Bir sorun olabilir mi?

EymenMeyraa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
92
-156
31
Arkadaşlar ben evlendim iki ay içinde hamile kaldım bir oğlum var çok şükür fakat sonrasında korunmayı bıraktık ama her seferinde hamile oldum sanıyorum ama olmuyorum aslında öyle bi niyetim çok yok Rabbim kız versin diye dua ediyorum ama sorun olsa başta hemen hamile kalamazdım diyorum e sorun yoksa iki senedir korunmuyorum neden hamile kalmadım sizin hiç başınıza geldi mi?

Kaç yaşındasınız? Hamileliğinizin üzerinden ne kadar zaman geçti?

Arkadaşlar ben evlendim iki ay içinde hamile kaldım bir oğlum var çok şükür fakat sonrasında korunmayı bıraktık ama her seferinde hamile oldum sanıyorum ama olmuyorum aslında öyle bi niyetim çok yok Rabbim kız versin diye dua ediyorum ama sorun olsa başta hemen hamile kalamazdım diyorum e sorun yoksa iki senedir korunmuyorum neden hamile kalmadım sizin hiç başınıza geldi mi?
Ben de ilk evlendigime 10 ay sonra kaldım kızıma hamile ..bir yıldır ikinciyi istiyoruz bu sürede iki gebelik geçirdim bende biri düşük oldu diğeri 10 haftalikti kalbi durdu iki gebeliğin arası aşağı yukarı 6 ayı buldu...yani kisiden kişiye değişir aslında olabilir tabi..stres yapmayın bence rabbim hayırlısını ve sagliklisini versin

Yok yapmadım ama telefonumdaki programdan bakıyorum o doğruysa diğer türlü test şeklinde yapmadım
Doğru çıkmayabilir uygulamadan uygulamaya bile değişiyor. Bence testle bi takip etmeyi deneyin inşaallah olur ☺

Peki

planlamalar doğru mu cinsiyet planlamaları
Bilimsel yönden planlamaların herhangi bir doğruluğu yok diye biliyorum canım. Ama bir makalede şöyle bir şey okumuştum; sık ilişkide y kromozomu sayısı azaldığı için kız olma ihtimali yükseliyor diye. Tabi bu da çok düşük korelasyon katsayısına sahipti.
Tamamen Allah’a bırak canım. Yeter ki sağlıklı olsun ☺️

X