Bir erkek Instagram'da neden aşk sayfası takip eder?

smileplease

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
23
11
21
Bir erkek Instagram'da neden aşk sayfası takip eder? (mirocolo. pg, hüzünlübirponcik)
Aşık mı acaba?
Aşk adamı olmak ne demek?
Gönlü bir kızdan diğerine kolayca kayar mı?
Ayrıca şiir sayfalarını ve şairleri de takip etmiş. Daha çok aşk konulu şiirler yazan şairleri...
Takip ettiği şairlerin aşk hayatına baktım da, pek iç açıcı gelmedi bana. Sadık değiller, birçok kez evlenip boşanmışlar. Sanki her beğendikleri güzelden etkilenip ona şiirler yazmış gibiler. Acaba o da böyle bir potansiyel barındırıyor mu?
Çok ayrıntılı düşünmüş olabilirim, kurduğum bağlantılar mantıklı mı emin değilim. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Bence takip edilen sayfalar kıstas değil
Bende futbolcu bir iki kişiyi takip ediyorum 🤷
Yani sporla uğraşan,bacak kasları iyi,zengin adamlardan mi hoslaniyorum demek olur 🤦

Bence takip edilen sayfalar kıstas değil
Bende futbolcu bir iki kişiyi takip ediyorum 🤷
Yani sporla uğraşan,bacak kasları iyi,zengin adamlardan mi hoslaniyorum demek olur 🤦
Bir insanın takip ettiği sayfalar o kişinin ilgi alanlarıyla alakalı bilgi vermez mi ama verdiğiniz örnekle benim bahsettiğim farklı şeylerrr

Bir erkek Instagram'da neden aşk sayfası takip eder? (mirocolo. pg, hüzünlübirponcik)
Aşık mı acaba?
Aşk adamı olmak ne demek?
Gönlü bir kızdan diğerine kolayca kayar mı?
Ayrıca şiir sayfalarını ve şairleri de takip etmiş. Daha çok aşk konulu şiirler yazan şairleri...
Takip ettiği şairlerin aşk hayatına baktım da, pek iç açıcı gelmedi bana. Sadık değiller, birçok kez evlenip boşanmışlar. Sanki her beğendikleri güzelden etkilenip ona şiirler yazmış gibiler. Acaba o da böyle bir potansiyel barındırıyor mu?
Çok ayrıntılı düşünmüş olabilirim, kurduğum bağlantılar mantıklı mı emin değilim. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Zehir bir zekanız var ama konu quantum fiziği değil.Bu erkekler dümdüz yaratıklar ya bildiğniz düz yani.Şiir seviyordur dinler sairin medeni durumuyla ilgilenecek ayrıntıda olan bi adam varsa da ölmüştür.

Bildim bildim Nazım Hikmet o😂 yalnız eminim adam takip ettiği şairlerin aşk hayatı hakkında tek bir bilgiye sahip bile değildir🙈

Yoh devenin nalı.
Nazım Hikmet de kimlere kimlere şiir yazıp ne şiir yazdığı kadınları boynuzlamis. Okumayalim mı yani şiirlerini?
Ayrıca hüzünlü bir ponçik, aşık maşuk bilmemne sayfalarini takip eden bilmemkacyuz bin kişi neden takip ediyorsa o da ondan takip ediyordur. Her konuyu Dide dide, öküz altında Buzağı araya araya ve her şeyden nem kapa kapa yasanmaz

Ya Allah askina hakikaten sunlari oturup dusunup kafa yorup bir de gelip konu actiysaniz ağır issizsiniz. Hic mi kayda değer bir hayatiniz yok, bu kadar sacmalamanin dibine vuracak kadar nelerle karsilastiniz?
Kayda değer hayatım var, hatta o kadar yoğun ki üniversite hayatım 15 tatile girince boşluğa düştüm galiba. Her şeyde o kadar ayrıntılı bir insanım ki. Burda da kendimi belli etmişim anlaşılan

X