Birden kararan hayatim

Böyle bi adamla defalarca beraber olmak offff neden ya neden sen de insansız niye kendini küçüktüyorsun

Ahlak zabıtası sevgilin yüzünden mi intiharı dusunup depresyona girdin seni gerçekten sevseydi umrunda olmazdı kan kızlık falan bırak cehenneme kadar yolu var.

Özür dilerim de inandiramadiginiz için mi depresyondasiniz yoksa sevgilinizle birliktelik yaşadığınız için mi.? Anlayamadım orasını. Onun dışında doktora gitmeden nasıl hemen belli olmadığına karar verebiliyorsunuz?

Özür dilerim de inandiramadiginiz için mi depresyondasiniz yoksa sevgilinizle birliktelik yaşadığınız için mi.? Anlayamadım orasını. Onun dışında doktora gitmeden nasıl hemen belli olmadığına karar verebiliyorsunuz?

İkisi içinde ama inandiramadgm için en çokta , doktor bi hafta içinde falan gidilseydi anlasilirmis jlk defa ilişkiye girdigim ama 1 ayı geçti ustelik 1 hafta boyu ilişkiye girdik yinede nolursa olsun gidicem ama sanirm en fazla esnektir dicekler bilmiyorm ilk oldgu ortaya çıkması imkânsız gbi oldu

İkisi içinde ama inandiramadgm için en çokta , doktor bi hafta içinde falan gidilseydi anlasilirmis jlk defa ilişkiye girdigim ama 1 ayı geçti ustelik 1 hafta boyu ilişkiye girdik yinede nolursa olsun gidicem ama sanirm en fazla esnektir dicekler bilmiyorm ilk oldgu ortaya çıkması imkânsız gbi oldu
Size inanmayan bir insanla neden berabersiniz? Onu da gectim kendinize hiç mi değer vermiyorsunuz? Kimseye hiç birşeyi kanıtlamak zorunda değilsiniz. Yazık etmeyin kendinize..

Keşke kızlar keşke o an direk doktora gidelm deseydm ama tam olarak inanmadığını düşünmemiştim o an keşke aptal kafam böyle bi şey oldu madem git doktra onu da yapmadm gururum kırıldı ben böyle uzak duruncada ilk erkegn ben olsaydım böyle yapmazdn diyor aciklayncada inanıyorum diyor ama kavgamizda böyle oluyo. iki damla kan ama çok kötü bi bunalıma girdim ben bunu aşık oldgm insanla yaşamak istedm yasadm ama sonuç böyle oldu darmadağın oldum
haklisin bu yasta normal hissettiklerin. sen de subu de ona bence... ben cok kisiyle bisey yasasaydim ( yazdigim seyden utaniyorum ama nese yazicam tobe tobe ) seninle beraber olurken de bir sekilde kan gelmesini saglardim adetken birlikte olurdum. yada sevisir ama o noktada dur derdim. sen benim onurumu kirdigin icin senden uzaklastim yoksa tam tersi sana yapisirdim de. millet bekaretini kaybetmeden her halti yiyor kirmizi kusakla prensesler gibi de evleniyor hangi devirdeyiz defol git amele de bitti bundan sana bisey olmaz bunu da unutma. bir daha da olgunlasmadan kimseyle beraber olma bence. sen hazir degilsin ruhsal olarak. herkese sen 1 sin sen 2 sin diye anlatilmaz. anlayacak adam senin opusmenden anlar cinsel gormus gecirmisligini. karsindaki de cocuk sen de. ... o beyindeki biri de seninle evlenmez bu saatten sonra. ona felegin cemberinden gecmis ama saf rolu oynayan lazim. nokta

Ya böyle yaptığı için canım yanıyor cevap bile vermek istemiyorm arama falan diyorm ozamanda ilk erkegn ben olsam böyle davranmazdin ben en az 6-7. Erkeginimdir senin dedi uzak dursam böyle oluyor yakın dursam aynı kötü laflar benmde hatalarm oldu ama ben onunla bunu yasadm bundan daha önemli olan bi şey yokki ailemle bile tanıştırdım:KK43: bu arada kimligim gizli değil mi kizlar
Ve sana böyle davranan adamla hala birlikte olmak istiyosun tatlım lütfen kendine saygı duy ve bu adamdan koşarak uzaklaş , seni seven ve saygı duyan biri mutlaka karşına çıkıcak

İki damla kan görmek istiyorsa bileklerini kessin pislik !
Ve sen hiç mi değer vermiyorsun kendine intiharı düşünüyorsun

X