BİR KONU AKLIMDAN CIKMIYOR LÜTFEN YARDIM.

w3lysa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
5
3
4 senelik ilişkim var ve ilk ayı ciddi değildim , başkasıyla flört ettim yazışmada sadece , durup durmadık yere ilişkimiz falan herşey yolundayken birden aklıma geldi ve günlerdir cıkmıyor aklımdan sevgilimi çok seviyorum ve kendimi kötü hissediyorum pişmanlık hissediyorum.
anlatmak istiyorum ama anlatırsam neler olacağını az çok tahmin edebiliyorum o yüzden anlatamam ilişkimiz hele de böyle iyi giderken.
lütfen yardım edin , eleştirmeyin insancıl yorumlar yapın çok araya sıkışmış hissediyorum.. durduk yere ağlama nöbetleri geçiriyorum izlemedigim psikolojik video kalmadı.
işe yarıyor mu onu da anlamıyorum.

4 senelik ilişkim var ve ilk ayı ciddi değildim , başkasıyla flört ettim yazışmada sadece , durup durmadık yere ilişkimiz falan herşey yolundayken birden aklıma geldi ve günlerdir cıkmıyor aklımdan sevgilimi çok seviyorum ve kendimi kötü hissediyorum pişmanlık hissediyorum.
anlatmak istiyorum ama anlatırsam neler olacağını az çok tahmin edebiliyorum o yüzden anlatamam ilişkimiz hele de böyle iyi giderken.
lütfen yardım edin , eleştirmeyin insancıl yorumlar yapın çok araya sıkışmış hissediyorum.. durduk yere ağlama nöbetleri geçiriyorum izlemedigim psikolojik video kalmadı.
işe yarıyor mu onu da anlamıyorum.
Ay canım saçmalama ya sen şuanki haline bakk. Ben şuan karşımda sevdiğine gayett sadık bir insan görüyorum. Sen kendini onu aldatacak bir insan olarak mı görüyorsun?? Evet hata yapmış olabilirsin herkes yapar ve buyutulcek bişey değil. Çocuk sayılırdın. Zaten sevdigin kişi sana guvenmesse çatlak verirdin öyle bı insan olsan ve bu ilişki 4 sene ilerlemezdi. Ne pis pis kadınlar var evliyken onunla bunla konuşan. Senin vicdanının rahat olmaması zaten doğru ve vicdanlı biri olduğunun göstergesidir. böyle saçma salak düsüncelere girme. Gereksiz. Şimdiki zamanın tadını çıkar. Millet evlenmeden önce neler neler yapıyor sonra evlendikten sonra kocasının yüzüne bakabiliyorsa seninki çok masum çocuksu:)

Ne zamandır ağlama nöbetleri geçiriyorsunuz. Ayrıca ağlamaya başladığınızda aklınızdan geçen düşünce ne oluyor. Yani ne düşünürken ağlamaya başlıyorsunuz.

O kimlerle yazisti kim bilir unut gitsin sinek küçük ama mide bulandırır sakın açma konusunu

X