Gebeliğe Hazırlık BİR PKO'LUNUN GÜNLÜĞÜ 👼🏻🤰🏼🍀

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallahhh =)
Bu ay belki ömrümde içmediğim kadar su içtim zaten 🤭
Senin ilk yazında yazdığın gibi beslenmeme dikkat ettim kilo verdim epey, cips çikolata paketli gıdalar vs epey çıkarttık hayatımdam=)
Hatta yürüyüş falan yaptım
Aslında bu ay için epey hazırladım kendimi ama bakalım insallah nasip olur =)
Çok iyi yapmışsın bence faydasını görüceksin eminim canım 😍😍
Merhaba infertilite bölümünde bana polikistikover var dedi kan verdim sonuçlarıni doktora gösteremedim siz anliyormusunuz ?
Bende yıllardır pko olmama rağmen malesef tahlil kısmından anlamıyorum. Cünkü çookk seneler önce yaptırmıştım sadece ben. Şimdiki doktorum hiç tahlil istemedi

Çok iyi yapmışsın bence faydasını görüceksin eminim canım 😍😍
İnsallah kuzu =)
Ya sey sorcaktım aslında
Bu çatlatma iğnesinden sonra doktor 36 sonra değerlendirin demişti
Sonrada gün aşırı olsun ilişki dedi, dün 36. Saati değerlendirdik ama acaba bugünde değerlendirsek mi diyorum
Sonuçta bu yumurta 24 canlı kalan bişey madem
Dün gece 11 de çatladıysa bu gece 11 de bu yumurta gitmes mi
Bi yandanda diyorum bişey olursa bugün değerlendirince
Aklım karısık 🤔

İnsallah kuzu =)
Ya sey sorcaktım aslında
Bu çatlatma iğnesinden sonra doktor 36 sonra değerlendirin demişti
Sonrada gün aşırı olsun ilişki dedi, dün 36. Saati değerlendirdik ama acaba bugünde değerlendirsek mi diyorum
Sonuçta bu yumurta 24 canlı kalan bişey madem
Dün gece 11 de çatladıysa bu gece 11 de bu yumurta gitmes mi
Bi yandanda diyorum bişey olursa bugün değerlendirince
Aklım karısık 🤔
Değerlendir canım eşinde sorun yoksa. Bana da 36 saat sonra dedi ama bende 12 ve 36 saat sonra değerlendirdim. Sonra 1 2 kere gün aşırı oldu sonrasında 3 4 günde bir oldu ya bu ara uyuyakalıyorum sürekli değerlendirmwye halim kalmıyor bakalım hayırlara vesile olsun inşallah 🤷🏼‍♀️

Değerlendir canım eşinde sorun yoksa. Bana da 36 saat sonra dedi ama bende 12 ve 36 saat sonra değerlendirdim. Sonra 1 2 kere gün aşırı oldu sonrasında 3 4 günde bir oldu ya bu ara uyuyakalıyorum sürekli değerlendirmwye halim kalmıyor bakalım hayırlara vesile olsun inşallah 🤷🏼‍♀️
İnsallah =)
Bende 36 saat sonra değerlendirmiş oldum dün
Bide dün gece 11 de çatladıysa diye düşünerek yumurtanın canlı kalma süresi 24 saatlik süreyi kaçırmim diye bugün değerlendirdim
Artık gerisi gün aşırı olur heralde bizimde
Bakalım artık beklemece

İnsallah =)
Bende 36 saat sonra değerlendirmiş oldum dün
Bide dün gece 11 de çatladıysa diye düşünerek yumurtanın canlı kalma süresi 24 saatlik süreyi kaçırmim diye bugün değerlendirdim
Artık gerisi gün aşırı olur heralde bizimde
Bakalım artık beklemece
Fazlanın zararı olmazdır canım iyi yapmışsın şimdi sabır lazım beklemek için 😬 inşallah sonu güzel olur 😍🤗🤗

Canım yaa bende şaşırdım bu zamana geçmesi silikleşmesi gerekirdi ama yine de emin olamıyorum korkuyorum sevinemiyorum😬🤭🤭
Genelde 10. Günden sonra artık silikleşmeye baslar iğne etkisi geçtiği için hergün daha silik çıkar eğer 10. Günden sonra test koyulasmaya baslıyosa gün gün beta artmaya başlıyodur dedi benim doktorum=)
Hoş o hiç test yapmada diyorda regli geçmeden 😁

Bana çok pozitif geldi ama insallah öyledir bakalım =) bikaç güne alırıs güzel haberi =) arkandanda ben gelirim belki=)

Genelde 10. Günden sonra artık silikleşmeye baslar iğne etkisi geçtiği için hergün daha silik çıkar eğer 10. Günden sonra test koyulasmaya baslıyosa gün gün beta artmaya başlıyodur dedi benim doktorum=)
Hoş o hiç test yapmada diyorda regli geçmeden 😁

Bana çok pozitif geldi ama insallah öyledir bakalım =) bikaç güne alırıs güzel haberi =) arkandanda ben gelirim belki=)
Yani mantıken düşündüğünde de bebek varsa eğer 8 9 günde yerleşirse yerleştikten sonra oda hcg salgılayacak. O yüzden belki iğne etkisinin sıfırlandığını tam göremeden bile test pozitif devam de edebilir dimi canım.
doktorların soğukkanlılığı zaten beni benden alıyor😂😂😂
Canım inşallah rabbim hayırlısını versin sağlıkla nasip etsin inşallah. Seninde olucak canım Allahınn izniyle güzel haberler alıcaz inşallah 😍🤗🤗

Yani mantıken düşündüğünde de bebek varsa eğer 8 9 günde yerleşirse yerleştikten sonra oda hcg salgılayacak. O yüzden belki iğne etkisinin sıfırlandığını tam göremeden bile test pozitif devam de edebilir dimi canım.
doktorların soğukkanlılığı zaten beni benden alıyor😂😂😂
Canım inşallah rabbim hayırlısını versin sağlıkla nasip etsin inşallah. Seninde olucak canım Allahınn izniyle güzel haberler alıcaz inşallah 😍🤗🤗

Yani bana çok mantıklı gelmişti dediği doktorumun =)
Güyya söz verdim kadına bende yapmıcam test=) gecikene kadar gecikirse gidicem o kan testi yapcak😁

İnsallah hayırlısıyla nasip etsin Allahım, emeklerimizi heyecanımızı görsün =) Ol desinde bizimde bebişlerimiz olsun artık =)

Yani bana çok mantıklı gelmişti dediği doktorumun =)
Güyya söz verdim kadına bende yapmıcam test=) gecikene kadar gecikirse gidicem o kan testi yapcak😁

İnsallah hayırlısıyla nasip etsin Allahım, emeklerimizi heyecanımızı görsün =) Ol desinde bizimde bebişlerimiz olsun artık =)
Ay dayanabilirsen valla en güzeli aslında yapmamak canım 😬 inşallah bitanem amin Allahım nasip etsin bizlere inşallah hayırlısıyla 🤗😍❤️
Onu bikaç ay kullandım gerçekten etkisi oluyor yuma 😘
Evet canım gerçekten baya etkili😘
Aaa test mi yaptın canım kız atsana buraya da hadi inşallah hayırlı haberlerini alırız 🤲🏻👶🏻🤲🏻💕💕💕
Yaptım canım da iğne gününü saymazsam bugün 12. Günüm emin olamıyorum o yüzden 😬 bak böyle 🤭 bu testi yaptıktan 15 dk sonrası 😬 D80A8F79-DBCF-4AAD-BA79-39551F3E3199.jpeg

Ay dayanabilirsen valla en güzeli aslında yapmamak canım 😬 inşallah bitanem amin Allahım nasip etsin bizlere inşallah hayırlısıyla 🤗😍❤️

Evet canım gerçekten baya etkili😘

Yaptım canım da iğne gününü saymazsam bugün 12. Günüm emin olamıyorum o yüzden 😬 bak böyle 🤭 bu testi yaptıktan 15 dk sonrası 😬Eki Görüntüle 2872100
Canımmm 12.güne göre var gibi duruyor ya normalde daha silik olması lazım dimi 🤔 ayy çok heyecanlı yarın yine mi test yapsan ki koyulaşma olacak mı 🥰
İnşAllah Rabbim nasip etmiştir canım benim dualarımdasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💕💕💕

Canımmm 12.güne göre var gibi duruyor ya normalde daha silik olması lazım dimi 🤔 ayy çok heyecanlı yarın yine mi test yapsan ki koyulaşma olacak mı 🥰
İnşAllah Rabbim nasip etmiştir canım benim dualarımdasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💕💕💕
Bana da işte 12. Güne göre biraz koyu geldi olması gerekenden canım ondan tereddütteyim yarın yapıcam tekrar bakalım birde cumartesi yaparım duruma göre eğer varsa kan veririm 😬🤭
Ah Allah razı olsun bitanem benimde hep dualarımdasınız Rabbim nasip etsin inşallah 🤲🏼❤️❤️

Bana da işte 12. Güne göre biraz koyu geldi olması gerekenden canım ondan tereddütteyim yarın yapıcam tekrar bakalım birde cumartesi yaparım duruma göre eğer varsa kan veririm 😬🤭
Ah Allah razı olsun bitanem benimde hep dualarımdasınız Rabbim nasip etsin inşallah 🤲🏼❤️❤️
Sloganımız şöyle ki 🤗 ;
👇🏻👇🏻👇🏻
🎊🎊🎊Olacak Olacakkkkk 🎊🎊🎊
🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Şahane bu sloganı çok beğendim bitanem 😍😍 sen 3.yü istiyorsun dimi 🤗
Bu sloganı kime söylediysem hamiş kaldı kuzum darısı sana olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😘🥰❤️
Evet canım 3.bebişimiz olsun diyoruz bakalım benden çok ablaları ve eşim istiyor hergün karınımı kontrol eden 2 tane cadı var evde azcık şişsin karnım evde çığlık çığlığa annem hamileee diye bağırıyorlar yaa 🤭😂😂😂 daha dün soruyorşar ne oldu anne bu bebek işi niye olmadı hala küçüğümde diyor ki sen bi eczaneye git test al belki vardır bak karnında şiş biraz 🙈🙈🙈😂😂😂

Bu sloganı kime söylediysem hamiş kaldı kuzum darısı sana olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😘🥰❤️
Evet canım 3.bebişimiz olsun diyoruz bakalım benden çok ablaları ve eşim istiyor hergün karınımı kontrol eden 2 tane cadı var evde azcık şişsin karnım evde çığlık çığlığa annem hamileee diye bağırıyorlar yaa 🤭😂😂😂 daha dün soruyorşar ne oldu anne bu bebek işi niye olmadı hala küçüğümde diyor ki sen bi eczaneye git test al belki vardır bak karnında şiş biraz 🙈🙈🙈😂😂😂
😍😍 sağolasın canım isteyen herkese olsun inşallah😍
Ahaaha yaa kıyamammm 😂😂 büyükler o zaman testten falan anladıklarına göre canım😍 inşallah bir kardeş gelir onlara tez vakitte 😍😍😍

X