Biraz uzun ama okuyup Ne yapmaliyim nolur akil fikir verin

Denizzzz159

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
209
-6
30
Arkadaşlar merhaba.
6 aylık evliyim evlendiğimden evliliğimde sürekli sorunlar var ve kavgalar.
Eşim bana sürekli yalan söylüyormuş ben fark ediyordum yinede inanmis gibi yapiyordum gecen eve ickili geldi icmedim diye yeminler etti ve telefonunu kurcalayim dedim idaaya yani kumara 12 miluar para yatirmis bir gunde ailesiyle konustum orada bana soyleidigi herseyin yalan oldugunu anladim ailesinin bildigi seyleri bana hep yalan olarak soylemis
Ne yapmalim artik canima tak etti kufurler hirpalamalar hakaretler asalamalar bir kac kerede vurdu arkadasiyla konusmalrinida yakaladim arabistana gidicem orda calisicam yazmis ne yapmaya calisiyo.
450 milyara yakin borcu var hep paralarini bileziklerimi kumara yatirmis demekki cnku odenmiyo hep artiyo borc.

Arkadaşlar merhaba.
Eşim bana sürekli yalan söylüyormuş ben fark ediyordum yinede inanmis gibi yapiyordum gecen eve ickili geldi icmedim diye yeminler etti ve telefonunu kurcalayim dedim idaaya yani kumara 12 miluar para yatirmis bir gunde ailesiyle konustum orada bana soyleidigi herseyin yalan oldugunu anladim ailesinin bildigi seyleri bana hep yalan olarak soylemis
Ne yapmalim artik canima tak etti kufurler hirpalamalar hakaretler asalamalar bir kac kerede vurdu arkadasiyla konusmalrinida yakaladim arabistana gidicem orda calisicam yazmis ne yapmaya calisiyo.
450 milyara yakin borcu var hep paralarini bileziklerimi kumara yatirmis demekki cnku odenmiyo hep artiyo borc.
Bu iş toparlanmaz konu sahibi, adamı nereden düzeltmeye çalışsan elinde kalır çünkü.
Lütfen daha her şeyin başındayken derhal ailene anlat ve boşanıp kurtul.

Ayrılıp kurtulun yoksa başınız çok ağrır. Bu adam bir de kaçar gider. Sonra sizin başınıza toplanır alacaklılar, demedi demeyin.

İşi, vasfı maaşı nedir?
10 bin bile alsa 450binlik borcu ödemek için uzuuuuuuun bir zaman çalışması çabalaması gerekir.
Hadi hakeden biri olsa destek olursun, birlikte kısarsınız ödemeye çalışırsınız ama adam bildiğin yalancı.
Yalancının ne yapmak istediğinin bir önemi var mı sence?
Canın değersizse otur bekle ama kendine saygın varsa yolları ayırmalısın.
Zira yalan söyleyen insandan oldum olası tiksinirim, bile bile beni aptal yerine koyuyor gibi hissederim.

İşi, vasfı maaşı nedir?
10 bin bile alsa 450binlik borcu ödemek için uzuuuuuuun bir zaman çalışması çabalaması gerekir.
Hadi hakeden biri olsa destek olursun, birlikte kısarsınız ödemeye çalışırsınız ama adam bildiğin yalancı.
Yalancının ne yapmak istediğinin bir önemi var mı sence?
Canın değersizse otur bekle ama kendine saygın varsa yolları ayırmalısın.
Zira yalan söyleyen insandan oldum olası tiksinirim, bile bile beni aptal yerine koyuyor gibi hissederim.
Oyle zaten

Arkadaşlar merhaba.

bu borç ne borcu

kumar borcu mu

başka borcu ödemek için mi iddiaya başlamış

büyük konuşmayalım da 20 yıllık evlilikte önüme 450 milyar borç gelse hey sen hayırdır derim 6 aylık evlilikte güle güle denmeli

Bacım sen boşanmanın b sini bile düşünmüyorsun ama bu adam arabistana giderse seni boşanmaktan beter eder . Işin kötüsü boşamaz işte, hazır kurtuluşun varken ,yol yakınken boşanmayı düşünmez misin ? 6 ayda dayak , hakaret, yalan dolan , kumar , boyundan büyük borç. Düzelir umuduyla insan şu rezil hayatı çekmez ya hu.

X