Rüya Yorumları Bir tanıdığımızın rüyası, rica etsem yorumlar mısınız? 😇

fairymoon

Memento mori 🌛🧚🏻‍♀️🌞
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2018
343
194
28
Merhaba. Rica etsem tanıdığım birinin rüyasını yorumlayabilir misiniz?
Bu rüyayı 20 sene önce görmüş bu kişi. Bu arada, tanıdığımız kadın gene.
Oldukları şehirden başka bir şehire taşınmadan evvel görmüş bu rüyayı. Çok sevdiği, ama hiç kavuşamadığı biri varmış hayatında, bu tanıdığımın.
Rüyasında, ilk başta, akşam karanlığında, bu kavuşamadığı kişiyi görüyor, siyahlar içinde; üzgün bir şekilde, oturduğu evin karşısında duruyormuş. Sadece eve bakıyormuş.
Sonrasında ise, yani rüyasının ikinci kısmında, o kişiyi evin içinde ve loş ışıklı bir odada görmüş. Üzerinde atlet varmış o kişinin. Ve bu tanıdığımız, o kişi ile yanyana oturuyorlarmış rüyasında. Aralarında hiç bir konuşma geçmemiş rüyadayken ama...
Acaba manası nedir? Çok rica etti sormamı. Cevaplarsanız çok sevinirim, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Eskiden çok çok sevip kavuşamadığı kisi ile ruhları rüyasında buluşmuş,kurcalamasın fazla hayatında mutlu olsun saygılar
Ya anlıyomsn bu işlerden ? 😂 bende rüyamda Hamile oldugumu gördüm elimde ultrsn kagidi vardı kuzenlerime haber veriyodum sonra uyandım 😂 bebek istiyoruz ama hic takmiyorm gelişi güzel deniyoruz takmyrm da o kadar kafama. Ama rüyadan snra etkisinde kaldım erkek oldgnu gördm 🤲

Ya anlıyomsn bu işlerden ? 😂 bende rüyamda Hamile oldugumu gördüm elimde ultrsn kagidi vardı kuzenlerime haber veriyodum sonra uyandım 😂 bebek istiyoruz ama hic takmiyorm gelişi güzel deniyoruz takmyrm da o kadar kafama. Ama rüyadan snra etkisinde kaldım erkek oldgnu gördm 🤲
Ana ana seni sececegim ama beni bi sal diyor demek mesaj yolluyor sana hahahha

X