Bir tarafda hasta bir babam, diğer tarafda ilgisiz nışanlım yardım ediiin :(

çok garip bir mesaj ya ... tamam çok insanla karşılaşmış olabiliesin ama babası hasta olan bi insana babanın 1 sene sonra yaşaması % 5 te denmez arkadaş ... hastanın gidişatını tedavi ve iyileşme oranını lütfen bırakın doktorları söylesin .... Rabbim babacığına şifa versin arkadaşım çok geçmiş olsun
Söylese ne olur onun için nişanlısı çok önemli çünki çokkk seviyor,onun için mutfak yaptırıyor mobilya alıyor,BABA yı ne yapsın

çok garip bir mesaj ya ... tamam çok insanla karşılaşmış olabiliesin ama babası hasta olan bi insana babanın 1 sene sonra yaşaması % 5 te denmez arkadaş ... hastanın gidişatını tedavi ve iyileşme oranını lütfen bırakın doktorları söylesin .... Rabbim babacığına şifa versin arkadaşım çok geçmiş olsun

Konu sahibinin o mesaja uzulup ahh babacim vah babacim diye agladigini sanmıyorum, umursamamistir bile, 9bin eurolik mutfağın derdinde kendisi su an.m.
Hem şimdi daha iyi anladim da eger ben karsimdakine cesaret vermezsem, karsimdaki de beni uzme cesareti gosteremez...

Güzel kardeşim psikolojin mi bozuk senin? Ettiğin lafa, düşündüğün şeye bak. Siparişler iptal edilir parası geri alınır. Hayatının bir mutfak kadar değeri yok mu? İyi düşün. Evlilik evcilik değil bak.

Hiç kafam karışık deme. Daha gençsin. Altı üstü bir nişan. At gitsin. Çekilmez bu aile. Gençliğin solar inan.

kusura bakmayın da bütün suç sizde.babanızın hastaneye kaldırıldığını duymuşsunuz,hala" yok bekledim ki nişanlım götürsün,yok kaynanam böyle dedi,yok trene brakmadı" diye bahaneler sıralıyorsunuz.atlayın bir taksiye doğru babanızın yanına gidin.
haa sizin gitmeye gönlünüz yok da nişanlınız ve ailesini bahane ediyorsanız,kayınvalideniz bu samimiyetsizliğinizi anlayıp, size ona göre davranıyordur.
babanızın hastalığına gelene kadar,mektup,ev,kaynana konuları daha öncelikliymiş gibi,uzunca bir paragraf onlardan bahsetmişsiniz.böyle bir durumda bile hala bunları düşünebiliyorsanız,siz önce kendi vicdanınızı bir sorgulayın derim.

ayrıca bu kadar masraf yapılmış,tabi ki ayrılmayın.hem seviyorsunuz da...değil mi?:KK12:
aynen bencede yani bas git kimsenin keyfini bekleyememe ayrıcaa
kaynanan babanı aramıs senin neyin var ölcen mi der gibi dedin baban o sırada kaynanana nasıl demedi sen ne bicim insnasın be kadın vermiyorum sana kızımı deyıp sana gel kızım seni bekliyorum demedi kusura bakma ne sende nede ailende cesaret yok

haa bu arada aynı mevzu bızım bı tanıdgı oldu kızın evi döseniyo arkadas gitmis demis neden üzgünsün falan iste demis anlasamıyoruz ayrılın oda demis
iste ev kuruldu esyalar alındı nasıl ayrılıyım falan demis neyse evlendiler
3 ay sonra bosandılar bide adam uyanık cıktı gece eve gelmemeler tüm takılarını almıs kızn dız dızlık kaldı bosa namusu gitti bide takılarınıda alamadı basındna nikah gectı adam aldı hevesıni postaladı

X