BİR SABAH UYANDINIZ VE 2 YILINIZIN KOMPLE YALAN OLDUĞUNU ÖĞRENSENİZ NE YAPARDINIZ ?

silenttt88

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
6
3
35
YAŞADIKLARIMI ALT ALTA 2 AYRI HIKAYE OLARAK PAYLASIYORUM ARKADAŞLAR. NIYE DERSENIZ DAHA ÖNCE YAZDIPIM YERDEN KOPYALA YAPISTIR ILE YAPTIGIM ICIN. BELKI BURDA KONUSARAK ACIMI HAFIFLETEBILIRIM :KK43:

Belkide her zaman başlangıçlar yazılır ama ben bir bitişin hikayesini yazıyor olacağım. Hep aynı klişe laflar aslında. Bir taraf sever diğer tarafta sever sonra o seven diğer taraf sığınır koskocaman bahanelere. Aslında senin için minnacık olan olaylar onun için devler kadar büyüktür ve çekip gitmek için oldukça mantıklıdır. Halbuki neyin mantığı değil mi ? Deli gibi sevdiğin adamın senden uzaklaşmak için söylediği bahaneler sana ne kadar mantıklı gelebilir ki ? Belkide hatam buydu. Deli gibi sevmek... İnsan deli gibi sevmemeli asla. Akıllıca sevmeli mantıklıca sevmeli ve ayakları yerden bir milim bile kalkmadan sevmeli ki gidişlerde yere çakılmamalı. Ama diğer yandan ise böyle sevgi aşk mı olur diyede insan düşünmüyor değil tabi ki.

Aslında çok ilginç bir hikayem yok...

Zengin kız fakir oğlan hikayesi de değil baştan söyliyeyim de sonra sıkılmayın :)))

Sıradan bir gün ve inanılmaz şekilde bir tanışma hikayesi. Benden kilometrelerce uzakta olan bir adamla sosyal medya sağolsun gariplikler üstüste gelerek çok sinirli olduğum birgün de sırf sinirle verdiğim cevaplar ve sonrasında başlayan bir arkadaşlık oldu. Tabiki sonra aynı şehirde bulunduk görüştük tanıştık çok yakın 2 dost olduk... Gezdik eğlendik ve sonra aylar sonra birgün bu dostluk artık aşka dönüşmüştü. Herşey muhteşem gidiyordu. Tipik cicim aylarıydı sanırım :) Aşkla gelen günaydın mesajları sabahlara kadar yazışmalar herşey mükemmeldi muhteşem ötesiydi. Sonra birgün bir sırrını öğrendim benden sakladığı tüm ailesine de itinayla tembihlediği Aman Sakın Silent88`e söylemeyin dediği bir hastalığı. Çok kızmıştım benden sakladığı için. Ve öğrendikten sonra dahada sıkı sarıldım sevgili sevgilime... Genetık kalıtsal bır hastalıktı. ama benı bir zerre acaba ya bile itmedi asla. Çünkü sevgi herşeydi. İyi kötü günde yanında olmaktı. Sevgilimin kendince beni mutsuz etmek istemediği için sakladığı hastalığı beni asla acabalara itmedi. Sevgimden bir milim bile kayıp vermek yerine dahada çoğalttı ona karşı olan duygularımı. Hastaneye birlikte gitmek için resmen beynini yemiştim ve zafer benimdi. Gidip görmüştüm yaşadığı zor anları. Ama dahada sarılmıştım o gün ve ogünden sonra. Çünkü yaşadıkları bir kahramanlıktı benim gözümde. Zor ama ayakta duruyordu benim kocaman yürekli Sevgilim :KK43:

Sonra birgün uzaklaşmaya başladı sordum anlattım konuştum sebep aradım ama hep benim büyüttüğümü söyledi. Hayatımızda hastalığı dışında bir engeli daha vardı. Maddi olarak büyük bir borcu vardı ve bu yüzden hep hayata küs davranıyordu. Kimsenin bilmediğini bana anlatmıştı. Ciddi bir rakamdı ama ben birlik olursak herşeyi başarabilceğimizi söyledim. Ailesine söylemesi gerektiğini binlerce kez söyledim en azından bu yükün altında tek kalmaması için. Ama ne benim yardımımı kabul etti nede ailesine söyledi. Ben yine de seninle varım Sevgilim dedim. Sonuna kadar yanındayım gerekirse yıllarca evlenmeyiz ama seni bırakmam bunun için dedim(herzaman benim geleceğime engel olduğunu düşünürdü evlenemeyeceği için malum maddiyattan dolayı). Ondan asla vazgeçmedim. Çevremdekilerin söylemleri saçmalama nereye kadar deyişlerinde bile vazgeçmeyip daha çok Seni Seviyorum dedim ona. O uzaklaştı ben daha çok yakınlaştım ona. Sonuç mu ? Birgün ağlaya ağlaya konuştu benimle. Bana gelecek veremediği için bitirmemiz gerektiğini söyledi. Nefesim kesilmişti ağlamaktan ne kafamı toparlayabiliyordum nede mantıklı düşünebiliyordum. Kabul ettim ne yapabilirdim ki beni istemeyen çabalamayan bir insan için. Ne kadar borcu olursa olsun bana sormadı benimle yaşarmısın bu sorunların içinde diye. O sormamasına rağmen ben herzaman yanında olduğumu milyonlarca kez söylemiştim halbuki. O gece nasıl sabah edip işyerine geldim hatırlamıyorum. Hatırladığım tek şey aksama kadar biri bana gık dese ağladığımdı. Sonra akşam konuştuk. Bu mecburi bir ayrılık dedi ve sevgili olarak değilsede konuşmaya devam ettik tam 3 hafta. Çünkü oda konuşmadan sesimi duymadan yapamıyordu tıpkı benim gibi. Eeee noldu bu karmaşık aşk hikayesinde derseniz . Bugün sadece birbirimizden kopamadığımız için konuşuyor olduğumuzun 3. haftası. Ve ben bugün bu işe bir nokta koymak zorundayım.

Herşeye rağmen onunla olcağımı ne olursa olsun ondan asla vazgeçmeyeciğimi ne zorluk olursa olsun onun yanında olcağımı çok açık bir dille anlatıcam ona. Eğer beni gerçekten seviyorsa zaten benimle bu zorlu hayatını paylaşır. Zorluğuda acıyı da mutluluğu da birlikte yaşarız. Hee zaten beni sevmiyorsa bahanelere devam edecektir. Ve bende ozaman tamamen çıkmış olacağım hayatından. Nasıl nefes alır nasıl hayatıma hiçbir şey olmamış gibi bu 2 seneyi silerim işte o kısmı bilmiyorum gerçekten. Buraya bu hikayeyi niye yazdığımı sorarsanız bu içimdeki fırtınaları kimseye anlatamıyorum. Malum çevremde her zaman kararlı dik duruşlu mantıklı geveze güleç ve asla sevilmediği yerde durmayan bir kız imajı çizdiğim için anlatsam da anlamayacaklar.Bunca zaman niye anlatmadın diye birde azar işitme durumum bile söz konusu :KK43: Cevapları biliyorum unut gitsin işte Sen yaparsın sen nelerin üstesinden gelmedinki gibi klişe sözlerle kestirip atacaklar. ama unutabilsem zaten niye nefes alırken hala bu kadar canım acısın ki. Onun için ben çevremde hala dimdik ayakta duran hiçbirşeyi takmayan geveze güleç bir kız tanımlamamla kalıp gözyaşlarımı içime akıtıp gülmeye devam edeceğim. Evet bugün büyük gün. Ya hayatımızın sonuna kadar birlikte olup sonuna kadar savaşıp zor günleri atlatacağız. Yada o istemediği için sonsuza kadar çıkıcam Sevgili Sevgilimin hayatından...

Kimse yaşamaz umarım böyle acı tecrübeler. Anlatamadığım aklıma gelmeyen daha bir sürü mutlu ve mutsuz anlarımız var tabiki bu ilişki içinde. Ama en azından içimi döktüm ve bir nebzede olsa kararlılığıma devam edebiliyorum :)O zaman bana Kolay gelsin ve bol şanslar. Yarın Yeni Hayatımın İlk Günü :)

Umarım herşey güzel olacak. Ve ben olumsuz bile olsa güzel bir Sabaha Günaydın Diyeceğim. Mutlulukla Kalın :)

AYRILIKTAN SONRAKİ YAŞADIKLARIM

Bundan yaklaşık 2.5 ay önce ilk hikayemi paylaşmıştım. Bir bitişin hikayesi diye. Hikayemdede dediğim gibi konuştum Biricik Sevgilimle. Kısacası ben seninle herşeye varım dedim gerekirse 12 sene beklerim dedim(büyük borcu 12 senede bitiyordu) hiç sorun değil dedim. Önemli olan birbirimizi sevmemiz dedim. Çünkü ayrıydık ve sürekli bana gelecek veremediğini söyleyen bir adama artık bir sonuca varmalıyız dedim. Bu hem benim hemde onun için olması gerekendi. Bana çaresiz olduğunu olmayacağını yapcak birşeyi olmadığını söyledi. Ve bende tamam ozaman sen benimle kötü günde yoksan ben senin yanında olmama rağmen ozaman bencede bitmeli dedim. Düşünsenize 12 yıl beklerim ne olursa olsun beklerim yeterki birbirimizle kalalım bu kadar seviyorsak dediğim adam çaresiz olduğunu söyledi bana. Seninle herşeye varım dediğim adam benimle hiçbirşeye yoktu. Nefes alamadım bir an ama ağlayarak kabul ettim. Ağlaya ağlaya çıktım hayatından.
Sonra tam 1 hafta sonra bi tanıdığıyla konuştum. Hem ayrıldığımızı benden öğrenince sohbet etmek amaçlıydı konuşmamız. (bu arada ayrılmadan önce bir kuzeni işsizlikden moralinin bozuk olduğunu vs söylemişti bana ben tabi şok. Ne işsizliği adamın muhteşem bir iş kariyeri varken ne alaka diyerek kuzeninin cümlesini bozmadan hee tamam dedim. Çünkü asla sevgilim bana yalanmi soyleyecek diyip direk sevgilimi arayıp konuştum. Bana borcundan dolayı onlara öyle anlattım diyerekten okadar çok mantıklı cümleler kurduki inanmama gibi bir şey söz konusu bile olamazdı hatta dahada üzüldüm. Ağlaya ağlaya bu borcun yüzünden neler çektiğini anlattı bana ve tabikide hak verdim) Sonra bir anda tanıdığına ne iş yaptığını sormak geldi içimden. 2 yıl boyunca bana tek bir yalanı olmayan adamın işini sorgulayacak kadar üzgün ve kafayı yemiştim resmen. Nasıl böyle mantıksızca davranıyorum diye bir anda kendime kızarken ta ta ta taaaam tanıdığı şok oldu. Ne ne işi ne işinde çalışıyormuş dedi. Ve telefonda uzuuun bir sessizlik. 2 yıldır hayatımda olan bir kez bile yalanını yakalamadığım adamın çalıştığı iş yalanmış. Çalışmıyormuş. Yürüyüş parkında olduğum yere düşmemek için zor tuttum kendimi. Bir banka oturabildiğimi hatırlıyorum sanırım. Sonrası zaten ağlayarak dinlediğim bir hikaye. Hastalığından dolayı çalışamıyormuş ama bunu benden niye sakladı ve niye koskoca kariyer yalanları uydurmuşdu beynim almıyordu. Çalışmasın benim umrumdamıydı sanki onun parası.Beni hiçmi tanımamışmiydida iki yıl boyunca bana yalan söylemişti. Adam çalışmıyormuş değil öyle kocaman borcu iki tl bile borcu yokmuş. Hadi çalışmıyordun niye kredi yalanı söyledin. Yani resmen beni kandırmıştı. Çalışmıyordu bunu bana söylese sorun etmeyeceğimi biliyordu ama evlenmemek için yalan söylemişti yada ben niye evlenmiyoruz diye sorarım diyede borç yalanını eklemişti sanırım. Nasıl bir kumpasın nasıl bir kandırılmanın içerisinde olduğumu aklım almıyordu. Ben ne diyeceğimi ne yapacağımı bile şaşırmıştım. Öylece sadece ağlayarak dinliyordum tanıdığının bana anlattıklarını. 2 yılımın koskocaman yalanlarla dolu olduğunu kabullenemiyordum. Ağlayarak sabah ettim uyandığımda herşeyin bir kabus olmasını okadar çok istedimki…
Sonra aradım onu. Tek bir soru soracağımı söyledim. Bana bunları nasıl yaptın dedim. Tabiki inkar etti. Akşam konuşalım dedim çünkü beynim durmuştu. Akşam konuşmak için aradım açmaya yüzü yokmuş beyfendinin. Yazıştık geceye kadar saatlerce bana bunu nasıl yaptığını sordum. Sonuç hala yalan söylüyordu çalıştığını borcunun olduğunu söyleyip durdu. Ve aralarda beni sevdiği için söylediğinide söylüyordu. O gün anladım aslında ağlamak nedir diye. Acı nedir içten ağlamak nedir. Ciğerinin yanması nedir diye. 2 yıldır deliler gibi sevdiğim adamın bana anlattığı herşey yalanmış. Herşey her saniyesi yalanmış. 2 yıldır kandırılıyormuşum. Bunları yazarken bile o anlar aklıma geldikçe kalbim sıkışmaya devam ediyor... Sonra nemi oldu. Beni çok çok sevdiğini herşeyi benim için yaptığını söyleyip durdu. Veda edip gitti. Günlerce ağladım bağırdım çağırdım uyudum uyandım nefes alamadım. Günlerce ara ara içimdeki acıyı ona mesaj attım tek bir cevap bile vermedi. Çünkü onun düşüncesince daha fazla uzamamalıydı bu durum ve ben ondan nefret etmeliydim kendimi ondan kurtarmalıydım. Son konuşmamızdada hep öyle diyordu. Kurtar kendini benden diye. Tabi onca yalandan sonra kurtulmamı istemeside büyük bir ilginçlik değil mi ?Sonra acımı içimde tek başıma yaşamaya devam ettim…Nenbir sesini duymuştum nede bir konuşmasını. Hep düşündüm acaba ne olmuştuda bana bunlari yaşatma gereği duymuştu. Hadi en başında yalan soyledin sonra niye devam etmiştimin. Çekip kenara bana herseyi niye anlatmadı diye deliriyordum resmen aklımdaki sorulardan. Tanıdığı kişiyle ara ara dertleşiyordum. Bana sürekli seni hu kadar seven adam senin sesini duymadan nasıl yaşar bu ışte başka bi iş var diye düşünüyordu. Ama nenolursa olsun somut gerçekler ortadaydı. Koskoca 2 yılım yalandı...
Aradan 2 ay geçti. Tam herşeye kendimi alıştırmıştımki 14 şubatta bir acı gerçekle karşılaştım. Adam sevgili yapmış. Ve bunu heryerde paylaşmış. Tabi benimde haberim olmuş oldu gelip bana söylediler doğal olarak. İşin komiği biz 2 yıl boyunca birlikteyken adam instagramına 1 fotoğrafımızı atmamışken 2 ay içinde hangi ara sevgili yapıp bu kadar aşık olup birde boy boy fotoğraflar atmıştı acaba. İçimin ne kadar acıdığını anlatmama gerek yok sanırım. Hala kabul edemediğim tonlarca şey var. Sevgilisi olduğunu öğrenmeden önce bana bunu niye yaptı diye aklımda bintane cevap bulamadığım soru varken sevgilisini öğrendiğimden beri anladımki ben sadece kendi kendime yapıyormuşum. Gerçi bunca yalan söyleyen bir adam bu kadar zamanda sevgili yapmış olmasına niçin şaşırıyorum hiçbir fikrim yok gerçekten. Şuan ne yerdeyim ne gökte. Saçma sapan duygular içerisinde hala acıyla yaşamaya çalışıyorum. Ama yaşadığım acı bambaşka bir şey. Tamamen bu kadar kandırılmış olmak 2 yılımı verdiğim insan tarafından bu denli kandırılmak işte bunlardan dolayı aklım almıyor ve gerçekten nefes alamıyorum. Bu yazıyı buraya niye yazıyorum yani okurken sıkılırmısınız yoksa saçmaladığımı mı düşünürsünüz inanın bilmiyorum. Ama bunca acının içinde kalan bir kişi olaraktan hala ve hala sorguluyorum. Bu kadar iyi beni seven asla yalanı olmayan gözümün içine bakan adam bana bunları yaşattıysa ben bundan sonra kime nasıl güvenicem. Aldığım en büyük darbe sanırım Güven… Yani benim herşeye olan güvenimi bitirdi. Ben öylece bu acı sorularla olaylarla yaşıyorken o hayatına bir sevgili katıp devam etmesi o kadar acıki… Hala onu sevip sevmediğimi soranlar olucaksa eğer söyliyeyim hemen acı bir şekilde hala çok seviyorum.Ama onu değil. Ona olan sevgimi bunca yaşanılan muhteşem günlerimizi seviyorum. Bana yaptığı yalanlarından sonra sevebileceğim tek şey benim ona karşı olan yalansız dolansız tek bir yalanım olmadan verdiğim koskoca 2 yılımdır. Düşünsenize ayrılırken bile ağlaya ağlaya beni sevdiğini söyleyen adam onca yalanına rağmen günlerce acaba bana açıklayamadığı bir durumumu varki bu adam bana bunları yaşattı diye bile düşündüm. Ve küçük bir dipnot daha benden yıllar önce çok çok severek ayrıldığı bir kızın olduğunu anlatmıştı. Ve ayrıldıktan çok sonra kızın bir kazada vefat ettiğini söylemişti. Öğrendimki oda yalanmış. Kız sapasağlam yaşıyormuş yani. (Yaşıyor olmasına çok sevindim çünkü kız için inanılmaz üzülmüştüm iyikide yaşıyor ve sonuçta kendisini bunca yalan söyleyen bir insandan yillaar önce kurtarmış ) Nasıl bir yalanların içinde yaşadığımı bir daha düşünüyorumda cidden inanamiyorum. Ve şuan bunca acıları nasıl atlatıcam tek derdim bu. Hayatınızda hiç yalan olmadan mutlulukla yaşamanız dileğiyle. Hoşçakalın…

Insanlar kendi kendine drama yaratiyor resmen. Bir adam bir kiza bunu neden yapar ya? Valla rahatsiz insan cok. Biri bana yanassa TC sini, ikametgahini, adli sicil ve sgk dokumanini isteyecegim artik. E guzel kardesim hic mi is yerine gitmedin, gecmedin? O kadar mi iyi oyuncuydu? Sizden askiniz haricinde menfaati var miydi? Para vb.

hikayeni erinmeden okudum cok agir serefsizlik yapmis, Allah sana sabir versin :/ belki seninle ayrilmayi o kiz yüzünden istedi, yoksa 2 aylik oldugundan bu kadar da emin olma derim

Okiz. Yuzunden yada degil diye dusunemem bu kadar yalanindan sonra o dogru olmus yalan olmus ne değişirki

Insanlar kendi kendine drama yaratiyor resmen. Bir adam bir kiza bunu neden yapar ya? Valla rahatsiz insan cok. Biri bana yanassa TC sini, ikametgahini, adli sicil ve sgk dokumanini isteyecegim artik. E guzel kardesim hic mi is yerine gitmedin, gecmedin? O kadar mi iyi oyuncuydu? Sizden askiniz haricinde menfaati var miydi? Para vb.

Ayri sehirlerde yasiyorduk o burada yazlikci ama surekli sulalesine kadar gorusen bi insanim. Isin garibi adam hic yalan solememiadir bana. Yani hic yanlisi vs olmadi.Degil cikar aksineee bana surekli maddi olarak yardimci olmaya calisan biriydi. Ben almayacagimi bildiginden cantama vs atardi bazen ben gormeden. Yani cikar vs asla olmadi. Aglaya aglaya ayrildi benden neden nasil nicin bu duruma dustuk inan hicbi fikrim yok dedigi tek sey jurtar kendini benden baskasi yok

Sonunu okudum . Çünkü çok uzun . sanırım adam seni baya baya kandırmış. Bir an önce unutmaya ve düşünmemeye bak . Bırak kendi pisliğinde boğulsun .

Senin daha çabuk ondan kopman için o kızı kullanıyor da olabilir. Hastalığı ölümcül bişeyse tabi.
Ya da haklısın bu kadar yalancı bi insan için olaylara iyi niyetli açıklama düşünmek gereksiz.

Senin daha çabuk ondan kopman için o kızı kullanıyor da olabilir. Hastalığı ölümcül bişeyse tabi.
Ya da haklısın bu kadar yalancı bi insan için olaylara iyi niyetli açıklama düşünmek gereksiz.

Ölümcül değil. Genetik kalitsal bi hastaligi var yani omur boyu bu hastalikla yasayacak. Ama ben herseyi kabul etmisdim. Rabbimin verdigi bi hastalik icin ben ne diyebilirim ki . ve hepde o konuda yanindaydim zaten. Kullaniyor kullanmiyor bisey diyemiyorum ama bana bu yapdiklarinin hesabini diger tarafda nasil verecek bilemiyorum

Bence farklı bi acıdan bakmak gerekio önce calışmasamda beni severmi diye herade yalan söylemiş sana uzatmışta baya sonra aşık oldu sana sonra kendini sana layık görmedi blkide kendince kötü huylarını fon vardı seni gerçekten sevdiği için de ayrılmış olablr hemen sevgili yapmada senin ondan vazgeçmem için
çok değişik bi hikaye ama galiba iyi bişy yapmak istemiş sonunda seni kendinden kurtarmış böyle düşünen insanlar var gerçekten sevnce değil çok sevip terkeden var

Baştan sona kadar okudum. Ne kadar şerefsiz biriymis. Sizin icin cok uzuldum. O kizla 2 ay sonra degil cok onceden tanismis ve sevgili olmus. Sonra da sizden kurtulmak icin ayrilalim demis ve 3 hafta filan arkadas gibi konusmussunuz. ALLAH sabr versin size ...

Buna biraz benzer bisey de ben yaşadim. Bi gun komsumun kuzeni aradi beni. Gunlerce rahatsiz etti, hep hayr dedim. Zaten komsuma da ilk basta o cocukla olmaz demistim ama cocuk yine de aramisti beni. Neyse, en sonda arkadas gibi 1-2 hafta konustum, tanimak amacli. Bana unlu bir televizyon kanalinda, cok iyi bi isde calistigini soylemisti. Bu 1-2 haftada cocuga hic kanim isinamadi, net bir sekilde hayr dedim. Hayr dedikten sonra yine beni aramalar filan, acmiyodum. Bu olayin ustunden 2-3 hafta gecmisti, hatta belki daha az. Bi gun eski komsularimi gormeye gittim, o komsumu da kapida gordum, elinde resimler vardi. Kiz bana resimleri gosterdi, bak kuzenim evlenmis, karisi nasil da cirkin biri diye anlatti. Dondum kaldim yerimde))) Ha bi de tv kanalinda filan Çalismiyormus, ev tamiriyle mesgulmus. İyi ki, cocukla sevgili olmadigima sevinmistim ...

Bir sabah uyandım tum hayatımı bağladığım herseyin yalan a bağlı olduğunu öğrendim ağır depresyon geçirdim sonra isime sarıldım derslerime sarıldım o dönem isim vardi ondan çıkmıştım keske cikmasaymisim

Kalın punto yazıları okuduktan sonra normal yazılar çok ince geliyor gözüme. Bu neydi kız? İllüzyon mu yaptın bize? :confused:

X