Gebeliğe Hazırlık BİR PKO'LUNUN GÜNLÜĞÜ 👼🏻🤰🏼🍀

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😍😍 sağolasın canım isteyen herkese olsun inşallah😍
Ahaaha yaa kıyamammm 😂😂 büyükler o zaman testten falan anladıklarına göre canım😍 inşallah bir kardeş gelir onlara tez vakitte 😍😍😍
Amin canım inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Büyük 9 küçük 7 Yaşında canım inşallah ablası inşallah çok istiyorlar benimde hayalimdi 2 kız 1 erkek evlat inşallah Rabbim nasip eder sizden bol bol mavi kalp bekliyorum dualarla birlikte inşallah 🤭🤲🏻💙🤲🏻

Amin canım inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Büyük 9 küçük 7 Yaşında canım inşallah ablası inşallah çok istiyorlar benimde hayalimdi 2 kız 1 erkek evlat inşallah Rabbim nasip eder sizden bol bol mavi kalp bekliyorum dualarla birlikte inşallah 🤭🤲🏻💙🤲🏻
💙💙💙💙💙
İnşallah rabbim nasip etsin canım gönlündekini tez vakitte😍😍
Bende 3 çocuk istiyorum ara da diyorum da eşim de diyor 1 tane başardıkta 3ü kaldı ahaah :KK70: :KK70:

💙💙💙💙💙
İnşallah rabbim nasip etsin canım gönlündekini tez vakitte😍😍
Bende 3 çocuk istiyorum ara da diyorum da eşim de diyor 1 tane başardıkta 3ü kaldı ahaah :KK70: :KK70:
Ayy Aminnnn inşallah canım inşallah 1 olsun 2 si de arkasına gelir hiç merak etme az stres bol slogan unutma 😘🥰💕

Ahahahahah sloganlar feda olsun sizeeee
🎊🎊🎊 Olacak Olacakkkkk 🎊🎊🎊
Buda sana gelsin kuzucummm 😘🥰💕
Ayy insallahh hadiii 😁
Sende üçüncüyü istiyomussun valla masallah🤭
Bende üç derdim hep ama yaş gitti gidiyor birinciyi halledemedik daha😁
Neyse hayırlısı diim şimdi keyfimi kaçıramam hiç😁

Ayy insallahh hadiii 😁
Sende üçüncüyü istiyomussun valla masallah🤭
Bende üç derdim hep ama yaş gitti gidiyor birinciyi halledemedik daha😁
Neyse hayırlısı diim şimdi keyfimi kaçıramam hiç😁
Bir gelsin 2 3 arka arkaya gelir sen hiç merak etme bak gör 😘🥰💕
Hepinizin tek tek hayırlı haberlerini alacağız inşallah 🤲🏻👶🏻🤲🏻

Ya kızlar sey sorcam size
Benim bugün iğne vurulduğum günü saymassak dördüncü günümm
Az önce eşimle öylesine test yapalım dedik biliyorum çok erken olduğunuda sadece o iki çizgiyi yalandanda olsa görelim diye🤭
Acayip silik çıktı ikinci çizgi, ben daha yeni olduğu için epey koyu çıkar gibi düşünmüştüm üstelik erkrn gebelik testi
Sizce normal mi daha dördüncü günde bu kadar silik çıkması

Ahahahahah sloganlar feda olsun sizeeee
🎊🎊🎊 Olacak Olacakkkkk 🎊🎊🎊
Buda sana gelsin kuzucummm 😘🥰💕
Eee birde ben alayım dua arkadaşımm😍🤲🏻🥰 Allahım bekleyişlermizi hayırla sonuçlandırsın.Totem yaptımm bu ay anne olacağım hayırlısıylaa diye bakalımmm :KK60:

D E V A D E V A canım ne yaptın testin ne durumda?
Ranamm dün ve önceki gün test yaptım pozitiflerdi. 12 ve 13. Gün pazartesi bir aksilik olmazsa kan vericem 🤗
12. Gün testim
120EC275-99C2-46C3-9D62-CF250FC39739.jpeg 13. Gün 😬 142018B8-9EA0-4C92-886D-26D9E006CE7F.jpeg

X