Gebeliğe Hazırlık Bir garip belirti hikayesi 😏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bittercikolata2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
170
225
36
nerden başlasam Sat tarih. 26 Nisan 10/11 mayis yumurtlamaydi sanırım çok ağrım oldu. Ve sonra hiç bişey normal olmadı. Tam ağrılarım bitti derken Allah'ım nasıl kabızlık gaz sancısı şişlik iki üç günde oyle surdu .16/17 Mayıs artık dayanilmaz kol altına vuran meme ağrıları sivilcelenme iyice şüphe duyar oldum Erken gebelik testi yaptım 6 gün önce negatif ertesi gün inanılmaz göğüs ağrısı merdivenden inerken bile ağrılarım oldu akşama iş çıkışı dayanamayıp kan verdim bu salıydi betahcg 0.1 olumsuz yanı ha dedim hepsi psikolojik Çarşamba rahat geçti ama bu sabah bir uyandım yine meme ağrısı birde üstüne Bel ağrısı eklenmiş sol kasık arada yokluyor.sorum su 34 yasimdayim 20 yıldır eder gördüğüm düşünülürse böyle bı süreç geçirmedim. Bana noluyo normal değil biliyorum geçen ay 12 yıllık spiral cikartdirdim o varken hiç bir gün ağrım olmadı onun etkisi mi ben mi kafayı yiyorum.😭😭😭 Bat bu pazar gecikme yok hala

Son düzenleme:
sizce gebelik testinde silik çizgi var mı

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.42.04.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.42.04.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 69
Ay kahkaha attım vallahi böyle yapicaksa ben vazgeçicem bebekten tanismasin o nasıl tanışma😂😂😂
Hayırlısı ile inşallah gebelik vardır. Bir kadın doğuma gidin bir kaç gün daha bekleyip piskolojik de olabilir. Benimde her ay olmasa da bazı aylar inanılmaz göğüs hassasiyeti oluyor test yapıyorum negatif 🙈

Hayırlısı ile inşallah gebelik vardır. Bir kadın doğuma gidin bir kaç gün daha bekleyip piskolojik de olabilir. Benimde her ay olmasa da bazı aylar inanılmaz göğüs hassasiyeti oluyor test yapıyorum negatif 🙈
Pazar geldi geldi gelmedi pazartesi şans tanır son kez salı giderim .benim ilkkez başıma geliyor bu durum

X