Bir Erkeğin İlki Olmak

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
523
176
24
Cinsel mana da bi erkeğin ilki olmak.. hem guzel hemde tedirgin edici bi duygu bence..
İlkiyim erkek arkadasımın ancak tedirgin olduğum ki konu, tentene degmesi hissini benle alması beni istemesi doğal ama uzak mesafe iliskisi icindeyiz bu süreçte de gözü dışarı kaymaz eminim ama bazen “iyice ozledım” gibi sözlerle ozlemini dile getirince aklımda “acaba gözü kayar mı..dısarı...” gibisine aklımda başıboş kurtlar dolaşıyor :)) güven iliskinin temeli zaten güveniyorum da, işte bu beynimizdeki kurtlar düşüncelerimizin bi anlık boşluğundan besleniyor :))). Şu sıralar birçok soru sordum gibi, ama dayanamıyorum merak ettiğim konularda fikirlerinizi duymak ve bazı bilmediğim şeyleri öğrenmeyi seviyorum :21:herneyse zz
Sevgilisinin ilki olmuş bunu tecrübe etmiş arkadaşlar var mı?

Nerden biliyorsunuz ilki olduğunuzu?
Belki sizin için ilktir bunu ancak siz bilenilirsniz ama onunkini asla bilemezsiniz.
Ayrıca başlığı yanlış Yazıp kendinizden bahsediyorsaniz eğer rahibe degilseniz bu olayın ilki muhakkak olacak.
Bu sizin hayata bakış açınızla alakalı. Kimi sevgilisinde olsun ister kimi esinde

Cinsel mana da bi erkeğin ilki olmak.. hem guzel hemde tedirgin edici bi duygu bence..
İlkiyim erkek arkadasımın ancak tedirgin olduğum ki konu, tentene degmesi hissini benle alması beni istemesi doğal ama uzak mesafe iliskisi icindeyiz bu süreçte de gözü dışarı kaymaz eminim ama bazen “iyice ozledım” gibi sözlerle ozlemini dile getirince aklımda “acaba gözü kayar mı..dısarı...” gibisine aklımda başıboş kurtlar dolaşıyor :)) güven iliskinin temeli zaten güveniyorum da, işte bu beynimizdeki kurtlar düşüncelerimizin bi anlık boşluğundan besleniyor :))). Şu sıralar birçok soru sordum gibi, ama dayanamıyorum merak ettiğim konularda fikirlerinizi duymak ve bazı bilmediğim şeyleri öğrenmeyi seviyorum :21:herneyse zz
Sevgilisinin ilki olmuş bunu tecrübe etmiş arkadaşlar var mı?
Var ama tam olarak sorun ne onu anlamadım ben 😂

Nerden biliyorsunuz ilki olduğunuzu?
Belki sizin için ilktir bunu ancak siz bilenilirsniz ama onunkini asla bilemezsiniz.
Ayrıca başlığı yanlış Yazıp kendinizden bahsediyorsaniz eğer rahibe degilseniz bu olayın ilki muhakkak olacak.
Bu sizin hayata bakış açınızla alakalı. Kimi sevgilisinde olsun ister kimi esinde
Yalan söylemeyecegini düşünüyorum çoğu şeyde açık oynamıs hiçbir şeyi gizlememiş birisi oldugu için sözlerinin itibarı vardır ben de. :KK70: tabi bi yandan haklısınız elbette inanasım gelmezdi ilkim lafını başkası dese bi hadi be der belki inanmazdım ama..inanmadım da zamanında. Ama ona inancım nedense yüksek:)).
Aslında çılgın bi rahibe olmak isterdim :KK70:
Bazen diyorum kendine erkegi de aşkı da bosver ikisi de yalan..rahibe ol :KK70: .. yaşımın denk geldiği devir kotu aslında. . . Yalan/Dogru
Gerçek/Sahte’ler arasında sıkışıp kalıyorum bazen :)

1.si ilki olduğunuzdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz
2.si aldatmayacagindan
ikisinde de size yalan söyleyebilir .. bu kadar güvenmeyin..

Yalan söylemeyecegini düşünüyorum çoğu şeyde açık oynamıs hiçbir şeyi gizlememiş birisi oldugu için sözlerinin itibarı vardır ben de. :KK70: tabi bi yandan haklısınız elbette inanasım gelmezdi ilkim lafını başkası dese bi hadi be der belki inanmazdım ama..inanmadım da zamanında. Ama ona inancım nedense yüksek:)).
Aslında çılgın bi rahibe olmak isterdim :KK70:
Bazen diyorum kendine erkegi de aşkı da bosver ikisi de yalan..rahibe ol :KK70: .. yaşımın denk geldiği devir kotu aslında. . . Yalan/Dogru
Gerçek/Sahte’ler arasında sıkışıp kalıyorum bazen :)
Ona çok inanıyorum
Zamaninda inanmadimda hadi neyse.
Zaman kötü rahibe olmak istiyorum
Ama birşeyler de yaşamak istiyorum.
Şimdi ben size soruyorum iyi misiniz?

Şuan ne soruyosunuz tam olarak anlamadım ben. İlki oldugunuza nasıl bu kadar eminsiniz onu hiç anlamadım. Zaten ne farkeder de.. Başını mı tuttunuz yahu?
Sözlerini hep açık söyler yalan konusuna girmez benle basının derde gireceğini bile bile doğruyu söyleyen birisi olduğunu bildiğim için inanıyorum. TAhmin edilebilecek seviyeden daha fazla açık sözlü. Bu bazen iyi bazen kötü oluyor

Ona çok inanıyorum
Dediklerimi dikkatlice okuyunuz lütfen ona inanmadım zamanında zaten demedim cümleme bakınız “ilkim lafını başkası dese bi hadi be der belki inanmazdım, zamanında da inanmadım zaten..” demişim ( yani başkası dese inanmam ama o açıksözlülükte ileri seviye bi insan o yüzden ona inanıyorum demek istedim ) rica ederim anlayarak okuyun ki iyi misiniz hayırdır ? gibi şeyler yazmayın

Ona çok inanıyorum
1.si açıksözlü olduğu için sözlerinin itibarı vardır bende , demisim
2.si “ilkim lafını başkası dese bi hadi be der inanmazdım” diyip başkalarının zamanında söylediği laflara inanmadım ama su an ki erkek arkadasım farklı birisi, açık sözlü demek istemişim. Belki gözünüzden kaçmıştır “başkası” kelimesi :) insanlık hali ..ama rica ederim dikkatli okuyalım.

Şuan ne soruyosunuz tam olarak anlamadım ben. İlki oldugunuza nasıl bu kadar eminsiniz onu hiç anlamadım. Zaten ne farkeder de.. Başını mı tuttunuz yahu?
Sözlerine itibar etmeyeceğim güvenmeyeceğim önyargı yapacağım birisini hayatıma almam. Kendisi benle başının derde gireceğini bile bile fazla açıksözlü konuşan birisi konu ne olursa olsun :KK70: . Ki Sormak istediğim de, Ayrı sehirlerde yasiyoruz sık bulusamıyoruz. Uzakta iken kendi kendini tatmin etmekle rahatlatabiliyordu ama artık diyor ki “tene değmeye alıştım..” ..”sen olmasan Yanımda eyvah yani” falan dedi. Ayrı sehirlerde yasamamızın zorluğunu manevi duygusal olarak çekerken şimdide “bak ayrıyız ve sana ulaşmadıkça cinsel açıdan daha istekli oluyorum ama gözlerimi çevreden sakınıyorum” demeler başladı..duygularımı soruya bile çeviremedim düzgünce....belki ilki olmasam böyle gözü dönecek kadar canı istemezdi normal seviye de bi isteği olurdu gözü doymuş olurdu belki diye düşündüm..aman soruya bile çeviremedim duygularımı :KK70: çünkü bu soruyu yazdığım sıra aramızda can sıkıcı bi diyalog oluştu...beynim bulanmış soru yazarken..... kusura bakmayın

1.si ilki olduğunuzdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz
2.si aldatmayacagindan
ikisinde de size yalan söyleyebilir .. bu kadar güvenmeyin..
Yargılamadan gelen böyle kibar yorumlarınızı seviyorum :) nasihat olarak algılıyorum size bir şeyleri danıstıgımda. burada birçok ablam varmış gibi geliyor....
Emin olma sebebim, bana birçok konuda aşırı açık sözlü olması..o yüzden güveniyorum ve lafına itibar etmeyeceğim birisini de hayatıma almam diye düşünüyorum gerçi her dediğine de elbet inanacak değilim bu da sağlıklı olmaz , aslında haklısın.
2.evet, aldatmayacagından da emin olamam.
Pek dikbaşlıydım, inanma konusunda inancımı kazanmada baya bi sınardım karşımdakini...Ama kuzu olmuşum şimdi fark ettim de 🤣 sevince ayarlarım bozuluyor. Gardı indirmemek lazım aslında

İlki de olsanız sonuncusu da olsanız aldatacak adamı durduramazsınız. Yormayın kendinizi bu düşünceşerle. Ona bakarsanız siz de artık bakire değilsiniz ve aynı kuşkuları o da taşıyabilir. Güvenmezseniz ayrılırsınız olur biter. Böyle şeylere takılarak mutlu olunmaz.

ilki siz iseniz muhtemelen erken boşabilir. Bu yüzden onu yadırgamanızdan korkar. Erken boşalma ihtimaline karşın önlemler alın.
Cok doğru..yorumunuz için minnettarım:) demeniz gbı erken bosalma durumu olustu.sonrasında da iliskiye adapte olma suresi uzadi.ayrı sehirlerde olmasak birkac kez deneme yaparak iyice alısırdik.iliskiye girmeden önce ayrı sehirlerde olmak yine üzücü idi ama bi şekilde alışmaya çalışılıyorduk. Ama oralardan yanıma geldikten yuzyuze vakıt geçirdikten sonra mesafeye olan siniri ve bana olan özlemi çoğaldı. Benimde ona karşı çok ama en azından nasılsa bi gün yine bulusacagız dusuncesi ile dayanma gucum var. Onun ise simdi cinsellik de yasayınca hem manevi hemde cinsel anlamda uzak mesafeye dayanmada güçlüğü basladi:)) gelince sunu yapcaz soyle böyle diye idare etmeye çalışıyorum:)

Cok doğru..yorumunuz için minnettarım:) demeniz gbı erken bosalma durumu olustu.sonrasında da iliskiye adapte olma suresi uzadi.ayrı sehirlerde olmasak birkac kez deneme yaparak iyice alısırdik.iliskiye girmeden önce ayrı sehirlerde olmak yine üzücü idi ama bi şekilde alışmaya çalışılıyorduk. Ama oralardan yanıma geldikten yuzyuze vakıt geçirdikten sonra mesafeye olan siniri ve bana olan özlemi çoğaldı. Benimde ona karşı çok ama en azından nasılsa bi gün yine bulusacagız dusuncesi ile dayanma gucum var. Onun ise simdi cinsellik de yasayınca hem manevi hemde cinsel anlamda uzak mesafeye dayanmada güçlüğü basladi:)) gelince sunu yapcaz soyle böyle diye idare etmeye çalışıyorum:)
üstüme vazife değil ama ben yine de bir uyarayım. Beklentiyi yükseltme. Eminim bu adam gelince yine erken boşalacak. Uzak kalmış senden. Depoları iyice doldurmuş. Alet hasas ve gergin. her an ters tepebilir. ama bunu yapmaktan başka çareniz olduğunu düşünmüyorum. Aynen devam edin. Sonuç ne olacak merak ediyorum :)

X