BİR PKO'LUNUN GÜNLÜĞÜ 👼🏻🤰🏼🍀

Hogwartss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
11.646
20.486
Ayy çok heycanlandım inşallah benimde sağlıklı hayırlı ikiz bebişlerim olur🥰 şimdi bana doktor bidaki regl de test istedi tekrar aşılama dedi başka ilaç önermedi
İnşallah gönlünüzdekini rabbim biran evvel hayırla nasip etsin ☺️😍🤲🏼

kbr473593

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
74
24
28
Kuzum ne güzel topik olmuş 😍
Bende geçtiğimiz ay aynısını düşündüm ve yaptım🙏 zaten femara ile başlayan yolculuğum gonalf ile devam ediyordu baya da kilo almıştım hemen diyetisyene başladım. 25 günde 7 kilo verdim ve sıfır hareket. Malum evdeydik bu süreçte. Bu ay ilac igne de kullanamadim evden cikma yasağından bu ay kaldı diye düşünüyordum madem hastaneye gidemiyorum ovulasyon ile takip edeyim dedim. Doktorum en son pcos a gynositol öneriyorum demişti ona da başladım, bugun yumurtlama gördüm testte. Doktoruma yazdim yarin hemen kontrole gideceğim bakalım gerçekten dogru mu test. Diyete devam ediyorum, 1 haziran itibari ile spora da başlayacağım. Burda iletisimde kalalim cok isterim, iyiki acmissin topigi kuzum🍀
Güzel haberler almak ümidi ile🕊️
Merhaba çok geçti aöa gynositol ile hamilelik oldu mi bende suan aynı süreçteyim başladım da bende ya tavsiyeniz var mo yürüyüş yapacam diyet aöa lh çok yüksek benim

Halfteacher

Yeniden başlayanlar için umut ve sabır günleri 🕊
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.458
3.062
Merhaba çok geçti aöa gynositol ile hamilelik oldu mi bende suan aynı süreçteyim başladım da bende ya tavsiyeniz var mo yürüyüş yapacam diyet aöa lh çok yüksek benim
Evet gynositol glifor ovulasyon testi ve diyetle iki ay ust uste gebe kaldım sukur ki sonuncusu devam ediyor🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-03-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Halfteacher

Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.458
3.062
Hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah merak ettim de gliforu dahiliye mi önerdi neden kullandınız ben insülin direncini bilmıyorm sadece kadın doğuma gittim
Pco olduğum için ve glifor yumurtalıkları baskiladigi için kontrollu bir kac yumurta buyusun doye kullandım. Kadın doğum önerdi dahiliyeye bu sekilde açıkladım yazdilar

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Halfteacher

Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.458
3.062
Aa canım çok sevindim sağlıcakla al bebeğini😍
Ben biraz buraları boşladım pek girmiyorum gebelik topiklerine o yüzden yeni haberim oldu da 😬
Teşekkür ederim kuzum, olsun. Allah razı olsun 🙏

Halfteacher

Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.458
3.062
Gynositolü doktormu vermişti canım.
Bende ne yazıkki kayıp yaşadım. Şimdi adet bekliyorum tekrar başlıcam bakalım
Gynositol folikasit kuzum, doktorum önerdi ancak reçeteyle alınmıyor. Allah en sağlıklı zamanda yeniden nasip etsin inşallah 🙏