Bir etkisi olur mu?

kolonyalandim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
6
2
Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? sadece öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.

Not: kadının sonrasında ne düşündüğü, devam edeceği manasında değil, erkeğin ne düşüneceği manasında yazılmıştır sadece.

Son düzenleme:
Ya bu çok yıpratıcı değil mi? Tamam kadın kilo verdi adam da gördü fikri değişti, ömür boyu fit kalmaya mı çalışacak evlilik sürsün diye🙄 hastalık var gebelik var...

kilo verilecekse kendi sağlığı için versin ama kendini kilolu diye boşayacak adama da dönüp bakmasın artık derim...

kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa

boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda?
Kadın kiloluysa ne kadar kilolu mesela?

Sağlığını tehlikeye atacak şekilde kiloluysa öncelikle kadın kendisi için, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için zayıflamalıdır.

Kadının ideal kilosundan bir iki kg fazlası varsa erkeğin yaptığı psikolojik şiddettir.Boşandıkları için kadın fakir giydirmelidir.

Kadın bu kiloları doğumda aldıysa mesela işler tamamen değişir.

Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren, sinirini arttıran bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? sadece öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.
Nasıl etki yaratır bilmem ama sırf bunun için kilo verip kocası dönünce kabul eden kadının gurursuz olduğunu düşünürdüm. Kilonuzu kendiniz ve sağlığınız için verin

Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren, sinirini arttıran bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.
Dış görünüşü önemseyebilir ama sakın kilo verip karşısına çıkmayın çünkü çok komik oluyor. Boşanana kadar aklı nerdeymiş derler. Fazla kilo hoş durmuyor evet verecekseniz kendiniz için verin. Adam pişman olsa ne olur olmasa ne olur? Sanırım adam geri dönmek isterse kadın dünden razı gibi görünecek. Zaten buna dönen adam da hiç dönmesin ya ömür boyu fit kalmak için mi uğraşacaksınız? Bir iki kiloya tolerans gösterilir ama yumurta kapıya dayanınca durumu kurtarmaya çalışmak çok çocuksu.

Bir ailede eşler arasına soğuk girince bir daha eskisi gibi olmaz . Ayrıca o ne bayağılık , güzellik dediğimiz şey bir sivilceyle bozulmaz mı ? Gençlik zamanla gitmez mi ? Bel bükülmez mi ?
Siz ölümsüz veya gençlik pınarından su içmediyseniz eğer her gün yaşlanacaksınız ve çizgiler olacak yüzünüzde elinizde , saçlarınıza aklar düşecek ve etleriniz pörsüyecek .
Kendinize saygınız olsun azıcık , o adam da şişme mankenle evlensin . Boşanın .

Benim eşim de çok kilolu ve kilo kesinlikle boşanma nedeni olamaz. Arada sevgi varsa kilo itici gelmiyor. Sizi bırakan biri pişman olmuş olmamış ne fark eder, siz önünüze bakın. Zayıflamaya gelince de tabi sağlığınız için zayıflamaya çalışın.

Merhaba, bu ilk konum. Sizden görüşlerinizi öğrenmek istedim. 5-6 yıllık evlilikte eş boşanmak istiyorsa, kadın kiloluysa ve erkek kiloya takıntılıysa, temel sebep olarak bunu göstermiyosa ama bu da onun için sevgisini bitiren bir nedense, boşanma sürecinde kadının ciddi bir kilo verdikten sonra karşısına çıkması sizce nasıl bir etki yaratır onda? yani hiçbir şey hissetmez mi? ya da önemsemez mi? yoksa kafasına dank mı eder, geri dönüş mü yapar, yapmasa da içten pişman mı olur? nasıl bakar bu durumda? bu konudaki yorumlarınız nelerdir? sadece öğrenmek istedim. şimdiden teşekkür ederim.

Not: kadının sonrasında ne düşündüğü, devam edeceği manasında değil, erkeğin ne düşüneceği manasında yazılmıştır sadece.
Adam kadını değil bedeni seviyordur.devam edilmemeli bu ilişkiye kesinlikle

ne kadar bir kilodan bahsediyorsunuz? verilebilecek bir kiloysa işler bu noktaya gelmeden çaba gösterseydiniz keşke ama eşiniz için değil siz istediğiniz için.
eş kişisi kilo yüzünden boşanmaya getiriyorsa olayı o evlilikten hayır gelir mi bilemedim. bugün kilolusun der yarın yüzün kırıştı der ertesi gün şuran sarktı der, der de der yani.

Bu tür bir erkek kadar gerizekali olamadigim icin empati yapamadim

Soru sormuşsunuz ama sorulan soruları siz bile cevaplamıyorsunuz. Ayrıca kadın veya erkek hepimiz bugün olmasa yarın deforme olacağız kaçınılmaz son. Sırf bu yüzden boşanmayı tercih edene sktri çeker keyfime bakarım. Benimle beraber mücadele etmeyeni ne yapayım Defolsun gitsin pezevenk.

Soru sormuşsunuz ama sorulan soruları siz bile cevaplamıyorsunuz. Ayrıca kadın veya erkek hepimiz bugün olmasa yarın deforme olacağız kaçınılmaz son. Sırf bu yüzden boşanmayı tercih edene sktri çeker keyfime bakarım. Benimle beraber mücadele etmeyeni ne yapayım Defolsun gitsin pezevenk.
Cileklidon'um alkışlıyorum👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Koyu puntolu yeri ağız dolusu söylemiş gibisin.Hissi ta buralara kadar geldi:KK70:

Öncelikle evleneceğim kişiyi iyi seçer kiloya güzelliğe takık birisiyle asla olmazdım.
Şimdi kilolari verdiniz diyelim, barışırsınız belki ama adamin zihniyeti böyle yine kilo alırsan yine boşanmak isteyecek ve sürekli tedirgin bir evlilik olacak. Değer mi?

Merhaba, konuyu kendim için değil, yakın bir akrabam için yazdım. Aslında merak edilen kısım kadının ne yapacağı değil (ki ben de size katılıyorum yorumlarınızda), erkeğin tepkisinin ne olabileceği şeklinde.

X