­čÄłBir salavat ve fatiha ba─č─▒┼člar m─▒s─▒n─▒z niyetimizin kabul├╝ i├žin?­čÄł10.000 inna fetahne leke fethan m├╝biyna okudum kardesimin bekledigimiz i┼č haberi

Diloss1

­čŚŁ­čĽŐ­ččĺź
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Eyl├╝l 2020
619
746
Merhaba arkada┼člar sonunda tamamlayabildim okumami araya regl falan girmi┼čti neyse kardesimin bekledi─čimiz i┼č durumu olumlu sonu├žlanmasi niyetiyle okudum. Bu ayet Fetih s├╝resinin ilk ayeti. Birkac yerde g├Ârm├╝┼čt├╝m bu ┼čekilde yap─▒labildi─čini. Cuma 2 rekat namaz kilip 7 tevbe isti─čfar duasi salavat okuyup baslayarak bir daha ki cumaya kadar diye. Yapmak istedim. Insallah kabul olur. Kimin duasinin kabul olacagi hic belli olmaz. Allah rizasi icin okur musunuz? Dua gruplar─▒nda g├Ârd├╝─č├╝m bildirimde ismi olan arkada┼člardan rastgele etiketliyorum. ┼×imdiden Allah raz─▒ olsun okuyanlardan­čĄŚ
M Morlale8 Morrmeneksee Morrmeneksee burcusami burcusami Nayro Nayro Ssevincli Ssevincli Nefes0858 Nefes0858 Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Merve Merve Mavi askkk Mavi askkk namaste21 namaste21 C Chuck24681012 A Ada-anne R rana20 Umut_2019 Umut_2019 mavikelebek34 mavikelebek34 goah goah Tospaagtd Tospaagtd
B Buluts34 Harlofia Harlofia Feslegen Feslegen
Perfect Match Perfect Match Mintimint Mintimint N u r N u r

Son d├╝zenleme:

Nefes0858

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Nisan 2021
1.730
2.702
36
1 salavat ve 1 fatiha okudum can─▒m Rabbim kabul etsin in┼čallah karde┼čin i├žin hay─▒rl─▒s─▒ olsun ­čĄ▓­čśŐ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 25-05-2022

Hamileli─čimin 15. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 175 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin geli┼čiminin bu noktas─▒nda bacak ve ayaklar─▒nda dikkat cekici bir hareketlilik vard─▒r. Tekme atabilir, ayaklar─▒n─▒ i├že d─▒┼ča d├Ând├╝rebilir. ├ľn├╝m├╝zdeki 3-4 hafta i├žinde alt kar─▒n, kal├ža, uyluk ve g├Â─č├╝slerinizde h─▒zl─▒ gerilme sebebiyle ├žatlaklar g├Âr├╝lebilir. ├çatlaklar ilk ba┼člarda k─▒rm─▒z─▒ms─▒ veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda g├╝m├╝┼č-beyaz renge d├Ân├╝┼č├╝r.Baz─▒ kad─▒nlar hamilelik s─▒ras─▒nda karpal t├╝nel sendromu ya┼čarlar. E─čer ellerinizde ve bileklerinizde kas a─čr─▒lar─▒ ya┼čarsan─▒z doktorunuzla konu┼čun.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 74 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 87 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

burcusami

Cennet Ku┼čum Elifim, Icimde B├╝y├╝yen Minik Oglum
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Kas─▒m 2015
9.563
12.206
32
Okudum Rabbim kabul etsin in┼čallah

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileli─čimin 29. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 77 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin g├Âzleri art─▒k g├Âz yuvalar─▒nda hareket edebiliyor. Kas─▒lmalar ba┼člad─▒─č─▒nda ve hangi durumda doktorunuzu arayaca─č─▒n─▒z─▒ doktorunuzla kararla┼čt─▒r─▒n. Ayr─▒ca bebe─činiz erkek ise do─čumda s├╝nnet se├žene─čini d├╝┼č├╝nebilirsiniz. Di─čer k├╝lt├╝rlerde do─čum : Bir ├žok k├╝lt├╝rde emziren anneler ile ili┼čkiye girmek tabudur.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1300 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 38.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

bugungunlerdenguzellik

­čîŞň╝ÇŔŐ▒ń║ćŃÇé20.08.20 ­čÉú ­čîŞ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
3 Aral─▒k 2019
2.360
8.567
1 salavat, 1 fatiha okudum. Allah kabul etsin. ­čîŞ

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 468 g├╝n ge├žti.

Tospaagtd

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2016
2.165
2.740
Merhaba arkada┼člar sonunda tamamlayabildim okumami araya regl falan girmi┼čti neyse kardesimin bekledi─čimiz i┼č durumu olumlu sonu├žlanmasi niyetiyle okudum. Bu ayet Fetih s├╝resinin ilk ayeti. Birkac yerde g├Ârm├╝┼čt├╝m bu ┼čekilde yap─▒labildi─čini. Cuma 2 rekat namaz kilip 7 tevbe isti─čfar duasi salavat okuyup baslayarak bir daha ki cumaya kadar diye. Yapmak istedim. Insallah kabul olur. Kimin duasinin kabul olacagi hic belli olmaz. Allah rizasi icin okur musunuz? Dua gruplar─▒nda g├Ârd├╝─č├╝m bildirimde ismi olan arkada┼člardan rastgele etiketliyorum. ┼×imdiden Allah raz─▒ olsun okuyanlardan­čĄŚ
M Morlale8 Morrmeneksee Morrmeneksee burcusami burcusami Nayro Nayro Ssevincli Ssevincli Nefes0858 Nefes0858 Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Merve Merve Mavi askkk Mavi askkk namaste21 namaste21 C Chuck24681012 A Ada-anne R rana20 Umut_2019 Umut_2019 mavikelebek34 mavikelebek34 goah goah Tospaagtd Tospaagtd
Okudum Can─▒m rabbim hay─▒rl─▒s─▒yla olumlu sonu├žland─▒rs─▒n in┼čaallah ­čÖĆ Diloss1 Diloss1

Morrmeneksee

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Temmuz 2018
7.453
14.225
Okudum can─▒m─▒n ─▒c─▒ Allah kabul etsin ÔŁĄ´ŞĆ