettim hic yoktan sebepler yuzunden kendimi daha sakin oldugum zamanlarda surekli uyardim kavga edince olay lehine degil aleyhine donuyor yine uzuluyosun yine uzuluyosun diye zamanla duzelttim bu huyumu sizede oneririm bu alttan almak degil kendi davranislarini kontrol altina almak dizginlemektir
Ben sakin kalmak istiyorum sakin olmak istiyorum zamanla bende sizin gibi basaririm umarim

Eşinizi haklı buldum. tek başına çalışmak para kazanmak saçma sapan insanlarla muhatap olmak kolay mı? evet tepkisi biraz sert ama siz de fazla alıngansınız bence
Fazlami alınganım boyle ağır tepkileri normal mi karsılamK gerek sizce herkes duysun rezil mi olalim ilerde cocugumuz olunca nolcak tepkileri agır ve abartili sinirli olsa bile bagirmadan ortaligi yikmadan yapsin biseyleri

Arkadaşlar merhaba benim sorum uzun yıllar evli insanlara olacak
Eşimle ben 5 yıllik birliktelikten sonra evlendik ayni yerde okudugumuz icinde birbirimizi taniyabildik esimde bende evlenmek icin uğrastık esim is falan buldu ailem issiz birini istemiyordu iste neyse buyuk sorunlar cikmadan evlendik evleneli 8 ay oldu biz ailelerimizden uzakta bir yerde yasıyoruz esimin isinden dolayi ve burda kimsemiz yok bir cevrede edinemedik ben butun gun evdeyim o da nobetten gelip uyuyor haliyle sıkiliyorum surekli tartisiyoruz hemde manasiz seylere ikimiz baskın karakterleriz sinirlerimize hakim olamiyoruz evde bağrisma kavga oluyo esim sinirli bende ağir konusuyorum ve bir anda saygisiz bir ortam oluyo esim bagiriyo ben agzima geleni soyluyorum bazen sinirlenip ustume yuruyo mesela bugun para konusundan tartistik ben tatil icin otel buldum gosteriyim dedim gitmeyu dusunuyoruz zaten o da para konularini acti bende sinirlendim seninle bisey paylasiyorun sen hemen para diyosun dedim oda vay efendim kim dusuncekmis para konusunu tabiki o dusuncekmis oyle kolaymiymis falan filan bende dedim ben calismadigim icin mi diyosun ne alakasi varmis falan o yuzden demiyo onu anladim ama yinede cok tepki verdi sinirlendi cildirdi bu kadar tepki beni sinir etti o odaya gidince sende kadinlar gibi kusup gidiyosun gibi bisey dedim erkek gibi davranmiyosun manasin da o da sen benim erkekligime laf ettin de diye delirdi bagirdi cagirdi.
bide ben o suraya gidiyo bu suraya gidiyo diyip ozeniyomusum falan iste
Sonra aradi isten artik sakin bir insa olcam falan dedi kendime saygim icin en basta dedi bende bizden olmiycak bu sekilde bir aile istemiyorun ben dedim arkadasinin cocugu oldu onlar hazir biz bu halde aile olamayiz dedim ayrilalim dedim cunku bu patlamalar siddetli oluyo 15 gun onde nerdeyse ailemin yanina donuyordum bide annemi aradi o sakinlestirdi bizi o kavga daha siddetliydi sinirden sandalyeye vurmustu bende tabagi yere firlatmistim uzun lafin kisasi bu durumlar gecermi yoksa basta neyse ayni mi aramizda sevgi var aslinda yillarin gecmiside var ama bilmuyorum nasil olcak yardim alsak cozulur mu lutfen mantikli cevaplar verin
Her yeni evlilikte genel olarak yaşanır bir de ikinizde baskın karaktersiniz biri alttan almıyor olaylar saygısızlık boyutuna gidiyor anlaşılan ben de 5 aylık evliyim bizimde sorunlar var fakat şiddetli kavga halinde değil bir evin içine girip yaşamadan anlayamıyorsun ilişkinin nasıl gideceğini bu böyle gitmez ancak bir taraf Altan alıp idare ederse bunu da kim yapacak size kalmış fakat iki tarafta benim dediğim derse çatışmalar devam eder boşanmaya kadar gider mesele

Her yeni evlilikte genel olarak yaşanır bir de ikinizde baskın karaktersiniz biri alttan almıyor olaylar saygısızlık boyutuna gidiyor anlaşılan ben de 5 aylık evliyim bizimde sorunlar var fakat şiddetli kavga halinde değil bir evin içine girip yaşamadan anlayamıyorsun ilişkinin nasıl gideceğini bu böyle gitmez ancak bir taraf Altan alıp idare ederse bunu da kim yapacak size kalmış fakat iki tarafta benim dediğim derse çatışmalar devam eder boşanmaya kadar gider mesele
Sanirim sizde ikinizde sakinsiniz bu yuzden boyle seyler yasanmiyor bu durum ya ayrilil yada terapi ile cozulcek yoksa zor gibi bizim icin

Sanirim sizde ikinizde sakinsiniz bu yuzden boyle seyler yasanmiyor bu durum ya ayrilil yada terapi ile cozulcek yoksa zor gibi bizim icin
İkimizde sakiniz ben iş canıma tak ettimi dokunaklı konuşurum anlatırım derdimi eşim daha sakin sadece küsme durumu var onda ama ileriye taşımıyor sizinkinde iki baskın karakter çok zor terapi şart kesinlikle

X