Bir fikri olan lütfen yardım etsin

marda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
184
1
arkadaşlar merheba benim 1.5 aydır karın bölgem tamamen, belim ve göğüslerim çok şişti test yaptım hamile değilim. ama bu şişlik beni öldürecek çok kötüyüm. nefes alamıyorum panik atak hastayım doktor ...vermişti 1 kutu kullandım aceba ondanmı. ama yan etkisinde hiç böyle yazmıyo. ne yapıcam 53 kiloydum 60 oldum neden kaynaklanabilir bir fikri olan varsa lütfen yazsın. ben görevim nedeniyle silopideyim ve burda doktor bulmak çok zor. yemek bile yemiyorum ama şişiyorum sürekli..........

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim panik atak hastasiyim demissin psikiloga gidiypmusun?onun verdigi ilaclardan kilo aliyo olabilirsin soyledigin ilaclari bilmiyorum

...kullandım 1 kutu ama çok uyuşturdu onu bıraktım. ondan önce ...kullanıyordum şuan ona devam ediyorum. burda psikiyatri de yok malesef dağın başındayım anlıycan

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu tip ilaç isimleri vermek yasaktır biliyor, neden yazıyorsunuz...Sizlere iyi gelen ilaç bir başkasına zarar verebilir...Bu ilk yazılı ikaz bilginize

Antidepresanlar kilo aldırır şişkinlik yaratır ama asıl tehlikeli olan ılacı doktor kontrolü olmadan bırakmaktır
ıyileştim sanıp ilacı bırakmak hastalığın daha şiddetli yaşanmasına sebeb oluyor
Lütfen ilaçlarımızı doktor tamam diyene kadar kullanalım
Geçmiş olsun allah kolaylıklar versin

X