Biraz fıstık kabuğu biraz sim:)

evrim2008

Sabırlıyım,bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
Çiçek şeklinde olan kabuklardan fıstık kabuklarından,diğeri yine kabuklardan,terlik şeklinde olanda hani et alınca etin altındaki kap (köpük gibi ) birazda sim ve vernik...

Eklentiler

• $Buzdolabı süsleri.jpg
    $Buzdolabı süsleri.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 711

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2963 gün geçti.

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
3.183
0
42
attachment.php

evrimcim ellerine sağlık
sormak istediğim bir kaç yer var
1- mor çiçeği yaparken o fıstık kabuklarını nasıl bu kadar muntazam tutabildin, bir puf noktası varmı? bide ortasına sabitlemek için ne kullandın
2- diğer çiçeği hangi kabuklarla yaptığını cözemedim

ahsen76

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
238
0
44
çok değişik bir fikir harikasın canım.................zemuszemusçok şık olmuşlar.........hayırlı ramazanlar olsun.....................

evrim2008

Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
attachment.php

evrimcim ellerine sağlık
sormak istediğim bir kaç yer var
1- mor çiçeği yaparken o fıstık kabuklarını nasıl bu kadar muntazam tutabildin, bir puf noktası varmı? bide ortasına sabitlemek için ne kullandın
2- diğer çiçeği hangi kabuklarla yaptığını cözemedim[/QUO

1-Önce yuvarlak bir karton kesiyorsun sonra silikonla tek tek yapıştırıyorsun sonrada tohumlarıda ortada kalan boş yere yapıştırıyorsun annem toplamıştı mor çiçeğin kabuklarını tam olarak ne bilmiyorum...
2-Her türlü kabuktan yapılabilir onlar fıstık kabukları,kozalak dallarındanda yapabilirsin,badem kabuklarından,kuru çiçekler var koku veriyor onlardanda yapabilirsin seçenek çok...Vernikliyorsun sonra kurumadan sim bu kadar...İyi havalandırmak lazım yoksa kötü kokuyor.

Teşekkür ederim canım

evrim2008

Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
çok değişik bir fikir harikasın canım.................zemuszemusçok şık olmuşlar.........hayırlı ramazanlar olsun.....................

Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim:kedi:Sanada tüm kadınlar kulübüne hayırlı olsun ramazan...

delimelek2170

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
970
122
ellerine saglik canim,benimde hosuma gitti,hemde cok..opuyorumnanaktanama bende tam anlamadim nasil yapdigini.resimlerle anlata bilirsen cok sevinirim.

busejik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
2.102
0
off gerçekten bunlar harika..fıstık kabugundan oldugunu yazmasanız valla anlasılmayacak..ellerinize sağlık kaydirigubbakcemile5