bir erkeğe doğum gününde ne yapılır??

thyanel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
172
4
neden erkekler her zaman için kadınlardan daha zor varlıklar?? ya da aslında o kadar basit ve yalınlar ki bizim kafamız bu yalınlığa basmıyor bir türlü. yarın için güzel bir şeyler düşünmeye çalışıyorum günlerdir ama bu konuda olabileceklerin en kabiliyetsizi benim! son çare buraya yazmaktı nolur yardım!! aşağıda fikir üretmenize yardımcı olabilecek bazı maddeleri sıralıyorum :p

1-hediyesini aldım ve yine kendime hakim olamayıp dün verdim.
2-özel ve güzel bir gün olsun istiyorum çünkü 8 senedir kendisini tanımama rağmen baş başa kutlayacağımız ilk doğum günü olacak.
3-boğaza nazır yemek veya bir kaç günlük tatil planları bizi aşıyor.
4-kendisi yalnız yaşıyor, gidip onunla kalma imkanım var fakat evinin anahtarı bende yok. kaybettim. lanet olsun ki. :KK43: dolayısıyla eve girip harika sürprizler hazırlama gibi bir imkanım yok.
5-iki kadeh, 1 şişe şarap ve ufak 2 kişilik bir pastayla kapısını çalma fikri kafamda oturdu ama bunu zenginleştirecek bir kaç öneriye ihtiyacım var. ya da tamamen farklı bir öneriye. :uhm:

evet evli&bekar genç&yaşlı hiç fark etmez illa ki hepiniz eşleriniz&sevgilileriniz için böyle şeyler düşünmüşsünüzdür. paylaşımlarınıza ihtiyacım var. şu andan sonra sabaha kadar durmadan yenile butonuna basıp biri yeni bişey yazmış mı diye kontrol ediyor olacağım. teşekkürler şimdiden. a.s.

inanmazsın ama böyle bir durumda kalmadım hiç...
başka yazan da olmamış o yüzden tecrübem olmasa da boş kalmasın dedim topiğin..naniknanik
hediyesini vemişsin o da yeter de artar bile...şakkıdı

:) evde olduğundan emin olmadan gitmem tabii ki. e evdeyse de açar zaten kapıyı neden açmasın :)

:) düşündüğümden daha yaratıcı fikirler geliyor. ailesi de evdeyse -çıldırıp taaa ingiltereden haber vermeden sürpriz yapıcaz diye gelmişlerse- napalım kadere boyun eğip şarabı da hepimiz beraber içeriz. of ya. var mı başka "ya şöyle olursa?" diyen? amacım bu değildi ama bu da zevkliymiş bakalım daha neler çıkacak..

1) Birlikte çekilmiş 8 yılın en güzel en özel fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yada slayt olabilir arka fonada ikiniz için özel olan şarkıyıda ekleyin yapın. 2) En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir,3) İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın,4) Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin. Bu eğlencenin ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin,5) Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin,6) Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin. 7) Tuttuğu takımın formasını ve tüm çıkmış futbol maçlarının oluşan cd'sini alabilirsin, 8) yakınlarda tuttuğu takımın maçı varsa maça 2 bilet alabilirsin, yada gitmek istediğiniz filme bi türlü gidemedeyseniz sinema bileti alabilirsin ( ama bence evde başbaşa izleyin dvd'sii alın:asigim:) 9) uzun zamandır görüşemdiği arkadaşlarınız yada arkadaşları varsa güzel bir toplantı düzenleyebilirsin.. Erkekleride biraz şımartmak iyidir nedersin nasılsa gün onun günü olucak özel bigün olucak vee onun özel olduğunu hissettirmek için seçenekleri sundum buyur şimdi içlerinden birini beğenip uygulama sırası sende ?? İnşalahh düşlediğindende güzel bir gün geçirirsiniz a.s.:nazar:

yalnız yaşıyormuş:lepi:

aileside kutlamaya geldiyse hep beraber coşarsınız artıkkaydirigubbakcemile3
aileside aynı sürprüzü yapmak istediyse yandı ozaman laelaelaelaelae
ay ben sürpriz yapmayı hiç sevmiyorum delikafadulden
en iyisi güzel bi mesaj at.yada şiir yaz eline ver.:asigim:

keske anahtarını kaybetmemiş olsaydın evinde irseyler hazırlardın benim arkadasım erkek arkadasına bu tarz bi surpriz yapmıstı guzel olur

şarap ve pastayla sürpriz hem çok hoş hem de yeterli bence, hediyeyi vermişsin zaten.

1) Birlikte çekilmiş 8 yılın en güzel en özel fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yada slayt olabilir arka fonada ikiniz için özel olan şarkıyıda ekleyin yapın. 2) En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir,3) İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın,4) Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin. Bu eğlencenin ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin,5) Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin,6) Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin. 7) Tuttuğu takımın formasını ve tüm çıkmış futbol maçlarının oluşan cd'sini alabilirsin, 8) yakınlarda tuttuğu takımın maçı varsa maça 2 bilet alabilirsin, yada gitmek istediğiniz filme bi türlü gidemedeyseniz sinema bileti alabilirsin ( ama bence evde başbaşa izleyin dvd'sii alın:asigim:) 9) uzun zamandır görüşemdiği arkadaşlarınız yada arkadaşları varsa güzel bir toplantı düzenleyebilirsin.. Erkekleride biraz şımartmak iyidir nedersin nasılsa gün onun günü olucak özel bigün olucak vee onun özel olduğunu hissettirmek için seçenekleri sundum buyur şimdi içlerinden birini beğenip uygulama sırası sende ?? İnşalahh düşlediğindende güzel bir gün geçirirsiniz a.s.:nazar:

hani erkeklerde bişey vardır. bizim kadar ince ve hisli değildirler ya. sanki bu söylediklerini yapsam sarılıcak öpücek teşekkür edicek ve -örneğin ilk alternatifi ele alalım- o cd yi bir kenara atıp orada unutucakmış gibi geliyor. :) ama bunları değerlendiricem çok teşekkür ederim. gerçekten. a.s.

anahtarı alma şansın yokmu?? nebilim işten erken çıkıp onun iiş yerine gitsen ben eve geçim sen gelirsin desen ve giderkende anahtarın bir diğerini anahtarcıda bastırsan??

hani erkeklerde bişey vardır. bizim kadar ince ve hisli değildirler ya. sanki bu söylediklerini yapsam sarılıcak öpücek teşekkür edicek ve -örneğin ilk alternatifi ele alalım- o cd yi bir kenara atıp orada unutucakmış gibi geliyor. :) ama bunları değerlendiricem çok teşekkür ederim. gerçekten. a.s.

her erkek bir değildir unutmaa.. sen 8 yıldır birlikteymişssin bukadar odunmudurki senin sevdiğin adam yani sadece teşekkürmü eder yda o cd onun için özel olmazmı?? Bizden daha iyi tanıyorsundur sevdiğin adamı...

anahtarı alma şansın yokmu?? nebilim işten erken çıkıp onun iiş yerine gitsen ben eve geçim sen gelirsin desen ve giderkende anahtarın bir diğerini anahtarcıda bastırsan??

bunu yapsam bile o gelene kadar her şeyi yetiştirmeme imkan yok. :) teşekkür ederim. a.s.

her erkek bir değildir unutmaa.. sen 8 yıldır birlikteymişssin bukadar odunmudurki senin sevdiğin adam yani sadece teşekkürmü eder yda o cd onun için özel olmazmı?? Bizden daha iyi tanıyorsundur sevdiğin adamı...

ya özeldir özel olmasına sadece teşekkür de etmez tabi ama ben romantizmini ve duygusallığını uçlarda yaşayan tuhaf bir kadın olduğum için vereceği hiç bir tepki beni kesmiycek, hepsi sanki hafif kalıcakmış gibi geliyor :) biliyorum saçma. mesela böyle bir hediyeyi ben ondan alsam günlerce sarılır uyurum her allahın günü defalarca izlerim falan filan.. şimdi benim bu duygu yoğunluğuyla hazırladığım şey 2 sene sonra yatağın altındaki film cd lerinin arasından çıkarsa çok sinir olurum ben :)

ee tembel olma sendee hızlı ol biraz önceden ayarla herşeyii:))

işten en erken çıkabileceğim saat zaten 4 e o çıkıyo zaten 5de. iş yerinden evine gitmem 1 saat yani ben eve vardığımda o da eve doğru yolda olurr hatta bunu önceden yapsam tamamdı iştee kafasızımm benn. yarın ver anahtarı ben gidiyim desem kesin anlar ve benden önce damlar eve. :)

bence hiçbirşey yapmazsan aklında daha çok kalırsın.vereliniortak4
hedayesinide vermişsin işte daha ne :1closedeyes:
ama madem bişey yapmak istiyorsun telefondan tekrar kutlarsın.belki ailen gelir cnm şarapla gelirdim sana kafaları çekerdik ama bu ihtimal olduğu için gelmedim tatlım dersin :roflol:

once guzel bı hedıye al kazaktı saatı vs neyse
sonra resmınızı kupaya bastır yastıga bastır hedıyeler bunlar olsun
sonra pasta sampanya al
bıde karnınız actır cın yemegı getırt ıkı kutu
kapısını cal eve gır
cın yemegı gelsın hemen
onları yıyın
yerken hedıyesını ver
sonra pastasıyla kutla sampanyasını ac kutlayın sonra dvd tak onu ızleyın
ızlerke n sarılırsınız
derken gun bıter
dışarı cıkar eglenırsınız tamamdır? daaha ne olsun