Birlikte 20 kilo verelim 😸

mavinokta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
5
11
26
Selamlaaar. 25 Ocak'ta başladığım diyet serüvenime tam gaz devam ediyorum. Üzerinden 4 ay geçti ve ben 97 kilodan 79 kiloya düştüm. Yani 18 kilo kadar verdim ☺️✨ Şimdi ise hedefim 60 kiloya düşmek. Bu süreçte yapacaklarımı burada paylaşmak ve hem kendimi hem de kilo vermek isteyen kız kardeşlerimi motive etmek istiyorum. Unutmayın sakın, biz aklımıza koyduğumuz her şeyi başarırız çünkü bizim inanılmaz bir gücümüz var vee sevgimiz de var 🥳💖

Selamlaaar. 25 Ocak'ta başladığım diyet serüvenime tam gaz devam ediyorum. Üzerinden 4 ay geçti ve ben 97 kilodan 79 kiloya düştüm. Yani 18 kilo kadar verdim ☺️✨ Şimdi ise hedefim 60 kiloya düşmek. Bu süreçte yapacaklarımı burada paylaşmak ve hem kendimi hem de kilo vermek isteyen kız kardeşlerimi motive etmek istiyorum. Unutmayın sakın, biz aklımıza koyduğumuz her şeyi başarırız çünkü bizim inanılmaz bir gücümüz var vee sevgimiz de var 🥳💖
Hayalimmm bende diyete basladım bir hafta önce surada bekleyeyım🤓♥️

Maşallah cnm neler yaptın anlatirmisin başarılarının devamını dilerim
Çok teşekkür ederim, hepimiz çok başarılı oluruz inşallah bu süreçte ☺️ Ben aralıklı oruç yaptım. Günde 2 öğün yedim yani. Kahvaltımı öğlen 12'de, akşam yemeğimi akşam 6'da yedim. Her gün mutlaka yumurta, yoğurt, süt tükettim. Kızartma, abur cubur, unlu mamuller, hamur işleri, her türlü içecekler.. Hepsini hayatımdan çıkardım. Her gün 2 dilim tam buğday ya da çavdar ekmeği yedim. Akşamları salata, yoğurt ve sebze yemeği ya da tavuk haşlama, salata şeklinde beslendim. Her gün 1 saat yürüyüş yaptım ama bazen yapmadığım da oldu tabi 🥲 Ramazan'da evde ne yapıldıysa ölçülü olarak yedim. Baklava bile yedim hatta 😅 Arada bir lahmacun, kebap yemişliğim de oldu. Önemli olan ölçüyü ayarlamak. Yeşil çay ve maydanozlu limonlu çay tükettim. Günde 2 litre su ile birlikte tabi. İlk zamanlar çok acıkıyordum, dayana dayana artık midem küçüldü ve istesem de yiyemiyorum. Genel hatlarıyla böyle bir yöntem uyguladım. Daha detaylı sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz 🌸💖🦋

Kilo verdikten sonra sarktnz mi 20 kilo kadar vermek istiyorum ama sarkmaktan da çok korkuyorum
Bende sarkma oldu çünkü kilolu bir çocuktum. Daha sonra zayıfladım, tekrar kilo aldım vs. Bu şekilde 3-4 kere kilo alıp zayıflayınca sarkma oluyor maalesef. Vermem gereken yaklaşık 15-20 kilo daha var. Ardından kol bölgesi için ameliyat olmayı düşünüyorum. Siz sarkmak istemiyorsanız mutlaka ağırlık çalışın ve yavaş kilo verin.

X