Bir erkeğin hala eski sevgilisini Instagram da takip etmesi ve numarasını silmemesi neye işaret ?

buse1993

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2017
79
6
30
Hoşlandığım bir erkek var, aldığım kesin bilgiye göre kendisini 2 yıl önce kendisini terk eden ve başka erkeğe tercih eden kızı hala sosyal medyada birbirini o ilk eklediği günden beri takip ediyorlarmış, ve telefon numarası da varmış. Bu kız da kendisinin ilk sevgilisiymiş sanırım erkek çok sevmiş. Ben de bu erkekten çok hoşlandığım için merak ediyorum şimdi bunu.., bir insan kendisini 2 sene önce terk eden birini hala takip ediyorsa ve numarasını saklıyorsa, onu hala seviyor anlamına gelir mi ? yada hala hisleri olduğu anlamına gelir mi ?

Başka bir erkeği kendisine tercih eden birini neden takip ettiğini anlayamadım. Arkadaşça ayrıldıkları için numarasını saklıyor, takip ediyordur derdim ama ayrılmaları pek arkadaşça olmamış gibi :KK53:

Hisleri tamamen bittiği için engellemekle uğraşmıyor da olabilir tabii ki. Sonuçta 2 yıl uzun bir süre.

Ben de silmedim
Silmem de
Sanki dayanamıyormuşum görmeye gibi niye sileyim
O siliyorsa silsin
Ben onlar gözümün önünde küçülüp, kendim kişiye hissizleşene kadar inatlaşıyorum :KK53:
Yani siz diyorsunuz ki, eğer siz hala o kişiye karşı hisleriniz varsa silmem mi diyorsunuz ?

Yani siz diyorsunuz ki, eğer siz hala o kişiye karşı hisleriniz varsa silmem mi diyorsunuz ?

Yok hayır ben gururumdan silmiyorum
İlk birkaç ay sinirime dokunuyor ana sayfamda çıktıkça
Ama böyle göre göre normalleştiriyorum kafamda zamanla
Sonra o kişiye karşı bir hissim kalmamış oluyor
"Hissizleştirme politikası" diyorum ben buna :KK53:

Ben hislerim bittiyse silmem. Beni etkilemez çünkü. Sevgim olmadığı için. (Hayatımda kimse yoksa)
Ama hayatıma biri girdiği an silerim,

Hoşlandığım bir erkek var, aldığım kesin bilgiye göre kendisini 2 yıl önce kendisini terk eden ve başka erkeğe tercih eden kızı hala sosyal medyada birbirini o ilk eklediği günden beri takip ediyorlarmış, ve telefon numarası da varmış. Bu kız da kendisinin ilk sevgilisiymiş sanırım erkek çok sevmiş. Ben de bu erkekten çok hoşlandığım için merak ediyorum şimdi bunu.., bir insan kendisini 2 sene önce terk eden birini hala takip ediyorsa ve numarasını saklıyorsa, onu hala seviyor anlamına gelir mi ? yada hala hisleri olduğu anlamına gelir mi ?
Evet, gelir.

Çocuk onu çok severken kız başkası için terketmiş. Hayatta unutamaz. Erkeklerde öyle bir şey var çünkü, kazıkları unutmuyorlar, kazık attıkça kıymete biniyorsun. Içinde şüphe varsa bırak hiç uğraşma

Kızlar olarak merakımızdan yapıyoruz bende yapıyorum ama bir erkek yapıyorsa durum değişir bence bir art niyet arardım ben kesinlikle :olamaz:

İlk aşklar unutulmaz diye biliyorum aradan 7-8 geçtikten sonra bile cüzdanlarından eski sevgili resmi duruyorsa bi de geçmişte çok sevmişse onu kafasından atması pek kolay olmaz benim düşüncem böyle başkası ne düşünür bilemem. Ben o kızı unuttururum düşüncesi ile hiç yaklaşma derim üzülen de sen olursun.

Uzak dur canın yanar sonra. O kızla hala sevgili olmak istiyor yani kendisine geri dönmesini o yüzden silmiyordur. Üzgünüm ama boyle benim başında geldi bir benzeri uzun uzun anlatmayayim da sonunda uzuldugumle kaldım.

X