Bir gün tuvalette cesedimi bulacaklar.

Dert bende derman sende

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
2.203
5.079
4 katlı apartmanın 3. Katında oturuyoruz. Her kat 1 daireden oluşuyor. Bizim tuvaletten o kadar pis bir koku geliyor ki anlatamam. Sadece bizim dairede var bu koku. Alaturka tuvalet bu arada. Hergun çamaşır suyuyla yikiyorum. Tuz ruhu porcoz lavabo açıcı 4-5 koca kaynar su vs ne doktuysem o koku gitmiyor gitmiyor gitmiyor. Koku tuvaletin içinden geliyor on taraftaki elimizi yikadigimiz yerden gelmiyor. S boru olacak dediler öyleydi zaten ama biz yine değiştirdik. Sifonlari kontrol ettirdik. Tıkanıklık yok. Ama niye böyle kokuyor anlamıyorum. Tuvalet tam evin ortasında ve daire giriş kapısının karşısında kapıdan içeri girer girmez bütün ev tuvalet kokuyor. Artık evi temizlemek istemiyorum. Çamaşır suyu ve cifle yikiyorum daha yerler kurumadan o pis koku yine geliyor. Ben hamileyim ara sıra hafif midem bulanıyor lavaboya koşuyorum. O kokuyla az bulanan midem ne var ne yok kusup geliyorum. O kadar kötü kokuyor ki. Lutfen bi akıl verin ne yaparsak bu koku gider. Yoksa zehirlenip öleceğiz bu kokudan:110:
Ev kendimizin(daha doğrusu kp.in)taşınma imkanı yok.

Son düzenleme:
tam olarak nerede satıldığını unuttum ama kilo ile “kostik” satan yerler var. çok derinlerdeki tıkanıklıklar için kullandı bir tanıdığım. 1 kilo alsanız yeterli olur. Tuvaletin deliğine boşaltıp ardından kaynar suyu döküyorsunuz o fokurduyor bir süre. Belki çözüm olabilir denemenizi öneririm. fakat çok dikkatli olmanız lazım güçlü asit içerikli bir şey gibiydi sıçrarsa yakar kezzap gibi. Ve hamileyim demişsiniz bunu mümkünse sizden başkası yapsın.

4 katlı apartmanın 3. Katında oturuyoruz. Her kat 1 daireden oluşuyor. Bizim tuvaletten o kadar pis bir koku geliyor ki anlatamam. Sadece bizim dairede var bu koku. Alaturka tuvalet bu arada. Hergun çamaşır suyuyla yikiyorum. Tuz ruhu porcoz lavabo açıcı 4-5 koca kaynar su vs ne doktuysem o koku gitmiyor gitmiyor gitmiyor. Koku tuvaletin içinden geliyor on taraftaki elimizi yikadigimiz yerden gelmiyor. S boru olacak dediler öyleydi zaten ama biz yine değiştirdik. Sifonlari kontrol ettirdik. Tıkanıklık yok. Ama niye böyle kokuyor anlamıyorum. Tuvalet tam evin ortasında ve daire giriş kapısının karşısında kapıdan içeri girer girmez bütün ev tuvalet kokuyor. Artık evi temizlemek istemiyorum. Çamaşır suyu ve cifle yikiyorum daha yerler kurumadan o pis koku yine geliyor. Ben hamileyim ara sıra hafif midem bulanıyor lavaboya koşuyorum. O kokuyla az bulanan midem ne var ne yok kusup geliyorum. O kadar kötü kokuyor ki. Lutfen bi akıl verin ne yaparsak bu koku gider. Yoksa zehirlenip öleceğiz bu kokudan:110:
Havalandirma varmi... rutubet vardir belki..

Ben olsam taşınırım.
Çok ciddiyim.
Bir de bu sıkıntılar evi alamadan/kiralamadan önce eve bakarken belli olmuyor mu? Sonradan mı oluşuyor yani? Sırf meraktan sordum,hani ileride bizde de olabilir mi diye?

Allah yardımcınız olsun. Bilemedim.

Bizim de lodos havalarında evi baya bir tuvalet ve gider kokusu basar.
Sanki evin koridorlarına işeniyormuş gibi..
Sürekli olmadığı için çok takmıyorum. İnşallah bir an önce çözülür sizinki..

Yalnız defalarca kimyasal dökmek de çok zararlı. Boşu boşuna doğayı kirletmeyin..

X