Birlikte evde ingilizce çalışalım

minerva1988

Nirvana
Pro Üye
11 Ekim 2014
14.061
39.558
Yıllardır öğrenmekten kaçtığım İngilizceye başlamak istiyorum :) P ProXima konusu harekete geçmemi sağladı. Bu konuyu kendimi motive etmek ve birlikte çalışalım diye açıyorum. Başlangıç olarak özer kirazın kitaplarını sipariş verdim

Bende öğrenmek istiyorum. Hatta başka dillerde ama yapamıyorum bir türlü. Bir program mi izleyeceksin aldığın kitapların linkini paylaşır mısın ? Birde yazdığın uygulamalar ücretli mi.

Kolay gelsin hanimlar 😍 su gibi ogrenirsiniz insallah.
Oglumla calisiyoruz biz de, anaokulunda biraz uyum sorunu yasadi. Onu calistiriyorum, bu arada kendim de tekrar ediyorum kullanmayinca unutmusum biraz 🥲

Bende öğrenmek istiyorum. Hatta başka dillerde ama yapamıyorum bir türlü. Bir program mi izleyeceksin aldığın kitapların linkini paylaşır mısın ? Birde yazdığın uygulamalar ücretli mi.
Özer kiraz diye YouTube kanalı var , kitaplar da onun , link paylaşmak sıkıntı olabiliyor. Google yazınca çıkar :) uygulamalar belli şeyler ücretsiz o sınırlar dahilinde kullanabiliyoruz

merhaba arkadaşlar, ben de bu aralar ing tekrara başladım. dualingoyu indirdim o beni baya bağladı
ama yine de konuşma kısmı sıkıntı asıl o konuyu çözmek problem oluyor
b 1 ya da b2 düzeyde olduğumu düşünüyorum

merhaba arkadaşlar, ben de bu aralar ing tekrara başladım. dualingoyu indirdim o beni baya bağladı
ama yine de konuşma kısmı sıkıntı asıl o konuyu çözmek problem oluyor
b 1 ya da b2 düzeyde olduğumu düşünüyorum
En güzeli yabancılarla konuşmak diyorlar da işte nerden bulucaz , konusma kulüpleri var onlara bakma şansınız var mı ?

Bir de meetup diye bı uygulama var , çeşitli alanlarda insanlar bir araya geliyor . Dil kulüplerine katilsan online sohbet ediyorlar , daha kalitelidir diye umut ediyorum

Selam nasılsınız nasıl gidiyor? Saçma bir yogunluk vardı , bugün özer hocanın ilk videosunu izleyerek başladım . Boş kaldıkça da telde uygulamalarda takılıyorum

Hadi bakalim :) ders arkadaşımı kaybettim sandım :)
Buralar dayım hocam..Bende videolara başladım yavaştan ilk üç videoyu izledim, işlediğim videoların kitapta ki cümlelerini çözdüm..bi tarafdan da gün içinde dualıngo ya bakıyorum..Bu arada videoları izlerken not tutuyorum..

X