Birinden hoşlanınca yapılacaklar

Mcl89

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
210
66
İyi günler arkadaşlar.Ben küçüklüğümden beri çekingen, utangaç bir kızdım.Sosyal fobimde var.Evlenicek yaşa geldim. Halada değişmedim.Ailem oldukça muhafazakardı.Hep helallik selamlık tarzı bir yaşantıda yetiştim.Bununda etkisi olduğunu düşünüyorum.Bide bizdeki genetik biraz ailecek özgüvensiz , sessiz , çekingen insanlarız.Derken üniversiteyi bitirdim .Üniversitede bana adım atmaya çalışan , sürekli bana bakan bir çocuk vardı.Bende etkileniyordum açıkcası ama gerek yaşantım , gerek çekingen bir kız olmam hasebiyle hep karşı tarafın adım atmasını , yazmasını vs bekledim.İnstagramdan beni eklemişti.Napmam gerekiyordu fotosunu falanmı beğenmem gerekiyordu ? 😄Oda benden bir ışık göremeyince umudunu kesti sanırım bir etkileşim olmadı.Tekrar bu tarz şeyler yaşamamam için size şunu sorucam.Hoşlandığinız bir insana nasıl davranırsınız? Size adım atmaya çalışan bir insana tepkiniz ne olur?Bu ilişkiler nasıl başlar , devam eder? Daha önce hiç flörtüm olmadigi icin bu tarz konuları merak ediyorum açikcasi.Bu arada herkez disardan soğuk durdugumu , çekingen durdugumu , odun gibi durdugumu söyler.Ama bir iki muhabbet edince samimileşebiliyorum .Herkez aaa çok farklıymışsın çok tatlıymıssin diyor tanıyinca .Büyuk bir degişime girmek istiyorum.Lütfen içinde bulunduğum durumuda göz önüne getirerek tavsiyelerinizi söyleyin.Bu ilişkiler nasıl başlar nasıl devam eder.

Hoşlanan adam adım atsın bir zahmet. Bilmiyorum ben çekingen, utangaç asla değilimdir öyle her şeyi erkek yapsin diye de beklemem ama özel olarak ilk başta adamin gelmesini beklerim cunku erkek yeterince hoşlanmişsa(beğenmişse) asla denemeden peşini birakmiyor. Çok isteyen bir şekilde yaklaşir bence.

Hoşlanan adam adım atsın bir zahmet. Bilmiyorum ben çekingen, utangaç asla değilimdir öyle her şeyi erkek yapsin diye de beklemem ama özel olarak ilk başta adamin gelmesini beklerim cunku erkek yeterince hoşlanmişsa(beğenmişse) asla denemeden peşini birakmiyor. Çok isteyen bir şekilde yaklaşir bence.
Peki size o ilk adımı nasıl atmıstı daha önce sizden hoşlanan biri olduysa.Nasil başlatıyorlar mesela?instagramdan yazarakmı numaranızı isteyerekmi nasıl oluyor

Şimdi bunun bir formulu yok..
Her insan,sevgisini yahut ilgisini farklı şekillerde belli eder..
Yani o tarzı beğenip beğenmemek sana kalmış.
Burada şunu yap desek bile yapmacık duracak senin üzerinde.
En iyisi yaşayarak tecrübe etmen derim.

Peki size o ilk adımı nasıl atmıstı daha önce sizden hoşlanan biri olduysa.Nasil başlatıyorlar mesela?instagramdan yazarakmı numaranızı isteyerekmi nasıl oluyor

Ekleyen kişi sohbeti başlatmali. O sizi ekledikten sonra illa sizin fotograf beğenmeniz gerekmez. Ekleyen kendisi, bir Merhaba yazabilir ilgileniyorsa.

Dışarida da ayni şekilde tanişmak istiyen ya direkt kendisi gelip tanişmak isterdi ya da varsa ortak arkadas vs devreye sokup ayni ortamda olmaya calisip orada sohbet başlatirdi ya da bir sekilde bulup eklediyse kendisi Merhaba diyip tanişma başlatirdi.

Peki size o ilk adımı nasıl atmıstı daha önce sizden hoşlanan biri olduysa.Nasil başlatıyorlar mesela?instagramdan yazarakmı numaranızı isteyerekmi nasıl

Ekleyen kişi sohbeti başlatmali. O sizi ekledikten sonra illa sizin fotograf beğenmeniz gerekmez. Ekleyen kendisi, bir Merhaba yazabilir ilgileniyorsa.

Dışarida da ayni şekilde tanişmak istiyen ya direkt kendisi gelip tanişmak isterdi ya da varsa ortak arkadas vs devreye sokup ayni ortamda olmaya calisip orada sohbet başlatirdi ya da bir sekilde bulup eklediyse kendisi Merhaba diyip tanişma başlatirdi.
Teşekkürler cevabınız için.Çünkü ben kendimi suçlu hissetmeye başlamıştım.Daha önce bir ortak arkadaşımız bana "onun senden hoşlandığını duydum ,başka bir arkadaşınada oyle demiş vs . onu düşünmelisin, çok iyi biri o , çok yakışıyorsunuz" falan demişti.Bense onun bana adım atmasını bekledim.Madem istiyor , beğeniyor bu sözleri ondan duymak istedim.Ama adım atmadı.Sonra kendimi suçlu hissetmeye başladım.Arkadaşima o söyletiyor , ben ilgilenmedimde bu iş olmadı diye düşundüm.Kendimi suçlu hissettim.Ama gerçekten beğenen , isteyen bir erkek daha ciddi bir adım atmazmıydı en azından bir mesaj atabilirdi meraba diyebilirdi dediginiz gibi.Demekki çokta aman aman düşünmıyordu.Bu şekilde düşünunce içim rahatlıyor.Ve kalbimde bir şüphe kalmıyor

Boyle msjlar görünce yaslandigimi hissediyorum. Ne guzeldi genclik.. artik bence bi devirde kizi erkegi kalmadi o sizi eklediyse tsbi merhaba yazmalı idi. Ilk kim eklerse o adim atmali .bu ara esra ezmeci cok meshur onu oku istersen e kitap seklinde tlfdan oku varsa. aile yapindan ötürü belki eve sokamazsin kitabini. intgs onu takip et kadin bayagi populer ikili iliskilerde

Teşekkürler cevabınız için.Çünkü ben kendimi suçlu hissetmeye başlamıştım.Daha önce bir ortak arkadaşımız bana "onun senden hoşlandığını duydum ,başka bir arkadaşınada oyle demiş vs . onu düşünmelisin, çok iyi biri o , çok yakışıyorsunuz" falan demişti.Bense onun bana adım atmasını bekledim.Madem istiyor , beğeniyor bu sözleri ondan duymak istedim.Ama adım atmadı.Sonra kendimi suçlu hissetmeye başladım.Arkadaşima o söyletiyor , ben ilgilenmedimde bu iş olmadı diye düşundüm.Kendimi suçlu hissettim.Ama gerçekten beğenen , isteyen bir erkek daha ciddi bir adım atmazmıydı en azından bir mesaj atabilirdi meraba diyebilirdi dediginiz gibi.Demekki çokta aman aman düşünmıyordu.Bu şekilde düşünunce içim rahatlıyor.Ve kalbimde bir şüphe kalmıyor
Ortak arkadaş dedimde onun çok samimi oldugu biri degil gidipte ona beni ima ederek ben falan falandan hoşlanıyorum dememiş.Öyle dese zaten direk adım atmış olurdu bende karsilik verirdimSadece o kız onuda biraz tanıyor ve bana dediki bunlar duydugum seyler dedi

Boyle msjlar görünce yaslandigimi hissediyorum. Ne guzeldi genclik.. artik bence bi devirde kizi erkegi kalmadi o sizi eklediyse tsbi merhaba yazmalı idi. Ilk kim eklerse o adim atmali .bu ara esra ezmeci cok meshur onu oku istersen e kitap seklinde tlfdan oku varsa. aile yapindan ötürü belki eve sokamazsin kitabini. intgs onu takip et kadin bayagi populer ikili iliskilerde
Okuyucam peki .Tesekkurler tavsiye icin 🌻

Ya kadın odun duruyorsa erkekte hayatında biri var zannedebilir bence. Ne biliyim ben adım atmadım ama hoslandıgını hissettigim kisiye de bir bos bakıs yarım gülüs gönderdim hani bostayım aslanım kap gel cesareti gönderdim😬😬 hödük dursam kururdum heralde🥹

Ya kadın odun duruyorsa erkekte hayatında biri var zannedebilir bence. Ne biliyim ben adım atmadım ama hoslandıgını hissettigim kisiye de bir bos bakıs yarım gülüs gönderdim hani bostayım aslanım kap gel cesareti gönderdim😬😬 hödük dursam kururdum heralde🥹

Boştayim gülüşü nasil oluyor bilmiyorum. 😂 Benimle ayni ortamda gülüş atabilecegim bir adamsa hayatimda birinin olup olmadigini da öğrensin ya. 😬 Bilmiyorum ben ortamlardan çekileli (8 sene) cok oldu. 😂 Ama hiç üstüne düşünmezdim gelen geliyordu zaten.

ilk adımı kimin attığının pek önemi yok bence. erkek arkadaşıma ilk adımı ben atmıştım, sonrası tabi ki karşılıklı olmalı.
bir merhaba deyip ya da fotografini begenip karsilik alamasaniz ne olur ki. icinizde kalmasindan iyidir 😄

Boştayim gülüşü nasil oluyor bilmiyorum. 😂 Benimle ayni ortamda gülüş atabilecegim bir adamsa hayatimda birinin olup olmadigini da öğrensin ya. 😬 Bilmiyorum ben ortamlardan çekileli (8 sene) cok oldu. 😂 Ama hiç üstüne düşünmezdim gelen geliyordu zaten.
Yok aynı ortamda olmayan ortak arkadassızlar icin benim gülüş 🤣 havalimanından bir yakısıklı düsürmüstüm mesela, bakıslarını yakalayınca tebessüm ettim hemen kostu geldi güzelde bir ask yasamıstık 🙈 neyse kocama gidiyim ben.🤪🤪🤪

Ben onu yapamadım malesef 😑

+1
Gerçekten isteyen adam bi şekilde action alır.

Kendimi suçlu hissettim.Ama gerçekten beğenen , isteyen bir erkek daha ciddi bir adım atmazmıydı en azından bir mesaj atabilirdi meraba diyebilirdi dediginiz gibi.Demekki çokta aman aman düşünmıyordu.Bu şekilde düşünunce içim rahatlıyor.Ve kalbimde bir şüphe kalmıyor
hiç fotoğraflarını falan beğeniyor musun

X