Bir erkek nasıl bu kadar çirkinleşir?

e_arl4245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2016
6
1
Erkek arkadaşımla ayrıldık. İlişkiyi ayakta tutmaya o kadar çabalamama rağmen ayrılırken bana ağız dolusu küfürler etti defol gitler hava da uçuştu üstelik ayrılan da kendisi. Ona ne ihanetten ettim ne de ayrılırken ağır sözler söyledim. Ayrılmadan önce pamuk gibiyken nasıl böyle aciz bir hale düşebilir hala aklım almıyor. O sözleri söylediğinde beynimden vurulmuşa döndüm ondan tiksindim.

Erkek arkadaşımla ayrıldık. İlişkiyi ayakta tutmaya o kadar çabalamama rağmen ayrılırken bana ağız dolusu küfürler etti defol gitler hava da uçuştu üstelik ayrılan da kendisi. Ona ne ihanetten ettim ne de ayrılırken ağır sözler söyledim. Ayrılmadan önce pamuk gibiyken nasıl böyle aciz bir hale düşebilir hala aklım almıyor. O sözleri söylediğinde beynimden vurulmuşa döndüm ondan tiksindim.
neden ayrıldınız ki

Erkek ve düzgün ayrılmak falan hayal bunlar Türkiye'de yaşıyoruz Allahtan bıçaklamamış küfürle yetinmiş boşverin iyi olmuş.. İyi ki ayrılmış sizden sizde gerçek yüzünü görmüşsünüz.

nasıl sıkıyodun ki günde kaç tere arıyodun yada dışarı arkadaşlarıyla çıkmasına mı izin vermiyodun ki
1 kere arardım. Sadece bi kaç davranışlarından hoşnut olmadığım kişiler vardı. Onlar görüşmesini istemediğimi söylerdim sadece. Ve onların yaptıklarına özeniyordu bi sebebi de bu

valla öyle bir çirkinleşiyorlar ki insan hayret ediyor gerçekten.. senin durumunun aynısını bende yaşardım,ayrıldığım nişanlım ağzına geleni saydırmıştı pislik..:63:
neyse giden gider tatlım boşver sen,önüne bak :KK66:
Allah hayırlısını karşına çıkarsın..:KK36:

boşverr canımmm iyiki gitmiş giderkende yüzünü göstermiş ...
sevilmeyecek karakterde bir erkekkk....
ders olsun sanaa,,,,

Bir insanın gerçek yuzu ayrılırken ortaya çıkarmış.

Türkiye'de şöyle bi yargı var canım seven erkek böyle çirkin ayrılır hatta ölümüne seviyorsa öldürürdü. Çok sevdiğini göstermiş delikanlı. Allah'tan ölümüne sevmiyormuş seni. Hiç sıkma canını sevgi anlayışı yanlış insanmış değmez

yıllar önce gelmişti başıma böle bir tip,bide şimdi yeni geldi,çok acı cıdden o sözleri duymak,bende şok oldum senın gibi,ıkı aydır yürütmeye çalıştım,sorunlar vardı,en son benım onun için aldığım üç beş kuruşluk ilacın paarsını bana vermeye kalkınca şok oldum,40 a merdıven dayamış,kazançları ıyı insanlarız,ve bu hareket bana çok çirkin geldi,boşver,en ıyısını yapmışın,döner arar öle tipler,ağlar zırlar,yıne aynı olur,kanma sakın

Beni bi gun gormese ozledim diye aglayan biriydi benim ayrildigim sevdigim nisanlandigim kisi. ama oyle terbiyesizlestiki utanmadan bana "sen kimsin lan, kimsin hayatimda ?" dedi
o kadar gorgusuzlestiki koluma olmayan, taktiklari 3 bilezigi "git getir çabuk" diye bagirdi.
çirkinlesiyorlar evet taniyamiyosun deger verdigin sevdigin kisiyi. sen kotu soz soylemeye kiyamiyosun içinde tutuyosun ama o tutmuyor

X