Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bitkilerimiz 🌱🌵🌿🍀🍃

5 tane lalem olacak hepsi açarsa ❤️
Sümbülü de görücez şu an net belli değil

Ya ben kaderine tekettim sadece insafsızlık olmasın diye arada bi suladım hepsini. ☠️
Sulama olmayacakmış kuruyacakmış soğanlar ilkbaharda açması için de birkaç ay önceden dikip sulanıyor. Ama saksıdan hiç çıkarmayıp orda kurutan da var

Sulama olmayacakmış kuruyacakmış soğanlar ilkbaharda açması için de birkaç ay önceden dikip sulanıyor. Ama saksıdan hiç çıkarmayıp orda kurutan da var
Ben geneli icin konustum evet solunca bunları bırakıyorum kuru bahara kadar yeni başladım sulamaya

Benimki de 4 yıllık her yıl yeni kök cikarip çiçek açıyor ama ilk aldığımdaki gibi büyük çiçeği olmadı hiç. Hep minik minik çiçekleri oluyor.

Eklentiler

• IMG_20240216_162053.jpg
    IMG_20240216_162053.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 15
Merhabalar evdeki çiçeklermi geceden ısladıgım kuru fasulye suyuyla ıslattım cok kötü koktu.Balkona cıkardım bir haftadır koku gitmiyne yapmalıyım yardım edin lütfen nasıl geçer kötü koku

Merhabalar evdeki çiçeklermi geceden ısladıgım kuru fasulye suyuyla ıslattım cok kötü koktu.Balkona cıkardım bir haftadır koku gitmiyne yapmalıyım yardım edin lütfen nasıl geçer kötü koku
Peşinden başka su döktünüx mü toprak kuruyunca geçer illaki.
Ya kurusun öyle tarçınlı su dökün ya da toz tarçın serpin belki faydası olur

Evet cok kötü kokunca normal suladım karbonat serptim derken koku cıkmayınca balkona attım orada da geçmedi çürümesinler diye de başka bişey yapmadım ama hala koku var 😞

X