Bir korona muamması

Boğazım acıyor. Ama benim boğazım mütemadiyen hep acır. Bilemiyorum. Negatifin yanıltma payını biliyorum ama herkesi pozitif çıkaran test, iki seferde de beni neden negatif çıkarır. Herkese doğruda bir bana mı yanlış 🤷

Zaten temaslı ve karantinadasınız gerçi testte yanılma olmuşsa da çok mühim değil işlevsellik açısından. Her neyse çok geçmiş olsun yine de.

canm oncelikle gecmis olsun. kv ve kp evi geziyor mu. buna musade etme.olduklari odada kalsnlar. yemeklerino kapilarina birak. odadan tuwalet icin cikarlarsa da maskeli ciksnlar ve onlar tuwaletten ciktktan snra hemen girmeyin.onlem almak zorundasn. kendn icin cocugun icin. cocugunu yollama yanlarina.

Şimdiye kadar çok sağlıklı bir izolasyonumuz oldu sayılmaz. Hatta hastanelere ben götürdüm getirdim onları. Ama benim sonucum tekrar negatif çıkınca ekstra herkes daha bir dikkat etmeye başladı. Ama öyle çok sıkı bir izolasyon yok yine. Benim işim çok zor. Çocuklarıma ayrı, onlara ayrı ayrı tepsilere yemek hazırlıyorum. Çok yoruldum artık. Birde kayınpeder salonu kullanıyor. Üç yaşındaki çocukla ben mutfak ve yatak odasında ikamet ediyoruz. Bu düzensizlik de çok zor. Dün akşam çok sinirlendim. Komşumun hasta olduğumuz için getirdiği yemeği önüne koydum. Ben elin getirdiği yemeği yemem dedi. Hâlbuki yiyor. Hastanenin yemeklerini yiyor mesela. Tam bir şımarıklık. Kanser hastası olduğu için sustum.

ferb ferb nasıl oldunuz? Biraz daha iyileşti mi hastalarınız?

ferb ferb nasıl oldunuz? Biraz daha iyileşti mi hastalarınız?
Kayinvalide ve kayınpeder kayınbiraderin üst katında daha rahat edeceklerini söylediler. Özel izinle adres değişikliği yaptık. Oraya geçtiler. Açıkçası bana da iyi geldi. Çünkü mutfak ve yatak odasında durmak ve çocuğu o alanlarda tutmaya çalışmak zor oluyordu.
Kayınpeder de bel ve sırt ağrıları var. Onun dışında herkes iyileşti ama farklı düzeyde hala hastalığın sıkıntılarını yaşıyorlar. Galiba tam iyileşmek biraz zaman alacak.

Cok gecmisler olsun ferb ferb 🤲🍀🤲 Bir sey sormak istiyorum; Pozitif cikan aile bireyleriniz kv niz,kp niz devletin verdigi ilaclari tamamiyle kullandilar mi? Size negatif ciktiginiz icin ilac verilmemistir sanirim öyle mi ? Tekrar cok gecmisler olsun dilerim.

Cok gecmisler olsun ferb ferb 🤲🍀🤲 Bir sey sormak istiyorum; Pozitif cikan aile bireyleriniz kv niz,kp niz devletin verdigi ilaclari tamamiyle kullandilar mi? Size negatif ciktiginiz icin ilac verilmemistir sanirim öyle mi ? Tekrar cok gecmisler olsun dilerim.
Çok teşekkür ederim. Evet kullandılar. Sadece aile bireylerim değil, tüm arkadaşlarımda kullandı. Dediğiniz gibi bana herhangi bir ilaç verilmedi

Kayinvalide ve kayınpeder kayınbiraderin üst katında daha rahat edeceklerini söylediler. Özel izinle adres değişikliği yaptık. Oraya geçtiler. Açıkçası bana da iyi geldi. Çünkü mutfak ve yatak odasında durmak ve çocuğu o alanlarda tutmaya çalışmak zor oluyordu.
Kayınpeder de bel ve sırt ağrıları var. Onun dışında herkes iyileşti ama farklı düzeyde hala hastalığın sıkıntılarını yaşıyorlar. Galiba tam iyileşmek biraz zaman alacak.
Çok sevindim bu yeni gelişmeye ferb ferb 😊herkesin hasta olduğu bir ortamda sağlıklı olan tek yetişkin olmak ..herkesin herşeyine yetişmeye çalışmak, bu süreçte çocukların fiziksel ve psikolojik sağlıklarını da korumaya çalışmak cidden çok götürüsü olan bir süreç diye düşünüyorum. Dilerim kısa zamanda tam olarak iyileşir herkes

Çok sevindim bu yeni gelişmeye ferb ferb 😊herkesin hasta olduğu bir ortamda sağlıklı olan tek yetişkin olmak ..herkesin herşeyine yetişmeye çalışmak, bu süreçte çocukların fiziksel ve psikolojik sağlıklarını da korumaya çalışmak cidden çok götürüsü olan bir süreç diye düşünüyorum. Dilerim kısa zamanda tam olarak iyileşir herkes
Çok teşekkür ederim 🙏

kp niz nasıl oldu ?
Turp gibi maşallah. Nerdeyse hiçbir semptom yaşamadan atlattı. Hafif bir bel, sırt ağrısı o kadar. Ona göre o ağrıların sebebi korona değilmiş. Onun bazen öyle ağrıları olurmuş

Turp gibi maşallah. Nerdeyse hiçbir semptom yaşamadan atlattı. Hafif bir bel, sırt ağrısı o kadar. Ona göre o ağrıların sebebi korona değilmiş. Onun bazen öyle ağrıları olurmuş
kanser hastası olduğu için ilgimi çekmişti ..bende akciğer kanseri yakinimi koronadan kaybettim Dr ..sizinki atlatmış ...karantina bitince yeniden test yaptilarmi

kanser hastası olduğu için ilgimi çekmişti ..bende akciğer kanseri yakinimi koronadan kaybettim Dr ..sizinki atlatmış ...karantina bitince yeniden test yaptilarmi
Başınız sağolsun. Tekrar test yapıldı. Negatife dönünce kanser tedavisi kaldığı yerden tekrar başladı

solun ...kv denize de yapıldimi peki bütün kovid olmuslara ve size temaslı olduğunuz icin
Tekrar test olarak soruyorsanız hayır yapılmadı. Bir tek kayınpeder. Onu da tedavi olduğu hastane istediği için. Ben o süreçte iki kez test yaptırdım hep negatif çıktı. Sonra bir daha yaptırmadım.

X